Z hrobu

Z hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203248/bmid_nocni-lovci-z-hrobu-p3h-203248.jpg 4 280 46

Noční lovci série

< 7. díl

Poslední román série Noční lovci… Kolem upírů Cat Crawfieldové a jejího manžela Bonese vládne poslední dobou až podezřelý klid. Zdání však klame, protože je co nevidět čeká šokující odhalení, které je pošle zpět do akce. Musí totiž zabránit válce obrovských rozměrů… Díky tajným a zrůdným aktivitám agenta CIA, který se vymkl kontrole, se nebezpečně stupňuje napětí mezi lidmi a nemrtvými. Cat a Bones svádějí souboj s časem, aby uchránili přátele před osudem horším než smrt, protože čím více tajemství odhalí, tím fatálnější jsou následky. Pokud selžou, jejich životy – stejně jako těch, na nichž jim záleží – budou viset na nepatrném vlásku.... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

Up From the grave , 2014

paprika75
29.12.2017 4 z 5

Tak v posledním díle se opět Cat předvedla tak, jak ji mám ráda. Ale ... zápletka kolem Katie mi přišla dost předvídatelná až skoro laciná. Objevil se tu Vlad, ale ... tak trapným štěkem, že mně to skoro uráží. Zbytek byl celkem OK. Trochu přeslazený konec, ale to se na konci série dalo čekat. Takže za mně 3-4*

Ryorka
16.12.2017 3 z 5

Tak dočtena série až sem. První čtyři díly byly dobrý. Lehce naivní zápletky, ale dobrý a čtivý. Pátá a šestá kniha......nooo to bylo jako kdyby autorka notně holdovala tomu kuřivu, které v knihách tak často zmiňovala. Tolik stupidních zápletek a nelogičností, Johanka z Arku jakože fakt? Ne, prostě tady měla fakt hustej matroš a ani Cat s Bonesem to nezachránili. Tahle poslední knížka se sice v těch šílenostech trochu umírnila, ale už to není, to co na začátku.

deedulka
03.11.2017 4 z 5

Další povedený díl, který se četl jedním dechem. Nemohla jsem se dočkat, až vyjde najevo, co ten strýček Don vlastně ví a nepoví.

Laf
18.03.2017 5 z 5

Moc se mi tento díl líbil. Přečetla jsem ho jedním dechem, protože od začátku do konce se neustále něco dělo a taky se objevilo spoustu nových zvratů. Doporučuji :)

Kate1237552
14.02.2017 4 z 5

Za mě nejslabší díl celé série, kterou miluji. Cat se změnila, což se dalo očekávat, ale čekala jsem trochu jiný konec.

tatafa
06.01.2017 4 z 5

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

Ewik
11.10.2016 5 z 5

Pro mě je toto jeden z nejnapínavějších dílů z celé série. Autorka opět dokázala, že má neuvěřitelně živou fantazii a podařilo se jí stvořit naprosto fantastický svět, na který hodně dlouho nezapomenu.
Celý díl je protkaný akcí, napětím, silnými city, ale také temným tajemstvím, které bylo víc než nečekané. Měla jsem oči navrch hlavy - tak mě to zaskočilo. Celé je to tak zamotané, že jednoduše nelze knihu zaklapnout, dokud není dočtená. Konec je sice trošku natahovaný, ale stojí to za to.
Závěr je fantastický a jsem ráda, že se v tomto posledním díle objevili všichni naši hrdinové. Budou mi chybět.

cukrovka
15.04.2016 4 z 5

Pěkná série,ale první čtyři díly byli nejlepší. V tomto díle se mi zdálo, že Cat ztratila svůj náboj. Na nic nepřijde sama, všem hned odpustí, nikomu nechce ublížit. Byla bych ráda, kdyby v češtině vyšly díly o Vladovi.

Hanule9
01.04.2016 3 z 5

Tak za mě to touhle knihou spisovatelka zazdila. Cat mi začala akorát lézt na nervy. Ke konci jsem si říkala, kdyby jí konečně někdo zabil byla by tam alespoň nějaká akce, protože ona najednou odmítala zabít všechny. Konec byl dle mého už jen parodie.

Perry
15.11.2015 5 z 5

Tak právě dočtená! :)
Musím říct, že jsem nadšená celou sérií a všech sedm -"klenot"-knížek zdobí mou knihovnu :)))
A jsem strašně ráda, že sedmý díl se zase rovnal kvalitě prvních několika dílů, přišlo mi, že některé prostřední díly postrádaly ten náboj... :)
Nemůžu tento poslední díl hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček a s chutí si přečtu další knížky od Jeaniene Frost. Je to skvělá spisovatelka s úžasným smyslem pro humor a sarkasmem :D :) ♥

Jolča1
16.07.2015

já jsem nadšená .... nenáročné a svižné .... jedním dechem přečteno :-)

Janičta
18.04.2015 3 z 5

!!pozor obsahuje spoilery!!
Tak jak to shrnout... Jsem ráda, že série končí, jelikož patří k mým oblíbeným. Ale s čistým srdcem bych doporučila knihy do čtvrtého dílu, pak už to má podle mě sestupnou tendenci.

V tomto díle ví všichni důležité věci dřív než Cat. Ta se všechno doví, až když projde velkým utrpením. Nevím jestli to byl pokus o velké drama či co, ale na mě to tak nepůsobilo.
Když Bones "natáhl bačkory" a pak zase ožil, čekala jsem že mu dá Cat opravdu co proto! Ale místo toho párkrát prskla jako vzteklá kočka a nakonec to skoro vypadá, že Crispin na tom byl hůř. Dalo by se čekat, že mu jich Cat aspoň pár vrazí, to by k ní dobře sedělo, ale ouha... její manžel už je Mistr a toho už by nesložila, kdyby sám nechtěl. Takže nám zůstane prskání a usmiřovací sex (achich ouvej). Druhá taková scéna je to samé v bledě modrém, ale ty okolnosti to přece jen zmírňují...
Svému strýci odpustila taky dost kvapem, ale ducha zmlátit nemůže a poslat na něj pozůstatky, to by bylo zase moc. Takže vlastně ani nic jiného nezbylo.
No asi už blázním, ale Cat mi přišla přivázaná na uzdě (když už ne rovnou pod pantoflem), kterou drží Bones. Jasně, byla tam vysvětlena všechna proč, ale já jí takhle neznám. Bones jí jaksi přerostl a už nevidím, že by jí měl jako rovnocenného parťáka. V klíčových okamžicích byla páté kolo u vozu. Jak sám podotkl, bude jí chránit i před ní samou... tak to jí milý Bonesi rovnou zavři do věže a nauč jí vyšívat! Ženy sice kolikrát v reálném světě opravdu takovou ochranu potřebují (ehm... vlastní zkušenost :-D), ale já přece nečtu paranormální romanci abych zjistila, že to tam chodí stejně... Tam má být řízná hrdinka co (s patřičnou oporou, aby to neujelo zase moc), ztříská každýho blbečka na hromádku...
A konec je... konec... všichni odjíždějí do západu slunce... dost klišé, ale budiž :-)

Renytka
06.04.2015 4 z 5

Myslela jsem, že pro mě bude těžké se rozloučit s touto sérií, ale nakonec tomu tak nebylo. Myslím, že Cat a Bones dostali pěkné zakončení, ale byla jsem z posledního dílu trochu zklamaná. Nějakých sto stránek navíc, kde by bylo všechno trochu více popsáno, by ničemu neuškodilo. Působilo to na mě, jakože to autorka chtěla už opravdu rychle zakončit a to mě trochu mrzí, proto dávám jen 4*. Celou sérii jsem si však velmi oblíbila, protože jsem jí tehdy začala číst v těžkých chvílích a drželo mě to nad vodou.

snilek.holka
01.04.2015 5 z 5

Tak mě mrzí že tahle série končí. Podle mě tohle patří k věcem, které si ještě jednou v budoucnu určitě přečtu. A tak i když nechci musím se tu z hlavními postavami rozloučit ...Byla to užasná série

shey
23.02.2015 3 z 5

Celá série byla úžasná, Cat s Bonesem a hlavně Vlada jsem si zamilovala a všechny knížky se četly samy. Poslední díl, byl tak na 4,5 *. Souhlasím, že konec byl trochu uspěchaný a čekala jsem jej trochu propracovanější.

rafej
15.02.2015 3 z 5

Radši bych si početla o Vladovi nebo Ianovi. Ty se s každou knihou zdáli víc a víc zajímaví. Cat už začala být nějak bezzubá, tenhle díl by klidně nemusel vůbec být.

SPOILER!
Nevím, proč každá upírka, která vlastně nemůže mít dítě, ho zázračně musí získat. Ať už to má spisovatelka zařídit jakkoliv. Tohle by si klidně mohly autorky odpustit.

*Pájuše*
10.01.2015 4 z 5

Jsem ráda, že série skončila happy-endem. Na kratičký moment jsem si myslela, že to bude tragédie epických rozměrů. Ale i tak nevím, co si o knize myslet. Mám z ní takový protichůdný pocity. Ani vysloveně špatný, ale ani dobrý. Anotace vskutku nepřehání, že se ti dva dostanou do pořádnýho maléru. Ale ani ve snu mě nenapadlo, čeho jsou lidé schopni, když dojde na druh, který popírá veškeré zákony, ktere znají. Je vidět, že všude na světě je postoj k odlišnostem stejný. Smutné.
Ach jo, za ten uspěchaný konec strhávám jednu hvězdu.

maca5449
23.12.2014 4 z 5

Moc pěkné a dojemné zakončení série. Několikrát jsem se musela smát.

SPOILER!
Autorce jsem ani jednou neuvěřila, že by někoho z hlavních postav zabila. Kdyby to zkusila třeba ve třetím díle, tak by se mi třeba zatajil dech a měla bych možná pochyby, ale takhle to byl nezdařilý pokus jak někoho vyděsit. Obzvlášť když v celé sérii panovaly happy-endy. ;)

Beni
29.10.2014 5 z 5

Ach jo... vždycky, když začnu číst nějakou sérii knih, tak se nemohu dočkat až budu číst další a další a další díl... jenže, když pak dojdu na konec poslední knihy, tak se mi chce brečet a chci další pokračování, ať to skončí sebelíp :-(

Jinak autorka velice krásně celou sérii zakončila (jen v tomto díle prostě nebylo zase moc Vlada, což si myslím, že je veliká škoda). Úžasné bylo loučení Cat a Iana :-D

Klidně bych brala nějakou novelku z pohledu Katie, jak se poprvé seznámila s Tatem, Cat a Bonesem... jak se učila chovat a reagovat na normální věci...

Prostě veliká škoda, že je série konec - chápu, že se nemohou pořád jen rvát, ale...
Tak ještě aby vyšla ta mini série o Vladovi, což by mohlo být velice zajímavé....

Catie_
24.10.2014 5 z 5

Rozhodně návrat ke staré dobré Kate a Bonesovi, doufám, že se přeloží i spin-offi, protože stojí za to. Skvělá série :).