Noční rozkoše

Noční rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12313/bmid_temni-lovci-nocni-rozkose-jkj-12313.jpg 4 299 43

Noční lovci série

Možná vypadá jako upír, ale jeho cílem je chránit lidi, ne pít jejich krev. Za dva tisíce let nenašel Kyrián Thrácký nikoho, kdo by v něm vzbudil touhu získat zpět svou duši a stát se znovu člověkem – dokud nepotkal Amandu. A když se ti dva štvou ulicemi New Orleansu, aby polapili smrtelně nebezpečného nepřítele, bojují také za to, aby dokázali uvěřit v pravou lásku a společnou budoucnost.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Night Pleasures , 2002

petulkapeta
31.12.2022 5 z 5

Pohlédl jí do očí a nejistě se usmál.
,,Proč tohle všechno děláš?" zeptal se.
,,Protože mi na tobě záleží.“
,,Proč?"
,,Protože jsi ten nejúžasnější chlap, co jsem kdy poznala. Jasně, jsi paličatý a dokážeš mi pěkně lézt na nervy. Ale jsi taky laskavý, silný a štědrý. A cítím se vedle tebe tak... "
Povytáhl obočí.

Kdo má rad nadpřirozené a nezakrývá si oči před erotikou,rozhodně by jsi to měl přečíst...

Majuš333
18.07.2022 5 z 5

Moje knihomoľské srdce je uspokojené, dostalo presne to, čo si žiadalo: Kyriána Thráckeho :)

„Můj Bože,“ vydechla, když natáhla krk a změřila si ho pohledem. „Existuje snad nějaký nepsaný zákon, že vy Stopaři musíte být obři?“
Zasmál se tak, že na vteřinku zahlédla jeho tesáky. „Co ti mám na to říct? Artemida chce mít svoje Stopaře velké. Trpaslíky nebere.“

Janka90
10.02.2022

(SPOILER) Tady byl překlad o něco lepší, i když také jsem si kolikrát lámala hlavu.
Líbilo se mi to více než první díl. Ale musím vytknout jak se autorka vůbec nerozepsala o tom předání duše. Vždyť to měla být šílená bolest a byla jsem na to zvědavá ale přeslo se to jako nic.

Petraj365
09.01.2022 4 z 5

Tak nevím. Mělo to spád a děj, ale nemohla jsem se nějak začíst. První díl se mi líbil víc.

DUNIKO
05.12.2021 5 z 5

Můj Bože,to byla nádhera️!!!První díl jsem ještě nečetla ale nemůžu se dočkat až mi ho v knihovně objednaji.Jo jasně takové nepravděpodobné ale proč né.Vřele doporučuji je to napínavé,žhavé,hrůzu nahánějící ale i romantické.

Dalgiona
18.06.2021 5 z 5

Blíží se prázdniny a tohle je přesně ten typ oddychové četby pro slečny či paní, které mají rádi romanticku, dobrodružství, erotiku, prostě mix přesně pro ně a prázdninový čas.

petraj30
05.04.2021 5 z 5

Ano, tahle kniha a celá série jsou určeny poněkud mladším věkovým kategoriím, ale já z těchhle naivních románů nikdy nevyrostu. Bylo to úžasné, zase trochu něco jiného, než jsem zvyklá, protože o upírech a těch ostatních bytostech jsem ještě nic moc nečetla.
Nějak jsem dala do kupy dvacet dva dílů ze série, tak se mám zřejmě ještě na co těšit.
Kyrián byl naprosto úžasný. Moc bych si přála spatřit tak nadpozemsky krásné může. Kde byli, když jsem se vdávala?:-) A kdo jiný by ho dokázal zachránit než Amanda. Je to jen o lásce. Já vím, je to moc naivní, ale k těmto příběhům to patří, i když to občas může působit až moc přeslazeně.
Je to taková fantasmagorie, ale vážně skvělá:-)

johana3160
04.07.2020 4 z 5

Stejne jako predchozi dil. Hezky vyvoj hl. hrdinky.. hrozna obalka teda... je to prijemna jednohubka, ktera se sobre cte...

MonaLisa42
09.06.2020 4 z 5

Pěkná a doopravdy čtivá kniha, ve které nechybělo napětí a akce. Myslím si, že je lepší než minulý díl.
Autorka má velice zvláštní styl psaní, a tak mi chvíli trvalo než jsem si zvykla. Stále mám trochu problém orientovat se v názvech bytostí.
O Kyriánovi už bylo několik zmínek v předešlé knize. Opět je to velice krásný chlap a neohrožený hrdina. Jenom nechápu, jak mohl cítit všechny ty pocity a touhy, když neměl duši... Amanda je nepříliš krásná dívka, se zvláštní rodinou, která si přeje žít obyčejný život. To se jí rozhodně nepovedlo :-D Líbilo se mi, že si zachovala chladnou hlavu a nepanikařila. Být připoutaná k takovému chlapovi je sen snad každé ženy a v této knize se to stalo skutečností...bezva. Jsem ráda, že jsem zde nakoukla do života minulého páru a jejich dětiček (rodinná návštěva babičky a praotčíma musela stát za to :-D).
Kniha měla několik much, ale i přesto jsem se při čtení bavila a těším se na další díl. Děkuji!!!

petulik330
12.05.2020 5 z 5

Kniha se mi velice líbila.Děj i hlavní postavy byly naprosto super. Přečetla jsem ji za jeden den.

Killlerka3031
29.11.2019

Knížka se mi moc líbila, byla pro me jak delana, natpřirozeno, spousta lasky a zvratů.
Zhltla sem jo za jeden den.

Cometka
19.11.2019 4 z 5

Moje první kniha autorky a jsem docela překvapená. Děj byl lehce překombinovaný, občas asi chyba v překladu,protože jednou bylo Kiryanovi 2000let a pak se Amanda zmíní, že je starý 100 let.. konec byl takový rychlý a ne příliš domyšlený, ale knížka vcelku bavila a děj rychle ubíhal. Jako oddychovku doporučuji.

Laf
26.05.2019 5 z 5

Super počtení při chvilkách času. Zajímavý příběh, zvraty a skvělý výběr postav. Kniha mne bavila :)

ketvin
06.11.2018 3 z 5

Kyrián byl má oblíbená postava, ale po Talonovi se sérií končím. Autorka píše hrozně prvoplánově a bez jakéhokoliv "umění", prostě jak ji to napadne, tak to vrzne na papír, bez špetky přemýšlení. Věřím, že svět jako celek promyšlený má, postavy umí napsat pěkné, příběh zajímavý... ale prostě ten styl není pro mě...

Shaki
17.05.2018 3 z 5

Tento díl měl kouzlo v tom, že Kyriána jsme už částečně znali z předchozího. Pak se mi líbilo, že nebyl tak přehnaně rozpolcený jako předchozí hrdina. Co mi ale vadilo, byla často opakující se věrná spojení. Konec mi přišel takový nostalgický a smutný, přestože to dobře skončilo.

natan22
31.10.2017 4 z 5

Fantasy moc nemusím.Ale tohle se mi moc líbilo .Chtěla bych mít takové výplaty :-D

HáTa94
26.07.2017 5 z 5

Tento díl se mi líbil rozhodně víc než první. Byl akčnější a Kyrián byl super i Amanda, která se ho jen tak nezalekla a byla schopná mu oponovat. Řekla bych, že kniha byla i o něco vtipnější než první díl. Pár hlášek mě určitě zaujalo.

ardeas
30.04.2017 3 z 5

Nebolo by to až tak zlé, stojí to za hriech prečítať, zápletka sa mi páčila, ale je tam kopa balastu, ktorá ma pri čítaní mierne rozčuľovala a niektoré veci boli trocha na hlavu ako vetičky "...zostal stáť vo dverách, prišiel hneď k nej..." :D tak bud stojí v tých dverách jak jelito alebo ide k nej. Nech si autorka (prekladateľ) vyberie čo ide robiť, alebo aspon nech tie vety majú zmysel... :))

LadyCotton
16.03.2017 5 z 5

Autorka na rozdíl od E.L. James umí napsat erotický román a je zcela fuk v jakém století se příběh odehrává.
Noční rozkoše jsou fajn - příběh je čtivý, mnohdy jsem se přistihla přitom, že se v MHD směji. Knížka se mi líbila i přesto, že děj je mnohdy velice snadno předvídatelný.

Kešu1981
07.02.2017 3 z 5

Kyrian - nesmrtelný lovec se jednou v noci probudí připoutaný k chytré, sexy a vtipné účetní Amandě....to se pak ten nesmrtelný zamiluje, ani neví jak :o)

Sherrilyn Kenyon
americká, 1965
2005  87%Pán touhy
2006  88%Čas na lásku
2008  78%Kde je můj hrdina?
2014  83%Milenec snů
2006  87%Noční rozkoše