Noční klub. Díl druhý

Noční klub. Díl druhý https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1058/bmid_nocni-klub-dil-druhy-2iL-1058.jpg 5 2169 202

Noční klub série

< 2. díl

V první polovině Nočního klubu se pozorný čtenář dověděl, jak si zařídit věčný život. V této polovině se i podstatně méně pozorný čtenář doví, že věčnost může být daleko kratší, než jen krátká: Automatické zbraně, břitká ocel, pan Wries, pan Van Vren... Na obálce je obraz od slavného španělského malíře Luise Roya na téma "Hekaté, řecká bohyně zkázy a náhlé smrti". Nemyslím si - kdyby se tato kniha odehrávala v Řecku - že by se Dáma s brouky tvářila tak odpočatě...... celý text

2ndFebruary
05.05.2017 5 z 5

Půjčil mi ji kamarád, který je Kulhánkomil, , jinak bych si jí asi nikdy nepřečetla.
Jsem ráda, že se tak stalo, bylo to strašně napínavý a moc dobře napsaný, škoda, že si ostatní knížky nemůžu koupit,protože na to prostě nemám :D
Ještě jsem četla povídku, vytisknutou na jednom papíře mini písmem - Tak tedy Heil Hitler - ty svině! a to byla taky bomba!
Kulhánek je prostě klasa.

saez
24.04.2017 5 z 5

Tak jo, Kulhánku, je to láska. Jdu si schrastit další "kulhánkovinu".

kalinka99
24.03.2017 5 z 5

Tenhle díl hodnotím o něco lépe než ten první. Rozhodně se mi líbí, že ten celý příběh není předvídatelný a pořád se děj mění od stránky ke stránce. Jen mě trochu zklamal konec, kdy to mohlo mít více rozuzlení jako třeba s Deniskou, ale i tak si autor zaslouží nejlepší hodnocení a neponechám jeho knihy ležet ladem.

Drowned
24.03.2017 5 z 5

Parádní kniha stejně jako první díl. Scéna s útokem v Japonsku je tedy šílený mazec. Mám rád humor, který autor používá jakoby nahodile. Moc mě mrzí, že ke konci knihy se vzkřísí noční klub s novými postavami a je konec. Chtěl bych pokračování.... moc.

manioaio
23.03.2017 4 z 5

Zábavné, napínavé. Správný spád děje, hojně zvratů. První díl byl ale asi lepší. Vzhledem k tomu že postavy v 2. díle hodně měnily strany, plán na pozadí mi udělal z mého hrdiny loutku a vysvětlení, kterého jsme se naštěstí dočkali, bylo dost komplexní a fantaskní, ubírám jednu hvězdičku.

Elea
21.02.2017 5 z 5

První díl se mi moc líbil, byl perfektní, no a druhý díl je ještě lepší.

Lenka40
08.02.2017 4 z 5

I druhý díl se mi moc líbil , možná i víc než ten první. Bylo v něm trochu více krvne a akcí. Někdy mi to připadalo , že čtu knihu od Quentina Tarantina. Pan Kulhánek v Nočním klubu 1,2 čtenářům předhodil trochu jiný pohled na upíry , hlavně co se týká jejich nesmrtelnosti a jejich stravy .Já osobně jsem si knihu užila a určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

mensik8673
08.01.2017 5 z 5

Naprosto stejná kvalita jako u dílu prvního :)

Mikekeller
06.01.2017 5 z 5

Vse jsem napsal do komentaru u prvniho dilu. Ale musim dodat, ze druhy dil byl jeste vetsi jizda. Skoda ze nemuzu dat jeste vic hvezd nez u prvniho dilu :)

Mutnedžemet
01.01.2017 5 z 5

Bravo!!! I druhý díl byl dle mého skvělý. Nejvíce jsem se asi pobavila při scéně, kdy popisuje modré míčky, co padají a stoupají. Vážně jsem u toho nemohla (až jsem skončila na zemi v autobuse)...

Kris@
20.11.2016 5 z 5

Druhý díl je opět naprosto úžasný, leč pro mě o fous slabší než první díl. To velké spiknutí už na mě bylo moc velké. Nicméně i tento díl je dokonalý a jako jednu z mála knih si ho jistě přečtu znovu. Autorovi se klaním až k zemi, je to jediný člověk na zemi, kterému bych uvěřila, že upíři skutečně existují. Kéž by Kulhánek nechal udělat dotisk :-(

Kopretina
15.11.2016 3 z 5

Dvojka mi přišla čtivější, dobrodružnější a ne tak brutální (anebo člověk časem otupí, když na každé stránce je nějaké to brodění v krvi, vyhřeznuté vnitřnosti, mozek na zdi..) jako jednička. Za mě o bod navíc. Abych nezapomněla: Ne. Taštičku ne.

WeeWar
14.10.2016 4 z 5

Po prvním díle, který mě mile překvapil, pobavil, chvílema i nadchnul jsem se hned zakousl do dvojky a též ji zhltl na jeden zátah. Lecos se tu vysvětlí, hero je ještě víc superhero, ale už to prostě není taková překvapivá bomba jako první setkání. Je to zkrátka a dobře "jen" ještě šílenější pokračování šílenosti:)

lachtan77
11.09.2016 5 z 5

Kulky z glocku jim prorazily čela a pokryly zeď standardní impresionistickou freskou na téma MOZEK V RUDÉ. Oba díly jsem zhltnul a nadšeně jdu pro další knihu od Kulhánka

zuzana4291
03.09.2016 4 z 5

Druhý díl mě velmi příjemně překvapil, řekla bych, že je dokonce i o trochu lepší než první díl. Jediné co mi vadilo, že jsem měla pocit, že z hlavního hrdiny (upíra) autor dělá tak nějak supermana.

elis0383
22.08.2016 5 z 5

no co dodat, druhý díl taky pecka.

Evickar
14.08.2016 5 z 5

Abych řekla pravdu, nerada čtu strašně profláknuté tituly, které Vám všichni doporučují (Harry Potter, Narnie, Pán Prstenů), ale udělala jsem výjimku a zkusila Noční klub. A byla to opravdu jízda. Neskutečně jsem se nasmála a akce bylo tolik, že jsem si říkala, že být hlavní postava, po prvních 20 stránkách bych odpadla vyčerpáním. Dlouho jsem nečetla nic tak dobrého. Kotleta mě trochu zklamal, ale Kulhánek rozhodně ne!

KiyomiAsuka
07.08.2016 5 z 5

Čtivé, originální a masakr :). Oba dva díly stály za to :)

Elkiss
04.07.2016 5 z 5

Krása. 2. díl lepší a akčnější než 1. ale kdybych měla hodnotit celek, tak jsem doposud nečetla nic napínavějšího.

Rup
07.06.2016 3 z 5

Bylo-li by dílko psáno coby parodie, bylo by mi milejší. Takto ve mně vzbuzovalo děs jen neuvěřitelné kvantum pomlček; v tom je tedy autor mistr nad mistry. Bude-li jej chtít někdo překonat, bude už muset dělit slova. Jinak tomu nechybí vtip ani spád, leč proklamované hodnoty mám úplně jinak nastaveny. Celkově se přidržím průměru, tedy za 3.

upíři humor česká fantasy akční česká fantastika

Jiří Kulhánek
česká, 1967