Nikdynoc

Dcera popraveného zrádce Mia Corverová se ukrývá ve městě postaveném z kostí mrtvého titána. Vydává se na cestu, aby se stala učednicí nejobávanějšího a nejtajemnějšího sdružení vrahů v celé zemi – Rudé církvi. I když vyniká v použití jedů a zbraní, nemůže ji to zachránit před spiknutím, které se na ni v temnotě chystá. Dokáže ho odhalit včas, než ji dostihne, a pomstít se těm, kteří můžou za smrt jejího otce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405921/nikdynoc-SYb-405921.jpg 4.648

Nikdynoc (1.)

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Nevernight (2016)

Počet stran:448
Jazyk vydání:český
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:9788075447708

Kniha Nikdynoc

Catwoman292

Za mě pecka! Konec mě velmi překvapil a vůbec jsem ho nečekala..Se zažátkem jsem problém neměla, ale rozhořčovaly mě dodatky autora.. Po půl hodině hledání hvězdičky se buď dozvíte nějakou "vtipnou" poznámku nebo na vás čeká půl- stránka historie země, ve které se děj odehrává.. Nicméně se nemohu dočkat druhého dílu a těším se, co dalšího si na nás autor vymyslí..

Aurorita

Do knihy jsem se zprvu nemohla moc začíst, ale zhruba po sto stranách se děj rozjel. Co mě ale hodně ve čtení brzdilo, byly poznámky pod čarou, které byly třeba i přes půl stránky a některé byly naprosto zbytečné a jen rušily od děje. Celkově ale knihu hodnotím pozitivně a dalšího dílu se určitě pustím, nicméně nejsem z knihy tak unešená, jako jiní.

souc

Kniha se sice asi nebude líbit uplně každýmu, není to čtení pro každýho,ale za mě to bylo totálně boží!!

katka-kacav3318

Jay Kristoff opět nezklamal. To bylo tak boží už bych potřebovala další díly. Byla jsem velice naštvaná jednou smrtí, ale musela jsem to překonat. Jako ten zvrat na konci a vlastně celá kniha bomba.

Lena91

Pokud se chystáte na Nikdynoc, nezanevřete na ni po pár přečtených stránkách. Začátek je totiž slabší, ztrácíte se mezi přítomností a vzpomínkami hrdinky Mii a zdá se vám, že nic nedává smysl. Ale jakmile se přelomí ten ne zcela podařený úvod o cca 100 stranách, kdy se Mia dostane s Tricem do "školy pro vrahy", začne být kniha najednou čtivá, napínavá, plná akce i erotických momentů. Plná prostých slov, což mi ale nevadilo vzhledem k tomu, že se jedná o komunitu největších vrahounů. Co mi ale vadilo jsou poznámky pod čarou, které někdy byly úplně zbytečné až hloupé.

rajcatko

Jako každý, i já měla problém se začátkem knihy. Ale pak to jelo rychlostí světla ( nebo temnoty?). Poznámky pod čarou ani nečtěte, já je četla a stejně si z nich nic nepamatuji :-)
Navíc mě rozčilovalo, když mi nějaká ta hvězdička unikla. I přes to, že jsem přesně věděla, že to bude nějaká blbost, tak jsem jí stejně hledala, abych si dokázala, že jsem měla já blbka pravdu. Ale příběh je opravdu hodně dobrý a moc se těším na pokračování, takže vřele doporučuji :-)

Lambisko

Zacatek byl pro mne hodne narocny, minulost, pritomnost a do toho miliony poznamek pod carou... ale jakmile se dostanete dal, poznamek bude min a min a konecne nic nerusi od deje. Pribeh se mi libil, budu se tesit na dalsi dil. Jen doufam, ze tam bude min preklepu a chyb.

Borufka_9

Skvělá kniha a jak čtu komentáře, docela nepochopená. Ač je o mladých, není!!!! to YA žánr a to nejen proto, že jsou tam vulgarismy a sex. Je to parádně rozehrané, těším se na další díl.

Jay Kristoff

Jay Kristoff