Noblesa a styl

Noblesa a styl https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268955/mid_noblesa-a-styl-268955.jpg 5 4 2

Sbírka šedesáti vtipných fejetonů a dalších textů v knize Noblesa a styl známé a oblíbené spisovatelky a fejetonistky Věry Noskové potěší, přiměje k úsměvu i smíchu ale i k zamyšlení. Její postřehy platí téměř pro každou dobu, ale zároveň jsou svědectvím o našich současných starostech, radostech a pošetilostech.

aralka
29.04.2016 5 z 5

Zajímavé neotřelé postřehy a zamyšlení nad obyčejnými věcmi a situacemi, které méně hloubavý a přemýšlivý člověk přejde bez povšimnutí... paní Nosková na mě moc příjemně působí svým inteligentním humorem, velmi bohatou slovní zásobou a nadhledem.... myslím, že je nedoceněná spisovatelka, její román "Bereme co je" je skvěle napsaný, jde určitě o částečně autobiografii plnou emocí, nádherně napěchovaný myšlenkami a citáty, básněmi, popisem niterného života mladé rebelky ..... ale podle hodnocení tady to zřejmě není čtení pro každého, a to se týká i těchto fejetonů.... za mě ale plný počet hvězdiček!

Márinka

2007  80%Obsazeno
2008  85%Víme svý
2010  72%Chraňme muže
2013  82%Proměny

Kniha Noblesa a styl je v