Nízký tlak

Nízký tlak https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263045/nizky-tlak-263045.jpg 4 415 114

Bellamy bylo pouhých dvanáct let, když její starší sestra přišla násilně o život. Když po osmnácti letech napsala podle skutečných okolností Susaniny vraždy knihu, novináři odhalili její totožnost a Bellamy se stala terčem neznámého útočníka. Ve snaze tohoto útočníka identifikovat se mladá žena musí postavit duchům minulosti a vypořádat se nejen se složitým pletivem rodinných vztahů. Přesto se nehodlá zastavit, dokud se jí nepodaří Susanina vraha odhali... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Low Pressure , 2012

janina66
09.01.2019 5 z 5

Výborná kniha. Napětí, romantika i nečekaný konec.
Super

Aknel26
17.12.2018 2 z 5

Ani po osmdesáti přečtených stranách mě příběh nezaujal, bohužel. Děj vázl a jediné, co plynulo, byly nekonečné rozhovory Denta a Bellamy.

narisa
05.12.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale bylo to takové pozvolné. Autorka má i lepší :-)

livana
20.10.2018 5 z 5

výborná kniha. Napětí, romantika i pár úsměvů. Moc se mi kniha líbila

JessieEx
20.10.2018 5 z 5

Tohle byla moje první Sandra Brown, byla jsem zvědavá a nevěděla, co od ní čekat...a wow! Prostě mě dostala. Kombinace detektivky a romanťárny, to je něco pro mě. Narovinu říkám, že to není žádná "high literature", některé situace byly absolutně nerealistické a nesmyslné, ale já jsem to neřešila. Chtěla jsem skvělou oddechovku a dostala ji. Doporučuju a těším se na další autorčiny knížky!

lifeoptimist
22.09.2018 5 z 5

Trocha detektivky, trocha slaďáku a trocha humoru - vraha jsem sice odhadla, ale až skoro na konec, za mě dobrý :-)

orinka3
06.08.2018 3 z 5

Ta paní psát umí. Bezesporu. Ale taky dovedně vycpává prázdná místa zdlouhavými dialogy, které děj nijak neposouvají. Mluvím o rozhovorech mezi Bellamy a Dentem. Soudím, že je to úlitba milovnicím červené knihovny. Stejně každý správně tuší, jak to s nimi nakonec dopadne...Jinak je příběh vystavěný vcelku zajímavě, zamotat do vraždy tornádo není špatný nápad. Až na to klišé ve vztazích - oni si Američani asi rádi podiskutují a rozebírají i to, co my bychom přešli - je to fajn knížka.

Ulrika
20.07.2018 4 z 5

Sandra mě opět nezklamala, ale ani tolik nenadchla. Až příliš brzo jsem odhalila, kdo je vrah:)

mariva
28.06.2018 5 z 5

Výborná detektivka, jak jsem si zpočátku myslela, že se do ní jen tak nezačtu, tak jsem v závěru musela číst na jeden zátah až do konce, protože jsem knihu nedokázala odložit. Pachatele jsem tentokrát neodhalila, i když jsem měla různé tipy, takže závěr byl překvapivý. Určitě sáhnu i po dalších knihách autorky.

stanza
22.06.2018 4 z 5

Moje první kniha od Sandry Brown. Dlouho mě trvalo než jsem se začetla, chvílemi příliš zdlouhavé, ale nakonec v příběhu ve kterém nechybí romantika a ani napětí nic neschází. Určitě sáhnu i po další knize autorky.)))

Heyhey
08.05.2018 4 z 5

Klišé dvojka - hodná a naivní hrdinka, drsný, kladný, podezřelý hrdina. Snaha o napětí. Celek mírně nad očekáváním. Tři a půl.

Szekynka
26.04.2018 5 z 5

No.... zase jsem se jednou spletla.
Po přečtení anotace se mi do knihy úplně nechtělo. Dala jsem se do ní vlastně jen proto, že mám autorku ráda. Jenže Sandra opět nezklamala!

Na mě kniha zapůsobila od prvních stránek.
Příběh byl nápaditý. A to nejen okořeněním úderu tornáda, ale i celkově postavou Susan. Jako vždy čtivý příběh, tak akorát zamotaný a dobře promyšlený. Po přečtení věty, že vrhem musel být nějaký muž z jejího okolí mě napadlo, kdo by to mohl být. Poprvé jsem se u Sandry trefila i přesto jsem si ale jistá nebyla až do téměř poslední stránky. Hlavní hrdiny, zejména Denta jsem si oblíbila. Autorka opět dokazuje jak skvěle umí popsat jednotlivé charaktery. Ani jsem to nečekala, ale další její kniha co ode mě má 5*****.

niky.p
26.03.2018 5 z 5

Má druhá přečtená kniha od Sandry Brown, která mě opět svým napínavým dějem uchvátila. Mohu jen doporučit! Lehce se čte a závěr je opravdu překvapivý.

Lucuschka
15.03.2018 3 z 5

Slabší, ale ještě pořád napínavé a promyšlené čtení...

Toňula
07.03.2018 3 z 5

Čtivý příběh,který má spád, napětí i milostnou zápletku, ale pro mě přece jen trochu moc efektní a místy překombinovaný, uvítala bych možná méně akce a spíše hlubší psychologické vykreslení postav. Postrádala jsem hlubší souznění s hlavními hrdiny a větší pochopení jejich jednání.

85098211
31.01.2018 5 z 5

Moje první kniha od Sandry Brown - i když mě pronásleduje taková matná vzpomínka, že jsem od ní kdysi dávno už něco četla. Příběh se mi zdál nejen zajímavý, ale i hezky přehledný, v jednotlivých postavách se dalo lehce zorientovat. Autorka píše čtivě, takže vyprávění svižně ubíhá. Dávám nejvyšší hodnocení a těším se na další knihu...

ArwenAragorn
24.01.2018 5 z 5

Výborná detektivka od Sandry Brown, žádná nudná místa, příběh měl spád a jako bonus, jak už to u autorky bývá zvykem, milostnou zápletku. Myslím, že je to jedna z jejích nejvydařenějších knih.

Lukana82
13.01.2018 5 z 5

Dobrá knížka.

mišák1262
05.01.2018 3 z 5

kniha byla dobrá čtivá..... ale Sanda má lepši knihy než je tato.... na jendu stranu jsem zklamaná do poloviny knihy jsem se přemlouvala abyh si vubec dočetla..... ale druhá pulka knihy jako když se to obráti a bylo to perla za perlou...celou dobu jsem si myslela že vím kdo je vrahem ale vubec jsem na konec netušila......takže pro tuto knihu dávám 3 hvězdicky....:-)

moudivlacek
06.12.2017 5 z 5

Skvělá detektivka, a musím dodat, že od této autorky očekávám vždy jen to nejlepší. A opět se zadařilo.
Je pravda, že se někdy stává, aby člověk přežil nějakou hrůzu a děs, tak se mu na to období prostě zavře mysl, je to prý jakási ochrana pro přežití. To se stalo hlavní hrdince. Ale někdo se bojí, že si přece jednou vzpomene. A nehodlá tomu přihlížet a čekat.
A také je tu jeden muž, který také prošel peklem, ale brzy si uvědomí, že chce znát také pravdu a očistit své jméno.
Prostě plno záhad, které se pomalu vyřeší, na druhou stranu zas nové se vynořují.
Jako detektivku mohu doporučit.