Nikomu ani slovo

Nikomu ani slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303487/bmid_nikomu-ani-slovo-wuA-303487.jpg 4 486 124

„Harlan Coben je novodobý mistr příběhů, které okamžitě zaujmou a jsou plné nečekaných zvratů.“ – Dan Brown Davida Becka ta ztráta naprosto zdrtila. A od chvíle, kdy k ní před osmi lety došlo, prožívá znovu den co den hrůzu, která se stala. Třpytící se jezero. Bledý svit měsíce. Pronikavé výkřiky. Noc, kdy jeho žena Elizabeth zmizela. Poslední noc, kdy ji viděl živou… David se uzavřel, žije jen pro svou práci pediatra. Každý ho nabádá, že je čas překonat minulost. David se tomu brání, navíc ho tíží temná událost, ke které se nikdy nikomu nepřiznal. A pak začne dostávat e-maily, v nichž kdosi zmiňuje to, o čem věděl jen on a Elizabeth. A taky varování: Nikomu ani slovo. David poslechne. Je ochoten se všeho vzdát, opustit ty, kterým věřil, a vydat se za záhadnou osobou, jejíž zprávy mu poskytují zoufalou naději. Zároveň je tu však někdo, kdo chce za každou cenu odhalit Davidovo tajemství…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

Tell no one , 2001

konicekbily
29.01.2017 5 z 5

Pan spisovatel dokonale promyslel zápletku, pro svůj gradovaný příběch dosadil vhodné postavy a rozuzlením čtenáře potěšil. Jdu pro Váš další kousek, Mistře!

Šánka
22.01.2017 5 z 5

Výborná detektivka. Pan Coben mě baví čím dál víc.
Je to jeho starší kousek, který nedávno vyšel podruhé a bylo to parádní čtení. Napínavé, záhadné po celou dobu a ten vymakaný závěr !!! To závěrečné zúčtování mně přišlo tak trochu jako z filmu ,,Tenkrát na západě" :-). No, dobré to bylo, ne....vynikající !!!

harena
17.01.2017 5 z 5

Výborná, pro mě dokonalá detektivka, čtivá, bez vodotrysků krve a vydloubaných očí a přesto napínavá od začátku do konce. Kniha vás nepustí, dokud nedočtete poslední stránku. A závěr knihy se mi opravdu líbil. Těším se na další knihy Harlana Cobena :)))

zdehan
27.12.2016 5 z 5

Super kniha vřele doporučuji

Michnicka
13.12.2016 5 z 5

Výborná detektivka, která byla napínavá už od začátku. Nedokázala jsem jí na dlouho odložit, přečetla jsem během chvilky. Celý děj je promyšlený a konec vymazlený. Nic neuspěchal, ani zbytečně neprodlužoval. Doporučuji všem!

vsvobo
12.12.2016 5 z 5

Jedna z těch TOP krimi trillerů, jaké jsem kdy četla. Nemola jsem se o knihy odtrhnout a hltala stránku za stránkou. První knížka od Cobena a určitě ne poslední. Skvělé čtení!

adelaska
02.12.2016 5 z 5

Perfektní. Tady jsem netušila už vůbec nic. Coben mě stále nepřestává překvapovat. Všechny jeho díla jsou dokonalé a toto není výjimkou.

Thanyss
16.10.2016 5 z 5

Jedno opoledne, několik popraskaných žilek v oku a neschopnost odložit knihu byť jen na malý okamžik. Coben nezklamal a i tady rozjíždí neuvěřitelnou jízdu plnou mystifikace, paranoie, lží, polopravd a místy pěkně zběsilého tempa.

pepa4081
04.06.2016 4 z 5

Skvělá detektivka má třetí od H. C. a zatím nejlepší. Zajímavý příběh, nečekané zvraty a konec. Jen některé postavy se mi zdály dost nereálné, ale na to si u pana Cobena začínám zvykat. Velmi uspokojivé.

Veroba
22.05.2016 2 z 5

Čekala jsem napětí od začátku do konce. Bohužel od druhé poloviny jsem se musela do čtení vyloženě nutit. Děj se dal snadno předvídat, vadily mi rádoby filozofické úvahy Davida. Zkrátka za mě velké zklamání.

Jezevčice
07.01.2016 5 z 5

Další skvělá kniha od Cobena. Jako i přechozí knihy je tahle čtivá, do dvou dnů nemáte co řešit :) Napínavá, hrdinovi celou dobu držíte pěsti a nemůžete se dočkat, jak to vlastně skončí. Rozhodně doporučuji, stejně jako ostatní knihy autora. Konec mě i překvapil, popravdě... Autor píše velmi příjemným stylem a já jsem ráda, že jsem ho objevila. Pokud stejně jako já nemáte rádi zatuchlé detektivky plné zhýralých policistů, kteří mají pletky s každou druhou svědkyní, mohu Cobena doporučit.

putpuda
07.11.2015 5 z 5

Naprosto skvělé! Měla jsem nutkání přeskakovat věty, jen abych se už dostala dál :D

Juzzy
25.10.2015 5 z 5

Vynikající, velkolepé, 300 stran akce.

ŽanKaa
09.09.2015

Zatiaľ sa mi nestalo,že by ma nejaká Cobenova kniha nebavila.Toto bola prvá,ktorú som pred rokmi od neho čítala,no stále si vybavujem niektoré detaily.Bola aj sfilmovaná,ale kniha je kniha.

Veeris
27.08.2015 5 z 5

Skvělá detektivka, zápletka byla perfektní, obdivuji autory, kteří dokáží tak šikovně proplést celý děj a že se v tom neztratí :) Četla jsem, jak se říká, jedním dechem...

kneslova
27.07.2015 5 z 5

Výborná, strhující detektivka, já jsem četla až do půlnoci...

cmelda87
06.01.2015 5 z 5

Parádní kniha! :-)

mineralka
10.10.2014 4 z 5

Příběh mě bavil a proto doporučuji.

Gabetka
15.08.2014 3 z 5

Napínavé určitě ano, čtivé také, přesto jsem z knihy po dočtení neměla dobrý pocit. Podle mě tam hodně věcí nesedělo, jednání hlavních postav občas nedávalo smysl a celkově mi příběh přišel až moc překombinovaný.

stm01
08.01.2014 5 z 5

Pro mě skvělé čtení. Napínavé od začátku do konce. Přečteno " jedním vrzem". Mohu jen doporučit.