Před záhrobím

Před záhrobím https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199553/bmid_pred-zahrobim-199553.jpg 4 357 45

Noční lovci série

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její upíří manžel Bones bojovali o svůj život, stejně jako o svůj vztah. Jen co zvítězili v poslední bitvě, objevuje se další hrozba: Catiny nové, nečekané schopnosti mohou narušit dlouholetou rovnováhu mezi nadpřirozenými bytostmi… Upíři záhadně mizejí, šíří se zvěsti o tom, že se chystá mezidruhová válka. Jakýsi fanatik podněcuje napětí mezi upíry a ghúly, a pokud se tyto dvě mocné skupiny střetnou, mohou při tom trpět i nevinní smrtelníci. Cat a Bones musejí nyní vyhledat pomoc u nebezpečného „spojence“ – samotné královny ghúlů v New Orleans. Cena, kterou zřejmě zaplatí za její pomoc, by však mohla znamenat větší hrozbu než samotná válka – nemluvě o následcích, které si Cat nedokáže ani představit.... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fantom Print

This Side of Grave , 2011

tatafa
06.01.2017 4 z 5

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

petra4080
19.10.2016 2 z 5

Musím přiznat, že tenhle díl mě vůbec nebavil... pořád omílání toho samého, intimní chvilky se od prvního dílu vůbec nemění, klidně by tedy mohly být vynechány.

deedulka
18.10.2016 4 z 5

Povedený díl, který má spád, vtip, napětí i romantiku. Zatím se mi příběhy Cat a Bonese neokoukaly a stále se těším na další díly.

Ewik
15.09.2016 4 z 5

Výborné čtení, které mě opět nezklamalo, ačkoliv tento díl nebyl tak dynamický jako ty předchozí. Emoce a silná vztahová pouta naplňovala každý řádek. Jsem ráda, že každý si nějakým způsobem našel své místo po něčím boku a pod sluncem.
Vlad všechno báječně doplňoval a řádně okořenil. Ten chlap se mi líbí čím dál víc. Je s ním sranda a všemu dá ten správný náboj. Na Cat a Bonese jsem si zvykla natolik, takže Vlad je vítaným zpestřením.
Konec mě šokoval a neubránila jsem se i dojetí. O to víc se těším na poslední díly.
Jeaniene prostě umí!!!!!

renefer
06.08.2016 2 z 5

Buď je to nejslabší díl celé série nebo si musím s Cat dát pauzu.
A od kdy je Denise zoomorf a vdaná za upíra? A kde vzal partnerku Bonesův spoluvladař? Pak nějaká zmínka o démonovi a zničení Disneylandu a už jsem byla rozhozená. Že by mi utekl nějaký díl mezi 5. a 6.?
Bádala jsem a zjistila, že autorka zřejmě smíchal dohromady dvě série. Koho by to nenaštvalo...

Kris@
19.04.2016 3 z 5

Skutečně slabší díl oproti těm předchozím. Cat začala zbytečně moc filozofovat a zavalovat nás svými úvahami o jejích citech, čímž se tato kniha o krok přiblížila k ostatním brakům romantického fantasy žánru. Zhruba tři hlášky z knihy mě zcela dokonale rozesmály a za to jsem váhala nad čtyřmi hvězdami. Nicméně když připočtu nepříliš zajímavý děj i navázání na mnou nenáviděnou vedlejší sérii, tak bohužel jinak celkem nadané J. Frost teď nedám vyšší hodnocení. ( Vážně mi přijde, že to autorka začala šidit a posílat špatným tuctovým směrem. + Ta vedlejší série zasadila vážnou ránu jak celé autorčině tvorbě, tak zřejmě i všem dalším dílům série Noční lovci! )

cukrovka
05.04.2016 4 z 5

Opět dobře napsaný díl, který se skvěle četl. Vtipné dialogy Cat a Vlada.

Turante
30.01.2016 5 z 5

Opět výborný příběh od J. Frost. Miluji tuto sérii :-D

moira2912
26.09.2015 3 z 5

Nějak... nějak už mě to nebaví. A nějak mi to začíná připomínat Anitu. :D

Kaka.cs
17.08.2015 5 z 5

Další skvělý díl. Tuhle sérii mám opravdu moc ráda.

Jolča1
16.07.2015 5 z 5

já jsem nadšená .... nenáročné a svižné .... jedním dechem přečteno :-)

Gabika56
31.03.2015 4 z 5

Nevím proč, ale u této knihy jsem se nějak na delší dobu zasekla, byla fajn a líbily se mi chvilky s Tepešem, to jsem se i občas zasmála. Ale nějak málo Cat a Bonese, chápu, problémy...Ale připadali mi jako desetiletý manželský pár :D Ale jinak v pohodě, taková relaxová, jako všechny knihy ze série, pěkně se četla, takže načnu další, ale už to není takové to "zažrání"...

angelbooks
04.03.2015 4 z 5

5.díl se mi zdál slabší než ty předchozí, teď mám dokonce rozečtený 6. díl a taky mě to k němu moc netáhne. Nevím proč...
Možná :D... mi tam chybí trochu "soukromnější" části :D... i když, říkám si, že to je blbost :D.
Ale na druhou stranu, J. Frost napsala úžasnou sérii, a že se mi teď nějak nechce číst 6.díl? Tak si dám pauzu, ne? :) a pak to dočtu.
I když ostatním sérii doporučuju, protože je fakt úžasná, snad se nezaseknete u 6. dílu jako já :D.

Nikihi
12.02.2015

Nejlepší kniha, kterou jsem z této série četla!

EvaSupovic
28.01.2015 5 z 5

Skvělá kniha. Zase jsem se bavila a teď jdu na 6 díl :-)

(K)Belík
16.01.2015 5 z 5

UŽ NEVÍM CO K DALŠÍMU DÍLU NAPSAT!!! :D Prostě tahle kniha je dokonalá . ;)

Nel-ly
07.01.2015 2 z 5

Trochu strahává v jemně natuplou paranormální romanci, připomíná to vývoj u Anity, až na to že tam mi od začátku vyhovovaly víc postavy, děj i styl psaní.
no... ne, nebavilo mě to, přečetla jsem to, odložila a nepamatuju si z toho vůbec nic... jen fakt, že mě Cat ještě stále dokáže štvát, mi připomíná, že to ve mě vyvolává vůbec emoce, teď sebrat koule na to dočíst sérii, ale jen proto, že už mi zbývá jen kousek do konce
(a bylo tam moc vykřičníků !!!)

Betnka81
21.11.2014 5 z 5

Další skvělí díl a doufám , že následující díly budou alespoň tak dobré jako tento :D

Beni
04.10.2014 4 z 5

O něco slabší než předchozí díly. Nevím, proč mi to tak přišlo. Možná to nemělo v sobě takovou akci... už se těším na poslední dva díly :-) A doufám, že se rozhodnou vydat i tu sérii o Vladovi - ten upír je super :-)

Lorrainee
25.06.2014 3 z 5

Pěkně zpackaný dil skoro o ničem. Diky bohu za Vlada...