Nikomu ani slovo

Nikomu ani slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21506/bmid_nikomu-ani-slovo-rAc-21506.jpg 4 486 124

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Tell no one , 2001

Pajina68
19.09.2017 4 z 5

Kniha se mi opět líbila, byla napínavá a docházelo k zajímavým zvratům v příběhu.

Lenka.Vílka
23.08.2017 5 z 5

Takže další v pořadí od H.C, kterému začínám propadat, jeho styl se mi líbí a všechno mu sežeru i s navijákem. Příběh Davida a jeho mrtvé ženy. Tedy, mrtvé nebo ne? Je ve vězení její vrah, nebo je to někdo jiný? Třeba manžel? Nebo je za tím vším tajemstvím hodně šílená teorie? Autor se mnou rozehrál dobrou hru a to oceňuji. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Jednou jsem myslela, že je to tak a potom zase jinak, abych mohla stavět od začátku. Přečteno nečekaně rychle a kniha mi přivodila příjemné odpoledne.
(Čteno první vydání s původním překladem na starém žlutém papíře.)

vlčice68
06.08.2017 5 z 5

Mohu srovnávat pouze s knihou Šest let, kterou jsem od Cobena četla. V úvodu mě napadlo jediné, jak typické pro autora - život hlavní postavy se rozpadá a ztráta milované osoby. Ale brzy jsem změnila názor. Za mě jeden z nejlepších thrillerů.

kudrdlinka
09.07.2017 5 z 5

Je to první kniha od Cobena, kterou jsem četla, a četla se mi dobře. Chytila mě od prvních stránek, měla spád a nutila mě číst dál a rychleji. Konec byl trochu zamotaný, ale překvapivý. Časem sáhnu po dalším Cobenovi.

ladyfromskye
30.06.2017 5 z 5

Jak jen to Harlan Coben dělá, že mě ke každé knížce přiková těmi nejsilnějšími řetězy a nepustí mě, dokud nedočtu a málem z toho překvapení nedostanu infarkt? Že by snad upsal duši ďáblu? Vynikající čtení, už se těším na další Cobenova díla.

intelektuálka
26.06.2017 4 z 5

Coben patří mezi mé oblíbené autory, je svůj. Dokáže dobře vystavět zápletku.
DOPORUČUJI.

Pavlnka
29.05.2017 4 z 5

Výborná kniha, přečteno jedním dechem. Sice mi konec přišel trochu překombinovaný, ale určitě sáhnu po dalších knihách tohoto autora.

ZuK1
22.05.2017 4 z 5

Čtivé, napínavé ... poměrně útlá kniha proti všemu, co jsem poslední dobou četla, takže vhodné i do kabelky a na krátké cesty ...

Danago
18.05.2017 5 z 5

Tak jak píše Harlan Coben nepíše nikdo. Super napínavé po celou dobu čtení. A konec překvapivý jako vždy. Já jsem opět nadšená.

kozisek1
03.05.2017 5 z 5

Už dlouho jsem nečetla tak napínavou knihu.Od tohoto autora druhá a naprosto musím říct, že autor to umí.

Ajuszka
28.04.2017 5 z 5

Zase super cteni :) Coben je zkratka borec,ale rozhodne to neni jeho nejlepsi :)

aja0661
23.04.2017 5 z 5

Tohle byla moje prvni od Cobena a uplne me nadchla! Miluju tyhle zamotany zvraty. Ale je fakt, ze takovy konec jsem necekala a bylo to jedine dobre! Za me super a doporucuju! Mam pripravene i dalsi autorovy knihy, tak jsem moc zvedava.

MarieH
21.04.2017 3 z 5

Děj je napínavý, čtivý, ale na konci je z toho klasická gansterka. Škoda, do půlky knihy to byl napínavý tajemný příběh.

Pavlína67
04.04.2017 5 z 5

Myslela jsem, že knihu jen tak rozečtu a budu pokračovat další večer, ale už jsem ji neodložila... A za tento zážitek jsem autorovi velmi vděčná, neboť něco takového už se mi příliš často nestává.

Knižní střípky
02.04.2017 4 z 5

Opět další dobrý Coben. Já jem spokojená. Ano, jeho knihy jsou, jak někteří žehrají, až příliš překombinované, ale já jsem si na to u něj zvykla a už bych to ani nechtěla jinak. Líbí se mi, jak mě nakonec vždycky dostane

Prateri
06.03.2017 5 z 5

Kniha poskytuje napínavý děj po celou dobu četby. A tak jsem četla a četla celý den.
V dalším komentáři bych jen opakovala, co napsali ostatní přede mnou. "Nikomu ani slovo" si zaslouží hromadu čtenářů i plný počet hvězdiček.

Didi15
17.02.2017 5 z 5

Tak co k Harlamovi napsat. Jedině, že to opět mistrovský napínavý kousek. Bavilo mě to od začátku do konce. Jedině snad to, že bych to nechala zakončené dřív, než úplným přiznáním na konci.:)

PetK
15.02.2017 4 z 5

Váhala jsem mezi 4 a 5 hvězdičkami. Kniha od začátku vzbuzuje napětí a zvědavost, líbí se mi střídání vyprávění v první a třetí osobě, dodává to švih a udržuje pozornost, nabízí různé úhly pohledu. Ke konci mi to připadalo malinko natahované, ale problém dočíst jsem určitě neměla. Byla to moje první kniha od autora a rozhodně se podívám i po dalších.

astroweb
06.02.2017 4 z 5

Druhá autorova přečtená kniha, opět velmi čtivé, zajímavé.

AndyK
31.01.2017 5 z 5

Myslím, že můj seznam oblíbených autorů se brzy rozšíří... Moje první setkání s panem Cobenem a musím říct, že jiskra přeskočila :-D Ne, teď vážně. Opravdu skvělý a do detailu promyšlený příběh. Klobouk dolů a těším se na další!