Noční můry! ekniha

Dobrou noc, Charlie! Ale na spánek zapomeň… Za zavřenými víčky číhá strach! Charlie Laird, žák sedmé třídy z malého městečka jménem Cypřišový Potok, se už tři měsíce pořádně nevyspal. Sotva začne dřímat, ocitne se v divném světě, kde se to hemží čarodějnicemi, skřety, hady, upíry, prostě veškerými hrůzami, jaké si lidská fantazie dokáže vymyslet. Straší tu i klauni nebo huňatí bílí králíčci! Ale jedna noční můra je ze všech nejhorší – ta, se kterou se musí Charlie vypořádat, jinak se z říše zlých snů už nikdy nedostane a navíc přivede do záhuby své kamarády, rodinu a celé město....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287367/nocni-mury-Whg-287367.jpg 4.465

Noční můry! / Nočné mory! 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), XYZ (ČR)

Nightmares!, 2014

Kniha Noční můry!

venda753
06.01.2019

Knížka se mi moc líbila. Poprvé když jsem ji vidělala nevěděla jsem co od ní mám čekat, ale také se mi více líbila první část než ta druhá.

KnihomolkD
14.04.2018

Rozhodně musím říct,že byla to oddechová knížka.První polovina se mi strašně moc líbila,tu bych zhodnotila 5/5,jenže pak přišla druhá a ta už nebyla tak skvělá.
Jako Charlie mi občas připomínal Marshalla.Někdy jsem měla pocit,že je to takové Himym ve fantasy vydání. :D

Hodnocení:2,5/5

skautkapuding
20.02.2018

Líbila se mi nejvíce první polovina, pak už méně. Knihu celkově hodnotím kladně, líbila se mi.

arram
23.11.2017

Popravdě jsem si nebyl jistý, co od této knihy očekávat a musím říct, že mě naprosto pohltila. Hodně čtivě napsané a ke všemu s krásným a originálním nápadem.

Eliška_Florbal
14.04.2017

Bezvadná kniha... Někteří píšou že až moc fantasy... Ja osobně fantasy nesnáším ale toto bylo super... Nemohla jsem se od té knihy odtrhnout a živě jsem si představovala celý děj jako u každé knihy kterou čtu. Bylo to i strašidelné v některých částech jsem se i bála.. Doporučuji přečíst a dávám *****

Liliana2006
25.02.2017

Na mě až moc fantasy.Smyšleného víc než v knížce Harry Potter. Ale není to zas tak hrozný.

hellena1523
04.02.2017

Moc krásné ilustrace, hezký příběh...ale něco mi tam pořád scházelo. Nemůžu přijít na to, co přesně, ale...Předem jsem si jméno jednoho z autorů vůbec nespojila s Marschmellounkem, tím spíš jsem byla překvapená, ale ani tak nemůžu dát lepší hodnocení.
Je to hezké průměrné čtení. Trochu mi schází nějaká nadhodnota...(a krásná fialková, kterou mám moc ráda, to nedožene)

ziriant
21.10.2016

Popravdě vědět předem, kdo je autorem knihy, neodvážila bych se ke koupi. Ale o to jsem radši, že jsem se to dozvěděla až po začtení a nenechala jsem se zbytečně odradit předsudky o tom, že z herců nemohou být dobří spisovatelé. Příběh krásný, opravdu nejen pro děti, užila jsem si ho do své poslední noční můry a ráda se k němu zase vrátím.

Dobrodružství Huckleberryho Finna
Dobrodružství Huckleberryho Finna
Poklad ve Stříbrném jezeře
Poklad ve Stříbrném jezeře
Pětka na ostrově pokladů
Pětka na ostrově pokladů
Pětka  a prázdniny v maringotkách
Pětka a prázdniny v maringotkách

Autoři knihy

Kirsten Miller