Milenec snů

Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a uspokojení, Odevzdaně plní své povinnosti milence a už nedoufá, že by mohl kletbu, jež na něj byla uvržena, nějak prolomit. Jiskřička naděje mu svitne v podobě lásky, v kterou už nedoufal a kterou vlastně ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v něm totiž nevidí jen pouhého otroka... Dokáže velká láska zlomit staletou kletbu? Jedno ze základních děl žánru paranormální romance poprvé v českém překladu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193268/temni-lovci-milenec-snu-9XN-193268.jpg 4.2276

Noční dravec 1.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Ikar (ČR)

Fantasy Lover, 2002

Kniha Milenec snů

Tanya007

Knížka byla fajn,příběh se mi líbil. Jedinou výtku mám k překladu,za ten ale autorka nemůže..

Killlerka3031
09.12.2019

Kniha byla úžasná sice byl konec trochu nedomyšlený s tím jak mu najednou všichni pomáhali ale jinak se mi moc líbila.

georginaa
21.11.2019

Trochu mystiky tomuto příběhu přidalo na něco výjimečného. Celý život každý čeká toho vysněného (vysněnou) a když se to povede je to ohnivý žár lásky. Teď jen záleží, zda to oba ustojí. Vztahy jsou vždy na dlouhou trať. A Julianovi a Grace se to povedlo. Doufám, že druhý díl bude zrovna tak žhavý, jako tento.

petraj30
04.08.2019

Velmi zajímavý příběh. Julian a Grace prostě k sobě patří a oba i museli hodně vytrpět, aby mohli být konečně spolu. Příběh byl moc dojemný a já málem vybrečela celý potok, ale to je asi hormony, protože brečím i u Křemílka a Vochomůrky:-)

ketvin
06.11.2018

Zajímavý příběh, který hezky uvede do obrovské série. Julián i Grace jsou sympatičtí a dohromady jim to "sluší"... Ale styl autorky prostě není pro mě...

Shaki
15.05.2018

Je to sladké, ale taky čtivé. Rozhodně zajímavý námět na odpočinkové početní. Na postavě Juliana se mi líbili jeho zmatené emoce. Silnější osobností tu tentokrát byla prostě Grace. Přesto knihu hodnotím vysoce.

havrmoni
28.10.2017

Jelikož tato autorka byla první,která mě uvedla do romanticko-erotických knih,tak jsem byla nadšená.Po druhém dílu jsem však tuto sérii opustila,protože mě více baví ty historické. No a po třech letech jsem se do toho pustila znovu. Na relax dobrý.

Leena
12.08.2017

Námět to byl zajímavý, zpracování naivní, zmatené.. Autorka asi přečetla hodně harlequinek. On chtěl, ona nechtěla, ona chtěla, on nechtěl. Pořád dokola. Konec přímo pohádkový. A sexuoložka, která má 4 roky trauma z prvního sexu? Tak to je neuvěřitelné .. Kniha mne zklamala, čekala jsem víc.

Otrokyně citů
Otrokyně citů