Norsko za polárním kruhem

Norsko za polárním kruhem https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305169/bmid_norsko-za-polarnim-kruhem-LG2-305169.jpg 2 2 2

Návštěva jakékoliv země obohatí člověka nejen o nečekané zážitky, ale zůstane uchována v jeho mysli nekonečně dlouhou dobu – zvlášť když je to poprvé. O to víc se ale tyto prožitky znásobí, když jsou spojeny s atavistickými pudy získanými po předcích – a to je především lov jako takový. Rybářským rájem se proto stává v autorově pojetí i lov ryb až za polárním kruhem, kam se vydal spolu se svým kamarádem. Knížka vychází opět ve vydavatelství Akcent v Třebíči a pojednává o autorových zajímavých zážitcích. Věříme, že si v této knížce najde každý čtenář to svoje a podělí se s autorem o jeho nevšední postřehy z lovů a toulání se nádhernou starobylou severní přírodou na krásném ostrově Senja v Norsku.... celý text

Rita55
26.02.2021 1 z 5

Měla jsem na výběr, buď si přečíst tuhle knihu nebo sledovat, jak se dvě hodiny aktualizuje počítač... no, vybrala jsem si tu knížku, protože severní Norsko mám moc ráda, ale jelikož nejsem ani rybář a zatím ani důchodce a letadlem už jsem také letěla, tak mi to nic nového nedalo, bohužel.

Ála41
23.07.2020 2 z 5

Po knize jsem sáhla v knihobudce na dovolené, neboť tam nic lepšího nebylo. Je to pěkné čtení, hlavne pro vášnivé rybáře, což já rozhodně nejsem. Pro mě byly atraktivní popisky norské přírody a těch tam až tolik není.

Norsko rybolov, rybářství, rybaření

Josef Novák
česká, 1902 - 1987
1976  85%Houby v přírodě a v kuchyni
2007  100%Čtenářské tabulky
2016  30%Norsko za polárním kruhem
2014  0%Lovy na Vysočině
2015  0%Lovecké výpravy

Kniha Norsko za polárním kruhem je v