Linda

Jak utéct ze života ve zlaté kleci? Slavná a bohatá. Taková by chtěla být každá holka. Až na Lindu, které obojí spadlo do klína, aniž by o to stála. Musí si dávat pozor na to, co řekne nebo udělá, ze strachu, kdo by ji mohl vyfotit a co by se o sobě dočetla na internetu. Jako by žila v zlaté kleci. Klíč od ní by mohl mít fotograf David, jenž se do Lindina života probojuje navzdory nenávisti, která mezi jejich rodinami panuje. Čím více se však otevírá světu, tím snazším úlovkem je pro objektivy novinářů. Odolá láska výmyslům a spekulacím?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399154/big_linda-pCE-399154.jpg 3.922

Kniha Linda

Onceuponthetime

Lehké, romantické, svižné...
Přesně to co potřebujete najít zabalené po stromečkem. Odpočinete si, zasmějete se, zamilujete se.
Těším se na další dílko, které se, doufejme, ponese na podobné vlně.

Cress
26.04.2020

U této knihy jsem věděla do čeho jdu a jsem nadšená. Zuzana Ryšavá je skvělá autorka. Její styl psaní se čte velmi rychle a její knihy jsou prostě pohlazení po duši. Navíc se v knize objevily i postavy z autorčiných předešlých knih. Za mě jedna z nejlepších romantických knih.

TerryDee
30.01.2020

Linda je volné pokračování ze série Niky stories. Takže, když už jsem četla předešlé knihy, a to Niky a Nelu, tak jsem tuhle přece nemohla opomenout. A hlavně to bylo z toho důvodu, že jsem tak trochu tušila do čeho jdu. Protože se jedná o oddechové počteníčko, kde není nouze o první lásku a věci s ní spojené, jako je první polibek či sex.
Musím říct, že než jsem si zvykla na hlavní hrdinku, tak mi to chvíli trvalo, protože ne vždy jsem s jejím jednáním souhlasila a říkala si, že by se nad sebou mohla chvíli zamyslet. Naštěstí postupem času to bylo už lepší. Řekla bych, že za změnu mohl především David, kterého jsem si hned oblíbila (nevím proč, ale v poslední době mám problém s hlavními hrdinkami. Ještě že tam jsou ti mužští hrdinové.).Díky této knize jsme mohli nakouknout do světa bohatých rodin a poznat jejich radosti či úskalí. To je zejména ze strany bulváru, který se nebojí vůbec ničeho. Protože pro prodej se udělá vše a neohlíží se na důsledky, které to může způsobit dotyčné osobě.
Asi se budu opakovat jako u předešlé knihy Nely, nebylo to špatné, ale na první knihu Niky to bohužel nemá. Nicméně autorce nemůžu upřít, že se to četlo velmi dobře. Takže jsem zvědavá s čím přijde příště.

Kajachow2
30.12.2019

Líbí se mi, že je Linda velmi rozdílná od Nely a Niky a poukazuje, že být slavný není jednoduché ❤️. Knihu jsem přečetla během dvou dnů (to se mi moc často nestává ). Moc se těším na Beu❤️

lhotskanikola
20.10.2019

Taková menší oddechová kniha,ale stála za to.Knížna Niky se mi líbila o trošičku víc,ale tahle je taky skvělá.Doporučuji :)

Lenoulinka
08.06.2019

Nenáročná oddechová knížka vhodná pro náctileté čtenářky.

knihovnička007
02.05.2019

Čekala jsem kapku jiný konec. Kniha se četla dobře. Lindy mi bylo líto a upřímně-já bych takhle žít nedokázala.
Nechápu, proč to rodiče neřešili dřív a jinak (to by pak nebylo o čem psát, to je jasné).
Příběh první lásky byl hezký. Takové odpočinkové jednoduché čtení.

Damonka12
19.04.2019

Takový oddechový příběh. Ale dost dobrý na to, že je to česká kniha.