Nikomu ani slovo

Nikomu ani slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303487/bmid_nikomu-ani-slovo-wuA-303487.jpg 4 486 124

„Harlan Coben je novodobý mistr příběhů, které okamžitě zaujmou a jsou plné nečekaných zvratů.“ – Dan Brown Davida Becka ta ztráta naprosto zdrtila. A od chvíle, kdy k ní před osmi lety došlo, prožívá znovu den co den hrůzu, která se stala. Třpytící se jezero. Bledý svit měsíce. Pronikavé výkřiky. Noc, kdy jeho žena Elizabeth zmizela. Poslední noc, kdy ji viděl živou… David se uzavřel, žije jen pro svou práci pediatra. Každý ho nabádá, že je čas překonat minulost. David se tomu brání, navíc ho tíží temná událost, ke které se nikdy nikomu nepřiznal. A pak začne dostávat e-maily, v nichž kdosi zmiňuje to, o čem věděl jen on a Elizabeth. A taky varování: Nikomu ani slovo. David poslechne. Je ochoten se všeho vzdát, opustit ty, kterým věřil, a vydat se za záhadnou osobou, jejíž zprávy mu poskytují zoufalou naději. Zároveň je tu však někdo, kdo chce za každou cenu odhalit Davidovo tajemství…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub

Tell no one , 2001

March
19.07.2018 5 z 5

Tak to byla jízda, nešlo se odtrhnout. Skvělé, skvělé a skvělé čtení. Moje několikáta kniha od autora a zatím žádný slabý článek, neustále mě překvapuje skvělými detektivkami. Jednoznačně DOPORUČUJI

mysce
03.07.2018 5 z 5

„I tohle patřilo k lekcím, které si pamatoval z mládí. Pokud se vám kdokoliv snaží ublížit, milosrdenství a soucit jdou stranou. Zlikvidujete nepřítele. Přecitlivělí humatináři a jiní pokrytci, kteří podobný přístup zpravidla považují za zbytečně machiavellistický, zpravidla sami později způsobí nesrovnatelně větší zkázu.“
Temná atmosféra příběhu mě pohltila od prvních vět. Hlavní hrdina, doktor Beck, se ani po letech nevyrovnal se záhadným úmrtím své ženy.
Sdělením v mailu, které mohla znát jen ona, se rozvíří napínavý děj plný lží a polopravd, zklamání a stesku, ale také zoufalé naděje. Kapitolu po kapitole autor odhaluje další části tajemství, které nám postupně dávají čím dál tím větší smysl.
Skvělé čtení!

happy-smile
30.05.2018 5 z 5

Tak to byla jízda. Vůbec jsem nevěděla, kdo, co, proč a jak, ale děj byl tak svižný, že ani nebyl čas se ptát. Když se potom čtenář spolu s hlavním hrdinou začal dozvídat, jak to celé vlastně je, tak se nestačil divit. Valí se na nás totiž jedna verze příběhu za druhou. Po tomto mám pocit, že je Harlan Coben opravdu mistr "převleků" a že čtenáře dokáže dokonale zblbnout. Už se těším na další jeho knihy!

petra4080
09.02.2018 5 z 5

Napínavé až do úplného konce, krásně vyprofilovaní hlavní hrdinové, překvapení, tajemství.. nenudila jsem se ani vteřinu. Knížka má spád a přečetla jsem ji téměř na jeden zátah. Doporučuji.

Miruš
05.02.2018 5 z 5

Opět skvělá kniha skvělého autora, krásný konec..

Hope80
22.01.2018 5 z 5

Od prvních stránek naprostá pecka. Jako vždy můj nejoblíbenější spisovatel nezklamal, kniha baví od začátku až do konce a stále překvapuje a napíná. Za mě opět Harlan zabodoval, jednička!

Denisa232623
29.12.2017 5 z 5

Kniha mě bavila od první do poslední stránky. Na Cobena si nemůžu stěžovat!!

Ráčkajda
26.12.2017 5 z 5

Opravdu paráda, která stojí za přečtení.

perpe2a
08.12.2017 4 z 5

Dočteno a super. Bavilo mě to od začátku až do konce. Coben opět nezklamal.

allyce
08.12.2017 3 z 5

Průměrné oddychové čtení, které prošumělo mou hlavou takovou rychlostí, že po ní nezůstalo vůbec nic.

cipperka
26.11.2017 5 z 5

Opět napínavé čtení až do konce!

Dandy1
11.11.2017 4 z 5

Coben umí psát. S ním se nenudím ani chvilku.

irefir
10.11.2017 5 z 5

Super! Napínavé až do konce!

ArwenAragorn
04.11.2017 5 z 5

Skvělé čtení! Shoduji se se všemi pozitivními komentáři na tuto knihu pana Cobena.

ctenarkaEva
27.10.2017

Výborná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Promyšlený děj, napínavý příběh, nečekaný závěr. Určitě si přečtu i další knihy od H.Cobena.

Zlatovláska
15.10.2017 5 z 5

Coben patří právem mezi spisovatelskou elitu a mé nejoblíbenější autory...
Opět naprosto skvělá kniha... Když jsem se dočetla skoro na samý konec, domnívala jsem se, že "již přesně vím", jak tento titul dopadne.
Velký omyl...Coben opět dokázal své mistrovství a v několika skvělých větách příběh ukončil tak, jak jen jemu je podobné... Velkou zajímavostí však v této knize byly promluvy hlavní postavy ke čtenáři..., což velmi oceňuji, neboť tento fakt dává knihám úplně jiný rozměr.
Titul hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček a velmi ráda doporučuji všem. :-)

DoDidDone
07.10.2017 5 z 5

Zajímavý děj se spoustou zápletek. Posledních dvě stě stránek přečteno na jeden zátah bez přestávky. Vykreslení postav, děje i míst z pohledu hlavní postavy mi připadal velmi citlivý a milý. Nenašel jsem žádné hluché místo, kde by mě kniha nebavila a nudila. Za mě zatím nejlepší kniha od autora! ;)

petgona
25.09.2017 5 z 5

Jedna z najlepsich knih, ake som v poslednej dobe citala. Pomerne jednoducha zapletka, hlavneho vinnika som si dokazala ciastocne domysliet uz pomerne skoro. Ale! Motivy a dovody - o tych som nemala ani potuchy. Autor podla mna majstrovsky zvladol sposob, akym davkoval jednotlive informacie. Vsetko odkryval pomaly a postupne, vrstvu po vrstve a ja som sa jednoducho nedokazala odtrhnut.

Punčeta
23.09.2017 5 z 5

Skvělá a napínavá kniha, čte se jedním dechem. Je dokonce i zfilmovaná, ale není to ono.

Olous1
19.09.2017 5 z 5

Opět napínavý příběh mistra psychothrillerů,od začátku až do konce vás zcela pohltí.Mohu jenom doporučit.