Noční klub 1. díl

Noční klub 1. díl

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní. První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu... celý text

První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1057/nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 4.71447

Noční klub (1.)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Klub Julese Vernea

encyklopedie

...přirovnávat v Kulhánkově knize vraždění policajtů ke skutečné práci policie je tedy hodně z cesty a navíc srandovní....takové odpadové....
Knihy po přečtení odkládám. Ten první sloupek odložených - k těm se už nikdy nevrátím
Ten druhý sloupek - tak ty si určitě přečtu znovu
A sem patří Kulhánek a jeho Noční klub. Stručně řečeno - chytne a nepustí.
Ač tahle kniha smrdí střelným prachem, člověk nestačí stírat potoky krve, sem tam z knihy vypadně nějaký kus střev.....
Když k tomu všemu přidáte velmi dobrou propracovanost postav, "zajímavé" myšlenky, ale hlavně pocity, záhy zjistíte, že vám celé dílo „leze pod kůži“ a začínáte žít s ním. Ale to už se oblékáte a vyrážíte do Nočního klubu...
321%

adrianna0305

Takový pokus o český "Tvajlajt" psaný stylem hatlama patlama. Chvíli si pobudeme v Praze, pak si poplujeme parníčkem po širém moři a budeme bojovat hlava nehlava, hlavně ať je mozek všude kolem. Tohle by se hodilo do nabídky Levných knih za 29 Kč :-)

ivzu77

Mám ráda sci-fi, ráda čtu i knihy o upírech, nikdy jsem nesáhla po českém autorovi. Kulhánek byl první a za mne musím říci, že to byla skvělá volba. Oba díly zapadají do Čtenářské výzvy.

Enxinka

Vubec jsem netusila, o cem pribeh bude, kniha se mi dostala do rukou ciste nahodou. Hned me ale pohltil naprosto strhujici dej. Neslo to jinak, zamilovala jsem si styl vypraveni. Uzasny cerny humor, pro me proste po dlouhe dobe kniha, u ktere jsem byla stale na hladine smichu/napjeti. Tesim se na druhy dil.

doctor_H

nejlepší kniha od mistra Kulhánka, oba díly exceletní, přečtete ji jedním dechem a radi se k ní ještě vrátíte :)

EmmaKrizova

TOTALNI brak, upadek a propadak.knize odpustim všechno, ale amorálnost nikdy. Moje máma pracovala mnoho let u policie, hlavní hrdina vraždí policisty, kteří jen dělají svou práci. Po desítkách. A nazývá se dobrým chlápkem. Vraždí i další nevinné. Obcas se kniha jevila jako paradni alegorie na lidskou hamižnost , ale. četla jsem dál a byl to jen omyl autora. Dokonce i ten pohádkový začátek se mi líbil. I to by omyl , později utopený v hektolitreh krve. Autor má možná fantazii, (viz kocour) ale slovní zásobu nemá. Pokud máte v plánu dát za knihuvíc než30 kč, příjďte, vysměju se vam do očí. Jaký to posunod Foglara. O TEMPORA O MORES.
Ps. Předpokládám, že většina chlapců dala tu pátou hvězdu za ty tři krásný, mrštný a silný lesby. Já dala tu jednu za to, jak rychle se to četlo.

prestiggio

Z diskusie som vycitala ze kniha sa hodi na temu o Prahe. Hmm...Česká fantasy o upíroch? To nejako zvládnem. V čítaní fantasy som nováčik a upíri ma neberu. Ale, toto bola bomba! Krvi tam bolo naozaj dost, ale vdaka humoru hrdinu mi to vobec nevadilo. Našťastie som mala k dispozícii aj druhu cast.

Rita55

Noční klub jsou podle mne nejpovedenější knížky pana Kulhánka. Je tam všechno, je to čtivé, zábavné, dojímavé, napínavé...

Sabishej

Takže.. jak bych začala :D
Když jsem knížku poprvé uviděla na bratrově stolu, hned mi padla do oka. Poté co mi bráška řekl, že to vůbec není pro mě jakožto pro holku, zájem vzrostl ještě víc. :D
Nejvíce mne zaujala obálka a po prvních několika stranách jsem byla docela zklamaná. (SPOILER) A když najednou všechny hlavni postavy umřely, knížku jsem chtěla vyhodit. :D Ale teprve teď se příběh rozjel a Já byla velice nadšená. A po zajímavém otevřeném konci, jsem hned začala číst další díl.
Na to že to je fantasy od českého autora, je to úžasný krvák. :3

Sarka14

Když můj starší brácha viděl, že čtu nějaký ten "upírský románek", hned přispěchal s Kulhánkem. Prý jestli máš ráda upíry, přečti si Noční klub. Vyhýbala jsem se mu hrozně dlouho, ale nakonec všechno ostatní čtivo došlo a byl čas na něco odloženého. Po prvních pár stránkách jsem měla pocit, že si ze mě drahý bratříček pěkně vystřelil a tohle nemůže myslet vážně. Do půlky knížky jsem nebyla rozhodnutá, jestli tu knížku zbožňuju nebo nenávidím. Ale vzhledem k tomu, že jsem nebyla schopná se od ní odtrhnout, platí asi to první. Každopádně si budu muset brzy přečíst druhý díl... A bráchovi zase jednou poděkovat za dobrý tip...

DiLay

Jsem platonicky zamilovaná do Tobiáše ! :D

werous9584

Miluju Kulhánka. Knihu jsem četla už velmi dávno, ale dodnes ve mě zůstal autorův cynický humor.
"A stěna náhle dostala abstraktní nádech."
Četla jsem tehdy ve dne v noci, jedním dechem, tajnem schovaná s baterkou pod dekou, aby máma nezjistila, že ve tři ráno ještě čtu.
Úžasná pohádka pro dospělé.
Vzhledem k tomu, že se kniha velice špatně shání, až se mi dostane znovu do rukou, nebudu váhat ani vteřinu a přečtu ji i s druhým dílem jedním dechem a moc se na návrat do pražských katakomb těším.

alexvera

Naprosto dokonalé čtení! Nechápu že jsem se Kulhánkovi tak dlouho vyhýbala. Akční, zajímavé, místy lehce neuvěřitelné. Ráda si přečtu druhý díl.

saez

Můj první Kulhánek. Sice mě hned v začátku trochu naštval, ale asi to bude láska na první počtení.

negramota

Neuvěřitelná taškařice.

kraah

Kniha má tři části. První se mi až na pár pasáží líbila, druhá byla průměr a z třetí mám rozpačité pocity. Líbil se mi vnitřní boj hrdiny, ale přišlo mi, že se chová poněkud zvláštně s ohledem na svůj výcvik, zkušenosti a morálku.

Aktualizace po dočtení druhého dílu:
Po dočtení druhého dílu jsem byl nucen své hodnocení prvního dílu změnit. Výhrady ohledně chování hrdiny zůstaly, ale svět a příběh jako celek, dává najednou smysl :)

marcyk

Úžasné počtení! Kdybych si přečetla předem nástin děje knihy, tak bych ji hned odsoudila. Není to zrovna můj žánr. Naštěstí jsem tak neučinila. Napínavý děj, zajímavé zvraty, vtipné pasáže, maximální vtáhnutí do děje. Až mi bylo líto, že není nějaké další pokračování, kromě druhé části knížky.

kalinka99

Tuhle knížku jsem četla na doporučení a opravdu není snad, co vyčítat. Skvělé strhující pasáže a nečekanými zvraty v příběhu. Jsem nedočkavá, co přinese další díl.

Drowned

Bavil jsem se při čekání na vlak při každodenní jízdě do práce s pravidelným spolucestujícím co kdo čteme ve vlaku. On mi dal tip na tuhle knihu. A musím uznat, že tato kniha se mi přesně trefila do vkusu. Hodně mě bavil začátek a byl jsem dost zklamaný událostmi, které se odehráli v nočním klubu. Po této události jsem byl otrávený kam se příběh rozvinul a přemýšlel zda mám ve čtení dále pokračovat, ale naštěstí jsem vydržel a přišel obrat. Knihu jsem přečetl jedním dechem. Fakt výborná kniha.

DiLay

Naprosto dokonale čtení! Jde se na druhý díl. ☺

manioaio

Kniha nanestesti vubec neprilaka obalkou, alespon u me tomu tak bylo, zato deje jsem se nemohla nabazit. Ok, krve bylo na me jako na zenu misty az az, ale pak clovek tak nejak otupi ;) Bylo tam vlastne vsechno, co clovek Cechy, exotika, napeti, fantaskno, zbrane, tajemno, technika, erotika, humor, pratelstvi... Za me very very good :)

Misuri

Noční klub, vychválená kniha snad ode všech, kteří ji četli. Nevěděla jsem, co očekávat, ale tešila jsem se na ni, jak děcko do Disneylandu. Narozdíl od většiny lidí, kteří sem přispěli svým komentářem mne uchvátil začátek knihy. Představa tajného klubu ukrytého kdesi v historické části Prahy, to je pro mě rozhodně lepší téma, než jakým se kniha ubírá po neočekávaném zvratu. Vadilo mi, že se děj přesunul z českého prostředí, to mi totiž přišlo mnohem zajímavější. Taky to bylo občas trochu přitažené za vlasy. Ale budiž. Dávám čtyři hvězdičky za bezva zábavu a doufám, že u druhého dílu na návrat do Čech k Nočnímu klubu nečekám marně.

Jossie

Rok jsem čekala na tuto knihu v knihovně a naštěstí to čekání stálo za to - drsný humor, potoky krve a k tomu tak trochu jiní upíři a k ještě mému radostnému překvapení kniha začíná otázkou, takže jsem ji s radostí zařadila do čtenářské výzvy 2017.

Elea

Moje první kniha od autora. Vzhledem k tomu, že kýčovitá obálka evokuje druh literatury, o který nemám zájem, dost dlouho jsem bojovala se svou nechutí knihu otevřít. Jak jsem začala číst už to bylo perfektní, těším se na druhý díl.

hlodoslov

Pro mne kultovní kniha. Geniální obsah má říz jak nůž značky "Solingen".

Lenka40

Na doporučení jsem se rozhodla sáhnout po nějaké knize od Jiřího Kulhánka a nelituji toho . Noční klub jsem prostě hltala . Krásně se to četlo , děj velice zajímavý a od určitého bodu to byla jízda , kdy slova hltáte a chcete vědět jak to dopadne . Takže jakmile jsem dočetla jedničku ,tak jsem se hned vrhla na druhý díl . Doufám , že bude stejně dobrý jako ten první ne-li ještě lepší .

tygřík2

Tuhle knihu a její druhý díl jsem zakoupila před lety na dovolenou. To bylo řečí, když jsem ji přinesla domů. Prosimtě, takovej škvár! Ježišmarjá, mami, ty se pomátla? Vod kdy kupuješ pejprbeky? Podiv se na tu děsnou vobálku! (Mimochodem, přesně koresponduje s Kulhánkovým stylem.) A myslíte, že jsem si ji v klidu přečetla? Nejdřív ji ukořistil můj drahý. Dobře, počkám, až si vezme druhý díl. Po dvou dnech jsem nebyla dosti pohotová a vyfoukla mi ji před nosem starší dcera. Čekala jsem tedy další tři dny. Zase chyba! Než jsem se stačila připlížit k osaměle ležícímu předmětu mé knihomolské touhy, zazvonil mi telefon. A knihu ukořistila mladší dcera a když viděla můj výraz, zmizela s ní jako pára nad hrncem. Mé čekání se protáhlo o další dva dny. Ale pak jsem si konečně ukvrdlala frapíčko, natáhla se do stínu a ponořila do upířího světa. Mezitím manžel dočetl i druhý díl, ten se ocitl u starší dcery a manžel a mladší dcera pořád otravovali, že s nimi nebavíme. Jako kdyby oni se s námi před pár dny bavili! Pak mladší dcera ztichla a já věděla, že dostala druhý díl. Teď se stali osamělými manžel a starší dcera. Já pomalu dočítala ten první díl a chodila jsem za mladší, jestli už má dočteno, aby přichvátla. Pak mne vyrušovali všichni tři, že pořád ležím s knížkou a kašlu na ně. Jestli prý chci vědět, jak to skončí.
Nevím, jaké další doporučení Noční klub potřebuje. :-))
A propos: pořád čekám, až to někdo převede do seriálové formy. (Protože z téhle knihy krev nekape, z téhle krev stříká, řine se a cáká.)

Adéla17

Když ji miluješ, není co řešit.... :)

Kačí137

Kdo nepřečte, nepochopí. Kulhánek je prostě Kulhánek :-)

mensik8673

Naprosto mě to dostalo! Povedená kniha

Kniha v žebříčku

33. nejlépe hodnocená kniha