Sladká jako hřích

Sladká jako hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30414/bmid_sladka-jako-hrich-yON-30414.jpg 4 153 20

No Other série

Drsné noci na skotské Vysočině jsou pro lady Shawnu MacGinnisovou prokletím. Pronásledují ji děsivé sny, v nichž se znovu a znovu vrací k nejhorším chvílím svého života. Nemůže zapomenout, že to byla ona, kdo v zájmu rodové cti svedl Davida Douglase - a že těch několik okamžiků vášně stálo Davida život. Zdálo by se, že už to nemůže být horší, ale i v tomto odhadu se Shawna mýlí. Po dlouhých pěti letech se jakoby zázrakem David znovu objeví. Je živý a zdravý, zároveň však zahořklý, plný zloby a slibuje pomstu všem, kteří ho zradili. Jako duch se vkrade do Shawniny ložnice a žádá, aby za svůj dávný nerozvážný čin zaplatila svým tělem i duší. Osud s ním ale má jiné plány: pomstychtivý David brzy zjistí, že Shawna je jediná žena, která mu může pomoci znovu nabýt rodovou čest - a především poznat skutečné kouzlo lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

No Other Woman , 1996

LilianaFalcon
30.07.2023 4 z 5

Taková telenovela, ale komu to jednou za čas nevadí, myslím, že by měl být spokojený.

Bergerac16
08.12.2022 2 z 5

Moc zajímavé téma - Skotsko, kult wicca, doly, Vysočina, hrady - ale mě to prostě nějak nechytlo. Příběh byl zpracován tak kombinovaně, že to bylo postaveno jako telenovela s mnoha dějovými zvraty, spoustou postav, z nichž ale k žádné hlavní nenaleznete jako čtenář vztah, a celé to pro mne nemělo kouzlo...

kacenka6144
18.02.2022 4 z 5

Důstojné pokračování série. U Shawny i Davida je vyvážená porce odmítání i náklonosti. Detektivní zápletka dělá příběh zajímavějším.

Ivusak7
05.10.2020 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé. Shawna a David se mi líbil jako pár už od začátku, zápletka super a padouch velké překvapení. Zatím se mi tato série moc libí již se těším na přečtení posledního dílu ze série.

Kudík
12.08.2020 5 z 5

Čekala jsem jak si autorka poradí s touto zápletkou, a to 5let nezvěstným Davidem Douglasem. Na můj vkus sice dost náhod, ale celkově to nebylo špatné. Hlavního padoucha jsem neuhádla, i když ve výsledku jsem ráda, že to byl zrovna on. A to se Shawny a jejím zmizením po Davidově smrti bylo naopak jasné. Jsem ráda, že se zde vyskytují postavy z předchozího dílu, který se mi o chloupek líbil víc.

Kamila1991
09.07.2020 2 z 5

Knížkou jsem se tak nějak prokousala, přitom příběh nebyl špatný. A trošku mi vadilo časté používání slova Bodejť.

preny
06.11.2019 5 z 5

Nádhera, tuto knihu prostě miluju. Výborná chemie mezi hlavními postavami zasazená do pěkného příběhu, kterému nechybí vůbec nic,všeho tam je dostatek. A navíc znovu potkáváme Jestřába a jeho ženu.

zimolka
25.10.2019 5 z 5

Tak ,jak u prvního dílu nešlo odtrhnout,krásný romantický a zároveň i místy smutný.

avalonek
11.09.2019 5 z 5

Další díl a bylo to moc hezké.Trocha detektivní zápletky se mi celkem líbilo..Ale první díl byl zatím top

petraj30
03.08.2019 3 z 5

Řekla bych, že tahle kniha byla jakási vsuvka mezi první a třetí díl, bylo to opět plné napětí a lásky ale myslím, že to do série "No other" nepatří. Ale byla to pěkně napsaná kniha

ketvin
04.04.2018 5 z 5

Příběh byl napínavý a hrdinové skvělí, líbilo se mi hlavně zapojení hrdinů z předešlého i následujícího dílu :) Musím říct, že "nepřítel" mě vůbec nepřekvapil a byla jsem ráda, že to byl zrovna on (rozmýšlela jsem asi 3 z rodiny...). Kniha tedy hezká, ale první díl byl lepší, u tohoto byl skvělý hlavně David :)

PerlaZP
09.06.2017 4 z 5

Na tuto knížku jsem se docela těšila, protože mě velice zaujala předchozí knížka „Ten pravý“. V této knížce nechyběl humor, ani napětí. Také bych chtěla znát nějaké sídlo, tak dobře, jako znal David to své, protože podzemní chodby a tunely v jeho době musely být nádherné a hlavně se dostal, tam, kam zrovna chtěl. Nakonec mě ještě překvapil „zrádce“ v rodině, protože bych to do někoho takového vůbec neřekla – Měla jsem vybraného jiného adepta. Nejvíc se, ale, asi těším na příběh Sloana a Sabriny…
Knížce musím dát opět čtyři hvězdičky, protože jsem ji přečetla téměř jedním dechem - Pár maličkostí bych, asi vynechala, protože příběh zbytečně natahovaly, ale jinak to byly docela pěkně strávené dva dny…

MinaHawke
30.09.2015 3 z 5

Nevím co napsat, asi jen, že první díl se mi líbil o moc víc. Neříkám zápletka dobrá, vážně netušíte až do konce komu věřit, i romantické pasáže se mi líbily, ale co se mi nelíbilo byl kult satanistů.

Barbora H
13.04.2015 3 z 5

Nevím, nějak se mi knihy od této autorky přestávají líbit, takže hodnotit je raději nebudu ani kladně a ani záporně... třeba se k nim někdy vrátím...škoda, že jsem nečetla ještě první knihu ze série... a jelikož jsem se téměř po roce dostala ke knize znovu, můžu napsat, že po přečtení prvního dílu, byla tato kniha taky čitelnější...

martina.nd
11.12.2014 5 z 5

U této knihy jsem se nenudila ani minutu. Akční, napínavá a má spád. Samozřejmě ani ta romantika nechybí. :) Rozhodně doporučuji.

havrmoni
26.11.2014 5 z 5

Úžasný, líbil se mi o trochu víc než ten první,ale to jen protože mám ráda příběhy ze Skotska. Trochu mi připomínal knihu Smaragdové objetí,ale i tak je to hezké počtení. Napětí až do konce a hlavní hrdina? Kdo by mu odolal :)

miruska1
31.07.2013 5 z 5

Veľmi pekny a napinavy pribeh,bol zaujimavejši ako prva časť - ten pravý - tak teraz hura na tretiu časť - na křidlech touhy - som zvedava :-)

Kaety
11.02.2013 5 z 5

Souhlasím s Katk, u této knihy do konce netušíte, kdo je to tajemné ZLO.
Setkáte se zde s nejrůznějšími postavami: Skoty, Indiány, duchem, čarodejnicemi kultu wicca, uctívače ZLA, tajemným mnichem, druidskými kameny, hodnou příšerou, která žije v dolech a znovunalezeným synem.
Tato kniha byla více akční, než jiné od S. Drake a to se mi na tom právě líbilo, že zde nebylo to staré známé klišé, kdy je hlavní hrdinka provdána proti své vůli a proti hlavnímu hrdinovi bojuje a odmítá ho.
Je nejlepší z této série.

Katk
07.07.2012 5 z 5

Souhlasím s marjiko, ovšem dávám plný počet bodů. Až do konce nevíte pořádně na čem jste a to oceňuji, protože v některých případech této autorky můžete odvyprávět děj do konce již v začátcích ;). Nic to nemění na tom, že je dobrá a číst ji nepřestanu :) Je druhá v sérii a rozhodně nejlepší z nich (Ten pravý, Sladká jako hřích, Na křídlech touhy)

marijko

2001  84%Králův rytíř
2002  85%Vězeňkyně
2009  86%Vikingova žena
2009  88%Princezna pomsty

Kniha Sladká jako hřích je v