Nová moc. Jak funguje moc v hyperpropojeném světě – a jak to udělat, aby fungovala ve váš prospěch https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416391/bmid_nova-moc-jak-funguje-moc-v-hyperpro-PYP-416391.png 2 1 0

Jeremy Heimans a Henry Timms popisují největší příběhy naší doby – vzestup megaplatforem jako Facebook a Uber, nečekaná vítězství Obamy a Trumpa či náhlý vznik hnutí #MeToo – a odhalují, co za nimi opravdu stojí: nárůst nové moci. Nová moc je otevřená, umožňuje aktivní účast a řídí ji lidé na stejné úrovni. V knize se dozvíte, jak společnost Lego zachránila svou značku tím, že se obrátila na veřejnost; jak se papež František snaží posunout podstatu katolické církve posilováním moci svého stáda. Zkrátka jak lze vybudovat novou moc a úspěšně ji v otevřenějším, demokratickém a pluralistickém světě uplatňovat.... celý text

Literatura naučná , Ekonomie a obchod , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , BizBooks

New power: How power works in our hyperconnected world - and how to make it work for you

manažerské dovednosti

Autoři knihy

Jeremy Heimans
australská
Henry Timms
americká

Kniha Nová moc. Jak funguje moc v hyperpropojeném světě – a jak to udělat, aby fungovala ve váš prospěch je v