Notářský pitaval

Notářský pitaval https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50754/notarsky-pitaval-50754.jpg 4 10 2

Zajímavé příhody z autorových zážitků se většinou týkají majetkových převodů, dědictví a vůbec posledních věcí člověka - prostě událostí, kdy se nejvíce projevují kladné i záporné vlastnosti lidí. notář bývá svědkem upřímného smutku i pokrytectví, slušnosti i nečestnosti, rozumu i pošetilosti, štědrosti i hrabivosti, lásky i nenávisti. Třicet pět pestrých případů pitavalu odráží dlouhá léta bohaté notářské praxe. Identifikační číslo tohoto vydání knihy je 24-001-87 .... celý text

Little.deer
20.05.2021 3 z 5

Tak tahle knížka je úžasná :-) moc mě bavilo jí číst..

yelcin
03.12.2012 1 z 5

Autor sa snažil zaplniť dieru v literatúre čo sa týka námetu - kniha o notároch a ich prípadoch. Chcel priblížiť prácu na československých vidieckych notárskych úradoch.
Oceňujem snahu , ale musím priznať, že ma kniha nezaujala .Možno je to ale tým , že stále sledujeme a čítame zahraničné diela plné špekulácií, intríg a zaujímavých obratov v dedičských konaniach a rozvodoch a táto kniha poskytuje len také ,, obyčajné,, príbehy./ asi obraz doby v ktorej bola kniha písaná./

podle skutečných událostí

Jiří Brázda