Na půl cesty do hrobu

Na půl cesty do hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117764/na-pul-cesty-do-hrobu-117764.jpg 4 677 107

Noční lovci série

Poloviční upírka Catherine Crawfieldová loví upíry s jediným cílem – pomstít se. Doufá totiž, že jednou ze stvůr bez tlukoucího srdce, které nemilosrdně zabíjí, bude její otec. Muž, který zničil život milované matce. Na jedné ze svých nočních "loveckých" výprav však narazí na upíra, který ji snadno přemůže. Cat netuší, že se pokusila zabít Bonese, profesionálního lovce odměn. Ten jí místo smrti překvapivě nabídne pomoc při pátrání po otci. Má ale zásadní podmínku. Cat s ním musí trénovat a rozvíjet tak své mimořádné schopnosti polovičního upíra - genetický dar nenáviděného otce... Ale dřív, než Cat dokáže plně využít svých nově nabytých schopností drsné lovkyně démonů, se jí i Bonesovi vydá ve stopách skupina zabijáků. Nyní si Cat musí zvolit, na jakou stranu se přidá. I když o její volbě není pochyb, protože Bones ji přitahuje více než jakýkoli jiný muž s bijícím srdcem…... celý text

Romány , Fantasy , Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print

Halfway to the Grave , 2007

NicaCola
14.12.2014 5 z 5

Kniha se mi krasne cetla, byla akcni a poutava! :-) Moc se tesim na druhy dil...

Satan666
05.11.2014

Tahle knížka i celá série je hodně povedená...Většina dlouhých sérií mě po čtvrtém díle přestane bavit, ale tahle ne. Je to sice taková romanťárna, a trochu mi chybí krvavější scény, ale je to pěkné a čtivé..Myslím, že je to lepší a rozsáhlejší verze Twilight (dle mého názoru je Twilight blbost, protože k upírů dělá vyloženě romantické hrdiny).
Doporučuju přečíst...

deedulka
15.10.2014 5 z 5

Skvělá kniha a snad i skvělá série. Knihu jsem měla přečtenou raz dva, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout. Napětí a akce na každém kroku, doplněné škádlením dvou zamilovaných hrdinů...Cathryn je holka od rány, co se nebojí nakopat zadek pár upírům a ochránit své blízké.

Sky
26.09.2014 4 z 5

Dobře napsaná kniha s vypracovaným dějem, kde nechybí dobrodružství na každé stránce. Těším se na další díl :-)

Beni
20.09.2014 5 z 5

Úžasná kniha, která mě neskutečně bavila. Cat má vážně pěkně prořízlou pusu :-) A Bones? To snad nemusím ani komentovat :-) Ale do háje zelenýho, co ten konec???? :-O Kdybych nevěděla, jak to bude v dalším díle (z anotace), tak bych byla pěkně nakrknutá.. nu což, jdu se pustit, do dalších dílů :-D

elisabetth
03.09.2014 2 z 5

2,5/5*

Moc nevím, jak se k tomu postavit. Když jsem to začala číst, tak mě to bavilo. Ale pak jsem se na to tři měsíce ani nepodívala, předpokládám, že to bude důvod, proč se mi to nelíbilo víc - naštěstí jsem si hned vzpoměla, o co tam jde.
Musím říct, že se mi moc nelíbilo, jak se Bones do Cat rychle zamiloval. A ona do něho také. Asi bych uvítala jejich hádky než zamilované vrkání. Přišlo mi to moc rychlé a uspěchané.
A celkově mě Bones nenadchl, třeba se to v dalších dílech změní, třeba ne.
Cat byla zvláštní. Mám k ní neutrální vztah. Nebyla to nejhorší hrdinka, ale také nebyla nejlepší.
Body plus dávám za humor. Kdyby tam nebyly dobré hlášky, asi bych se to nesnažila ani dočíst.

Betnka81
17.08.2014 5 z 5

Tato knížka se mi líbila a jsem s ní spokojená.

Natt S
03.08.2014 2 z 5

U mě se to má tak, že když se mi líbí obal knihy tak i obsah mě nadchne. Na půl cesty do hrobu sice nemá nějak zvláště ohromující obal, ale stejně jsem si řekla, že tomu dám šanci. Konverzacím mezi Bonesem a Cat tipu "Udělám ti tohle a tohle až z toho budeš tamto.." atd. jsem se musela smát protože to jinak nešlo. Přece jenom to, ale nakonec nebyla taková hrůza jak se na první pohled zdálo. Originální děj knížka měla a to se cení jelikož ho začíná postrádat každá druhá kniha. Ke 3* to, ale mělo ještě daleko.

muchomurka
24.07.2014 5 z 5

Naprosto skvělá knížka! Hlavní postavy byly neotřelé, líbil se mi jejich smysl pro humor, styl jejich komunikace. Co mě potěšilo, byla i romantická linka příběhu, teda až na ten konec. Doufala jsem, že to skončí líp, než jen dobře. Co však bylo osvěžující je, že si vše vyříkali narovinu, nebylo tam, že si něco domyslela a špatně iterpretovala, z čehož se chovala naprosto nelogicky a iracionálně. Bylo fajn číst příběh, kdy spolu byli celý (skoro celý) děj a ne že od sebe navzájem utíkají.
Jediné co mě fakt štvalo, byla její matka. Chápu, proč se tak chovala, ale přesto mě to štvalo.

IvcaK98
26.06.2014 4 z 5

Přestože se mi celá série poměrně brzo znechutila, k prvnímu dílu se ještě sem tam vrátím a pročtu si svoje oblíbené části. Není to žádná originální novinka, závratný průlom v žánru nebo snad bůhvíjaká kvalitka. Noční lovci mají ale něco, co nemá každá knížka a co zastíní veškeré nedostatky. Jiskru. Ta chemie tu opravdu funguje a tak nezbývá něž lepnout tam ty 4* a doporučit :-)

Lorrainee
25.06.2014 5 z 5

D-O-K-O-N-A-L-É

angelbooks
20.06.2014 5 z 5

Super zajímavá kniha o upírech.
Hodně se mi líbil takový zvláštní vztah Cat a Bonese.
Kvůli konci jsem mohla dát jenom 4*...
Ale kvůli celému příběhu a tomu, že má pokračování dávám 5* :).

dubakm
04.06.2014 4 z 5

Další upírska sága, která má spád, skvěle vykreslené postavy a zajímavý děj.Jako oddechovka je to dobrá kniha.

goldennepal
02.06.2014 4 z 5

Jojo dobré,poutavé,těším se až se začtu do dalšího dílu.

Herby77
29.05.2014 5 z 5

Kniha je super líbila se mi od začátku až do konce,příběh nenudí,přečetla jsem jí za dvě odpoledne,určitě budu číst i další díly.

Monisek.B
26.04.2014 3 z 5

Tak 3,5 hvězdy... Čtyři jsou totiž moc. Bylo to celkem čtivé, ale až moc mi to připomínalo Pravou krev. Prostě jen další upírská story. Akorát je tentokrát hlavní hrdinka něco víc, než jen obyčejný člověk, ale do nemrtvých má daleko. Příběh celkem zajímavý, ale ne až tolik propracovaný. Prostě by se z toho dalo vytřískat víc. Dám si chvíli pauzu a asi si i další díl přečtu :) Uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet.

claryssa
28.02.2014 5 z 5

Začátek se moc táhnul.. ale tahle kniha má všechno co potřebujete - suprově vymyšlenej příběh, bezvadnej popis, holku a kluka jako hlavní hrdiny, erotický scény, vulgaritu, vtipná scéna na každé druhé stránce.. Prostě bezvadná, mega moc bezvadná knížka!:33333 Jako další díly!')))

Heiio
07.02.2014 4 z 5

Tato kniha se mi moc líbila i když ze začátku se mi to moc číst nechtělo ale je to dobré čtivo :)

Orea
05.02.2014 5 z 5

Vulgární, krvavý, cynický...a naprosto sexy. Holka má hned chuť začít se chovat drsně, pít gin s tonikem a najít zubatýho frajera, co by jí říkal kotě.

janno69
29.01.2014 5 z 5

jen pár slovy.....
je to super čtení, na jedno nadechnutí

upíři erotika městská (urban) fantasy

Jeaniene Frost
americká, 1974
2012  88%Na půl cesty do hrobu
2011  85%První rudá kapka
2011  86%Věčný polibek temnot
2013  89%Nenávist až za hrob
2012  89%Jednou nohou v hrobě

Kniha Na půl cesty do hrobu je v

Přečtených1 014x