Nová cesta do pravěku

Nová cesta do pravěku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405129/bmid_nova-cesta-do-praveku-k8E-405129.jpg 4 7 3

Zkusili jste si už představit, jaké by to bylo, podívat se do dávnověku Země? Třeba do doby impozantních dinosaurů? Pozorovat zblízka obrněného stegosaura nebo triceratopse, utíkat před děsivým tyranosaurem, zaplavat si s ichtyosaury, proletět se na rogalu spolu s obřími ptakoještěry nebo si pohladit roztomilé opeřené dinosaurky? Až doteď to byla jen čirá fantazie. Nyní můžete získat reálnou představu, jaké by to bylo cestovat do světa dinosaurů. Staňte se turisty vydávající se na dobrodružnou a často nebezpečnou cestu časem. Víte, co s sebou musíte mít? Co vás může ohrozit? Které dinosaury můžete bezpečně pozorovat zblízka, které v pancéřovém voze a které raději jen z vrtulníku? Vydejte se na cestu, doba dinosaurů se otevírá…... celý text

Moňas17
07.05.2020 4 z 5

Kniha je vtipně a zajímavě napsaná, plus velmi hezké obrázky. Mínus je z mého pohledu to, že jsem ji měla celkem rychle přečtenou :-D - bylo tam na mne málo informací, málo odbornosti. Ale netušila jsem, že je spíš pro děti :-D. Tak pak to chápu. :-D

het2
21.06.2019 3 z 5

Zajímavý a místy i vtipný text sraží naprosto fádní grafické zpracování a hlavně celková úprava knihy, kdy je drtivá většina ilustraci dinosaurů a jiných tvorů na celé dvoustránce. Díky vazbě je ale uprostřed obrázku předěl a často ho i úzký pruh chybí, případně části tvorů nelícují k sobě. Koupě na eshopu lituji a uvažuji o vrácení.

Astronom82
16.05.2019 5 z 5

Nádherná kniha, která oživí vzpomínky na Cestu do pravěku a dílo Zdeňka Buriana. Jak je u autora zvykem, kniha je poutavá, ale zároveň nabitá fakty a málo známými skutečnostmi, takže je svým záběrem i tematikou naprosto unikátní (nejen v českém prostředí). Nelze než doporučit!