Chraň mě před zlými muži

Chraň mě před zlými muži https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424038/bmid_chran-me-pred-zlymi-muzi-wf1-424038.jpg 4 93 27

Nikki Griffinová série

1. díl

Nikki Griffinová není typické soukromé očko. V kanceláři nad svým knihkupectvím, kde se opájí knihami i útěchou, již jí poskytují, se věnuje pátrání po jistých mužích. Po nebezpečných mužích. Po mužích, kteří ubližují ženám, které – jak se oni muži dušují – hluboce milují. Nikki jim s potěšením uštědřuje lekce, aby je také nechala pocítit násilí a bezmoc a aby se ujistila, že jejich oběti už před nimi navždy budou v bezpečí. Když Nikki začne sledovat Karen, zaměstnankyni velké technologické společnosti, která se údajně podílí na podnikové špionáži, situace se nečekaně vyhrotí a život její klientky je v ohrožení. Karen jí sdělí, že ji někdo pronásleduje. Nebezpeční muži. Slíbí, že Nikki prozradí, o co ve skutečnosti jde a co je v sázce. Ovšem pak se cosi zvrtne – a z ničeho nic Nikki už neřeší jen banální případ, ale snaží se zkrátka zůstat naživu. Chraň mě před zlými muži je prvním dílem nové napínavé série s hlavní hrdinkou, která je kýmsi mezi Lisbeth Salanderovou, Jackem Reacherem a Jessikou Jonesovou – akční bondovskou hrdinkou, kterou si čtenáři zamilují už proto, že usiluje o nápravu všudypřítomného zla.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Save Me From Dangerous Men , 2019

kytarka
09.03.2020 2 z 5

Nikki, která je přirovnávaná k Lisbeth S., no to si myslím, že je silně přehnané přirovnání. Nikki je super žena a zvládne všechno. Nějak jsem to spisovateli nevěřila. Knihu jsem přečetla celou, nicméně s velkým ale. Postava až na přehnané situace je vymyšlená zajímavě. Žena pracující v knihkupectví, která pomáhá jiným ženám od hnusných, zlých mužů.... prostě mě to nebavilo číst. Bavila mě překvapivě část kdy našla Nikki přítele Ethana a více mě zajímalo jak se bude rozvíjet jejich vztah, téhle pasáže je bohužel v knize málo.

klaraj093
06.03.2020 5 z 5

Už podle názvu jsem věděla, že mě kniha bude bavit.. Nikki se mi hrozně zalíbila! Její spontánní chování, její inteligence a humor.. Skvělé a rychlé čtení co má náboj a spád! Tak to mám ráda..

encyklopedie
15.02.2020 5 z 5

...taková obyčejná parádička ....Nikki Griffin to s chlapy umí ....většinou je pěkně spráská a je spokojená....a já jsem spokojenej s ní....někteří lidé potřebují dostat kopanec do hlavy a facku přes celý břuch .....
U nás doma se těšíme, jestli dožijeme další pokračování příběhů s Nikki
100%

mysterygirl
06.02.2020 4 z 5

Kvůli báječne Nikki dávám 4 hvězdičky jinak příběh mě až tak neoslovil

Lenny.Wolf
04.02.2020 4 z 5

Nikki se od začátku stala jednou z mých nej hrdinek.. taková Jessica Jones bez superhrdinských schopností.

Ivuska.09
04.02.2020 5 z 5

Po delší době knížka, která mě zase dokázala úplně pohltit. Mně se líbila moc - je to neokoukané, hlavní hrdinka se v mnohém liší od běžných knižních hrdinů a i když se autor sem tam nějakému klišé nevyhnul, tak celkový dojem je u mě jen pozitivní. Nikki si oblíbíte a budete jí fandit!

Babouš
30.01.2020 4 z 5

Můžu si prosím Nikki vzít domů? Mám dojem, že člověk s takovým smyslem pro spravedlnost, a praktickými skilly, mi v životě chybí! Hlavní hrdinka je naprosto boží, takový mix mezi Lisbeth Salanderovou a slečnou Marplovou. Hrozně mě bavily pasáže, kde provozuje nějakou tu pomstu na násilnických parchantech. Celková zápletka ovšem pro mě krapet překombinovaná. Rozhodně ale skvělé čtení a od autora si hrozně rád přečtu něco dalšího.

thrillery pro ženy

Autorovy knížky

Saul A. Lelchuk
americká, 1983
2020  77%Chraň mě před zlými muži

Kniha Chraň mě před zlými muži je v