Zavržený ekniha

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy. Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř. Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně. Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné – držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: „Jak hluboko dokážeš padnout?“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/191894/nora-greyova-zavrzeny-MtO-191894.jpg 4.31197

Nora Greyová (1.)

Hush, Hush (2009)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), Egmont (ČR)

Evitsa
23. listopadu

Kniha se čte lehce a rychle,ale tedy Vee bych za kamarádku nechtěla ani zadarmo,nevzpomínám si,že by jedinkrát Noru podržela a stála při ní...
Závěr knihy byl příliš rychle ukončen z ničeho nic....

katerina2660
07. listopadu

Skvělá knížka na odreagování, těším se na další díl.

Michaelak561
02. listopadu

Skvělá knížka, kterou jsem měla přečtenou za dva dny. Nemohla jsem jí odložit. Těším se na další díl.

Emičkazknihy

Pokud kniha může překročit hranice světa a najít nové místa, kde se bude děj odehrávat. Tak je to kniha, kterou bych zařadila mazi fantasy. Ale tato kniha sem nepatří, nazvala bych ji spíše s-cifi. V této knize se nepřekračují světy ani časy. V této knize se z lásky stává něco nového, hraničí to s potřebou, zavíslostí. Je to něco hmotného, pomalu se objevující v pozadí. Láska ze střední školy, ale co když ne. Láska procházející smrtí, láska procházející nenávistí. Co když není všechno, jak se zdá. Láska co zanechává stopu, pouhé peříčko, nebo i křídla. Vzdáte se všeho jen pro ni, nebo se necháte bičovat z Božího trůnu?

Nora a Patch mi ukázali, že každý má své štěstí, i když zkryté. Pokud bych měla možnost, vyměnila bych se s Norou.

Abnička

Skvělá knížka

Nikaa1

Nemohu se už dočkat filmu!

janebeauty9860

Super, super, super. Těším se na další díl.

sola_lupa

Musím uznat, že mě začátek vyděsil. Ovšem jakmile se příběh rozjel, nestačila jsem zírat, jak jsem najednou napnutá a čekám, co se bude dít dál. O překvapivé zvraty zde není nouze a pokud vám budou postavy připadat jako psychopati, tak se nebojte, nejste sami.

Slugterra

To byla jízda. Super kniha, příběh, postavy prostě všechno! Moc se mi líbila. Opravdu strašně moc. Noru i Patche jsem si okamžitě zamilovala. Úžasné postavy.

Kniha byla čtivá, strhující, tajemná a úžasně napsaná. Také moc pěkně skončila. Abych pravdu řekla na téhle knize jsem osobně nenašla vůbec nic špatného, všechno bylo prostě dokonalé. Úplně mě vtáhla do děje, hlavně posledních 100 stránek. Jenže při těch jsem málem vraždila, jelikož mi chybělo posledních 30 stránek do konce a najednou mi do pokoje vtrhl děda a řekl, že je oběd na stole. Moje reakce na to byla, že na nějaký oběd úplně kašlu, jelikož čtu a zrovna je to strašně napínavý. Takže jako super, že... :)

Knize nemohu dát jinak než 5* ( i když je to málo, hodně málo). Rozhodně doporučuji a potřebuji ( ne chci, ale potřebuji) přečíst i ostatní díly. Takže se už prostě nemohu dočkat na další. Skvělá kniha, prostě skvělá... :)

LadyHip

Tohle bylo dobré, dokonce moc dobré. Na prvotinu ještě lepší. Je to takové hodně holčičí, tajemné, napínavé a čte se jedním dechem. Mám ráda příběhy, které mě překvapí, a postavy, které se odhalují postupně v průběhu času. Těším se na další díly.
A mimochodem - úchvatná obálka.

Evka3814

Lehké a napínavé čtení,moc se mi kniha líbila

Laughtubbe

Má životní láska :*

Market116

Kniha se mi velmi líbila a krásně se četla.
Příběh je zajímavý, velmi zábavný, chvilkami dost záhadný až napínavý a nechybí ani romantika.
Nora mi připadá jako normální, ale dost odvážná dívka, která je jen trochu nedůvěřivá (což někdy není na škodu) a nerozhodná. Taky měla smůlu, ale zároveň i štěstí co se týče Patche...to je takový pan sexy tajemný ♥ kterého jsem si od začátku zamilovala (i přesto, kolikrát toužil Noru zabít)
A Vee? To je velmi trhlá kámoška, ale správná :) a ta její ovocné dieta...:DDD
Jsem ráda, že jsem zase narazila na další "andělskou sérii", která je opět skvělá. Už se těším na další díl

jani.ruzicko

Autorka nás drží v napětí pomalu až do konce a nechává nás si pohrávat s vlastními scénáři toho, jak to asi bude, protože příběh není snadno prokouknutelný a to na tom bylo to nejvíc super. Bylo to dobrodružství. =)

Jasný, každý vždycky máme právě ty své malé teorie, co a jak. Já jsem si třeba pořád myslela, že ta "nejzlejší" bude Vee =D, prostě mi na ní něco nesedělo.
U Patche jsem byla pořád na vážkách - víc démonickej nebo andělskej? Evidentně ani on sám nevěděl, kam se postavit. =) Nora udělala pár nelogických kopanců.. na druhou stranu bez toho by to asi nebylo ono.

Takže nápaditý příběh, velmi čtivý, s příjemným koncem, trochu té temnoty okořeněné andělskými křídly. Mohu doporučit. =)

PetraaMatouš

Když byla série vydaná a dostala se mi do rukou, zhltla jsem ji. Zabydlela se u nás v knihovně. Bohužel jsem ji od té doby nečetla. Něco jí prostě chybělo. Nevim jak to říct. Koukám na ni, ale do ruky ji nevezmu. Přesunout ji ale taky nechci.
Text se čte dobře a vcelku rychle. Žádný světoborný myšlenky neobsahuje. Občas mi vadila hlavní hrdinka.

Fizulka71

Setsakra dobrý andělsko-démonský napínák. Četla jsem poprvé před několika lety a od té doby se aspoň jednou za rok k tomu znovu vrátím, protože je to prostě vynikající série. Kniha je příjemně temná, autorka dovedně žongluje s romantikou a napínavým dějem. Moooc se mi to líbilo...

wildXchos

Příběh i postavy jsou úžasně propracované. Kniha je trošku strašidelná, ale ne zase moc.

Veveruškaaa
07.12.2017

Úžasné, těším se na další díly. Téma andělů se mi líbí. :-)
Miluju Patche, je tak sexy a úžasný a sexy.. :-)
5* i když bych klidně dala 10* kdyby to bylo možné, četla se sama. :-)

muchomurka
14.11.2017

Myslela jsem si, že knihu čtu poprvé a jaké bylo mé překvapení, že ono ne. Toliko k tomu, jak mi příběh utkvěl v paměti.
Když jsem ji četla poprvé, dala jsem 4 hvězdičky. Teďka bych dala dvě. Nakonec nechávám průměr tři. Už nemám na takto vyprávěný příběh věk. Ze začátku super, napínavé, neotřelé. Ale pak už to šlo od 10 k 5. Nora dělala jednu krávovinu za druhou, chovala se jak rozmazlená puberťačka, nenechala si poradit a ten konec? Hm, jsem pro dobrý konec, ale dobře zvládnutý. Toto mi přišlo dost odbyté.

Katnissia
07.11.2017

Kniha mě vůbec nezaujala a četla se mi špatně. Děj ani postavy se mi nelíbily. Další díly rozhodně číst nebudu.

Jacinda
24.10.2017

Pěkné čtení, ale boha jeho těch logických chyb. A některé rozhovory vyloženě bizarní. V ději jsem se neorientovala, nechápu počínání poloviny postav. Alespoň, že to mělo příjemný nádech romantična a cítila jsem z toho sladkou nostalgii Stop hrůz

Nisshoku
07.10.2017

Čítala som dávnejšie, vtedy ma celkom nadchla a mala som ju prečítanú za pár dní. Teraz ak by som to prečítala opět tak by sa můj názor už pravdepodobne líšil, predsa len človek si svoje laťky každým lepším dielom zvyšuje a zvyšuje, takže neviem xD. Každopádne, zaslúžené 3*, za rýchle plynutie deja a príjemné oddychové čtivo.

blázendoknih
05.10.2017

Super kniha...zrovna se mi trefila do nálady...stránky doslova mizeli před očima!

Beatrisie
04.10.2017

Přečteno ani ne za 24 hodin. Příjemná oddechovka těším se na další díl:)

DéňaPéňa
01.10.2017

Knihy o padlých andělech mám hodně ráda a tato se mi hooodně líbila. Těším se na druhý díl.

TerezaMondeková
17.09.2017

Úplně ÚŽASNÁ kniha!!!
A to i proto že mi trochu připomínala knihu Pád, kterou jsem si zamilovala. Nejradši mám knihy o lásce, romantice, andělech, fantasy, démonech, dobrodružství, nebezpečí, středních školách, studentech, první lásce, kouzlech, minulosti... tahle kniha všechno vystihuje. A námět příběhu mi úplně vyhovuje.
Obálka mě hned zaujala. Je nádherná. Je to přesně můj vkus... divný, tajemný, uzavřený, netradiční, kouzelný, romantický. A název to samé ten je boží!
Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila. Líbí se mi, že to není ta hvězda školy, ale úplně obyčejná holka.
A Patch? Bože miluju to jméno! Je úžasný! Škoda, že takový kluk doopravdy neexistuje. Toho si nejde nezamilovat.
Kniha je skvělá je jedna z mých oblíbenýh. Lepší jsem snad ještě nečetla. Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem se odtrhnout. Už se těším na druhý díl! Doporučuji na 1000%.

veronica.manson
07.09.2017

Od této knihy jsem nic valného nečekala, maximálně oddech. Doporučila mi ji knihovnice, jinak bych si ji nevypůjčila. Přečtena za 4 hodiny!! I když v některých pasážích mne iritoval styl psaní nebo i situace a scény, bez kterých by se knížka klidně obešla - za mě prostě super.. Potřebuji další dva díly!

Sima890
04.09.2017

Sérii jsem si zamilovala, první díl Zavržený je velmi napínavý, nemohla jsem se odtrhnout
Krásné čtení to bylo

Mellisek
21.08.2017

Já musím uznat, že byť jsem na knihy pro mláděž starší tak mě to opravdu uchvátilo natolik, že jsem si to dala pomalu na jeden zátah. Kniha je velice pěkně napsaná, postavy i děj jsou dobře zasazeny do časové osy. Líbil se mi spád a tempo kam se knížka ubírala chvilkama mi sice připoměla knihu Pád, ale opravdu je jen o mylný dojem z určité parts.

katkaq
02.08.2017

Skvělá kniha. Patche jsem si zamilovala a jeho vztahu s Norou jsem fandila, jak mladá puberťačka. Na druhou stranu potřeba říct...tohle je romantická fantazy...nemůžete čekat nějaké hluboké myšlenky. Je to oddechovka, kterou budete zbožňovat.