Tanec s diablom

Ďalšia kniha z Kenyonovej série o Temných lovcoch o nesmrteľných upíroch poloľuďoch-pološelmách, chrániacich ľudstvo pred dajmonmi živiacimi sa ľudskými dušami. Z New Orleansu nás autorka tentoraz zavedie do drsnej pustatiny na Aljaške. Tu sa vo vyhnanstve ocitol Zarek, najhorší z temných lovcov. Všetci sa ho stránia a boja, dokonca aj grécka bohyňa, ktorá ho stvorila. Za chybu, ktorej sa dopustil na svojej poslednej misii, ho čaká trest – smrť. Fyzicky krásny, ale poznačený predchádzajúcim životom gréckorímskeho otroka sa dostáva do rúk Astrid, nymfy spravodlivosti, od ktorej závisí jeho vykúpenie z deväťstoročnejročnej izolácie. Lenže Astrid ešte nikdy nikoho neomilostila. Jediný muž, ktorému sa to takmer podarilo, ju zradil a zlomil jej srdce. V zrube zapadnutom snehom však nymfa aj Zarek zistia, že s láskou prichádza ich druhá šanca. Podarí sa im ju využiť?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/153638/tanec-s-diablom-b6A-153638.jpg 4.597

Noční dravec 4.

12.12.2019

Skvěle kniha.

lorelai947
05.03.2018

ACH MŮJ BOŽE!!! Tenhle díl mě naprosto rozsekal!!! Příběh Zarekova nešťastného života mě zaujal už v předchozích knihách, kde byl tu a tam zmíněn, takže jsem se do čtení tohoto dílu vrhla přímo po hlavě a nemohla se od děje odtrhnout - celou knihu jsem přečetla za jeden jediný den! Místy jsem na text přes slzy ani neviděla! Tolik emocí, které ve mě tato kniha vyvolala jsem ještě s žádnou jinou knihou nezažila. Rozhodně doporučuji!!!!

Bohdana11
05.01.2018

Dobrá změna, tohoto druhu moc knih napsáno není.kniha není složitá ale ani blbost,trocha erotiky.

havrmoni
31.10.2017

Tak to je pecka. Musím přiznat,že utrpení lidí než se z nich stali lovci, bylo dost hrozné. A nejednou se mi zamžily oči při čtení jejich příběhů , ale při tomto příběhu Zareka jsem brečela jak želva. Mám ráda postavy s temnou minulostí a tak trochu záporáky.Tato autorka je specialista na hrdiny se smutnou,tragickou a temnou minulostí. Zarek mi připomněl Sina mého nej hrdinu s Čas na lásku. Nádhera.

Kešu1981
07.02.2017

Zarek, dříve otrok, nyní nesmrtelný temný lovec skončí spolu s Astrid, bohyní spravedlnosti v chatě zapadlé sněhem na Aljašce...to se pak i ze zdivočelého a drsného lovce stane muž snů všech žen :o)

Dragita
13.12.2016

Prozatím nejlepší díl. Dvojka s Kyrianem tomu šlape na paty, ale Zarek s Astrid měli kouzlo, díky kterému jsem jejich příběh musela přečíst naráz. Dialogy dávaly smysl, nebyly jen bezduché plácání. Děj, charaktery, svět, vše mi tu připadalo nejlépe vykreslené. Velmi příjemná oddechovka.

nika7948
17.11.2015

Proc me se vzdycky libi pribehy, kde jsou hlavnimi hrdiny strasny zaporaci :-D :-D, protoze tehle pribeh mel opravdu neco do sebe, ze jsem se od nej nemohla odtrhnout...a fakt jsem se snazila :-D :-D

Hrdina věků
Hrdina věků