Nikomu ani slovo

Nikomu ani slovo https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21506/bmid_nikomu-ani-slovo-rAc-21506.jpg 4 486 124

Napínavý příběh o lékaři, který přišel před lety při přepadení o manželku a nyní je znovu vtažen do dramatických událostí. Už je to osm let, co byl mladý pediatr a novomanžel David Beck přepaden a ztratil přitom svou milovanou ženu Elizabeth. Stále se tím trápí a navíc ho tíží temná událost jeho života, ke které se zatím nikomu nepřiznal. Tajemné zprávy v počítači mu dají nečekanou naději, že jeho manželka je naživu; zároveň se tím spustí řetězec nového vyšetřování, na povrch vyplouvají mnohá tajemství a starý případ spěje k novému řešení. Kriminální román s thrillerovými prvky má sympatického hrdinu a zajímavou zápletku.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Tell no one , 2001

vera4669
03.06.2019 5 z 5

Super kniha, vtáhla mě do děje a nepustila. Bylo to první setkání s autorem a určitě ne poslední

Lucka.79
29.05.2019 5 z 5

Tak tohle mě hodně bavilo. Kniha je chytlavá a hned si mě zaháčkovala a já musela číst dál a dál, abych odhalila celý ten propletenec. Určitě to nebyla má poslední kniha od tohoto autora.

helenkan
25.05.2019 5 z 5

To bylo fakt dobrý čtení. Knížka plná napětí,zajímavých propletenců a šokujícího odhalení. Pan spisovatel umí čtenáře pořádně napínat a pak překvapit.

jankaander
17.05.2019 5 z 5

Super poctenicko. Doporučuji.....

DericCaster
13.04.2019 5 z 5

Knížku jsem si pořídil v akci 4+1 spíš jen tak, že se mi líbila, ale vlastně jsem autora nějak moc neznal... No ale teď je mi jasné, že budou následovat i další díla od Harlana Cobena. Knížka se velmi dobře četla, byla velmi napínavá a v závěru i oko zvlhlo...

fofinkax
31.03.2019 5 z 5

Po dlouhé době kniha s detektivní zápletkou a prvky psychothrilleru, která mě naprosto vtáhla do děje a pohltila tak, že jsem ji přečetla na jeden zátah se zatajeným dechem. Úžasná, strhující, překvapivá. Moc se mi líbila.

axspevak
24.03.2019 5 z 5

Prvni knizka od tohoto autora a sedla mi. Inteligentni cteni,vse do sebe zapadalo. Na zacatku jsem mela trochu problem v orientaci,kdo je kdo,kde s kym,co kdo delal..Ale moc se mi libilo,ze me kniha nutila celou dobu premyslet,jak ze ono to vlastne bylo.Fakt to bylo pekny.

LisbethS
08.03.2019 5 z 5

Harlan Coben patří mezi mé oblíbence. Kniha Nikomu ani slovo patří mezi ty, které člověka vtáhnou do děje bez kompromisu.

iveta3689
12.02.2019 3 z 5

Námět a začátek slibný. Bohužel se z tuctového chlapíka z minuty na minutu stane nesmrtelný superhrdina. Nejenže dokáže vyšetřit 8 let starý zločin, ale dokáže utéct a přemoct řadu policistů. Od poloviny je kniha spíš jen nastavovaná kaše. Rozuzlení je příšerné. Jeden hrdina se zeptá druhého, jak to vlastně bylo a dočká se jen tak odpovědi. A samotný závěr je splácaný a rádoby překvapivý.

buldozer5
03.02.2019 5 z 5

Jsem hrozně rád, že jsem na tuhle knihu narazil v knihovně, v prodejnách totiž vzhledem k roku vydání už dostupná není.
S čistým svědomím můžu prohlásit, že se jedná o nejpovedenější knihu od Cobena, co jsem zatím četl, a že jich už pár bylo!
Musím složit pochvalu za to, kolik zvratů a kliček v ději bylo, určitě dalo dost práce příběh seskládat tak, aby ve výsledku dával smysl. Kniha mě udržovala v napětí od začátku do konce, žádná hluchá místa v ní pro mě nebyla, prostě se četla jedním dechem.
Hlavní postavy se mi tam líbily, člověk se snadno dokázal vcítit do jejich situace.
A konec, ten mě taky potěšil, po tolika neštěstí a smůle, co hlavní postavy potkaly, jsem rád, že vše skončilo happyendem.

M.slon
01.01.2019 5 z 5

Tahle kniha mě fakt vtáhla do děje. V deset večer jsem se podíval na hodinky a ono bylo půl čtvrté ráno. To už se ni dlouho nestalo. :-)

Toffee
26.12.2018 4 z 5

Napínavé a svižné. Chvílemi jsem se nemohla odtrhnout. Až úplný konec byl trochu zamotanější, ale jinak svou první knížku od Cobena hodnotím jako výbornou.

DDanča
17.12.2018 5 z 5

První knížka od Cobena a už vím, že nebude poslední. Naprosto skvěle napsané, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

items
10.12.2018 5 z 5

Miestami som ani nedýchal. Výborný thriller!
Dôkaz, že na dostatok napätia nie je potrebný masový vrah ani brutálnym spôsobom vykonané vraždy.

nikola3
02.11.2018

Osobně si myslím, že jsem našla svého oblíbeného autora. Po Cizinci jsem se vrhla na tuto knihu a musím říct, že jsem nadšená. Coben je pro mě jasná volba :-)

adnov
27.10.2018 4 z 5

Super čtivé napínave. Jediná výtka: proč posílala meily? Proc tak složité se nechala natočit na křižovatce? Napadlo mě spoustu jednodušších a snad i bezpečnějších variant jak říct co chci. Ale to by pak nebyla kniha tak zajímavá.

verca0794
20.10.2018 5 z 5

Bomba!!! Tohle byla první kniha od tohoto autora. Naprosto mě knihou dostal. Čtivé, napínavé, mělo to spád, nepustí vás dokud nedočtete. Už se těším na další Cobenovi knihy. Vřele doporučuji!!!

MimiNinaFuraha
28.09.2018 5 z 5

Mohu s klidným svědomím říct, že už dlouho, opravdu dlouho, jsem nečetla hezčí kriminální příběh, který byl napsán tak krásným a příjemným slohem. Autor má můj ohromný obdiv. Vyprávění bylo citlivé, příběh měl spád, postavy byly dobře propracované stejně jako příběh samotný.
Tahle kniha byla první, kterou jsem od pana Cobena četla a je mi jasné, že rozhodně není poslední. Pokud si chcete přečíst pěkný kriminální příběh, který vás pohltí a po dočtení vám bude líto, že jste už knihu přečetli, pak rozhodně můžete sáhnout po této knize. Ještě bych tímto ráda poděkovala překladateli, protože on odvedl kus skvělé práce.

Angelicca
22.08.2018 5 z 5

Dokonale napínavý a zajímavý příběh od oblíbeného autora. Kniha chytne a nepustí dokud ji nedočtete, vřele doporučuji!

reňa30
05.08.2018 5 z 5