Nikdo mi neunikne

Nikdo mi neunikne https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223216/mid_nikdo-mi-neunikne-223216.jpg 4 6 2

Když přišel šerif Johnnie Riddick domů, spatřil obraz hrůzy. Před domkem leželi dva lidé v krvi. Jeho otec Tom a Cathy, Johnnieho sestra. Starý Tom už byl mrtvý. Cathy sice ještě žila, už jí však zbývaly poslední okamžiky života. Johnnie si k ní klekl. Její krásná tvář byla poznamenána bolestí a strachem ze smrti. Přesto Cathy sebrala všechny síly, aby Johnniemu řekla, že vrahové byli tři a jméno jednoho z nich. Pak v jeho náručí naposledy vydechla. V tom okamžiku začal Johnnie spřádat myšlenky na strašlivou pomstu…... celý text

rafan65
14.02.2024 5 z 5

Paní tak toto je opravdu hodně vydařený western. Partička pěkně hnusných zabijáků, jeden mladý šerif, dvě unesený krásný ženský, jeden starý traper a tlupa Apačů na válečné stezce. Tak tohle je osazenstvo tohoto příběhu který všem milovníkům westernů doporučuji.

georginaa
04.09.2022 3 z 5

Pomsta bude velká, nemůže nechat padouchy zdrhnout a nepomstít se tak za svého otce a sestru. Ten kdo to udělal bude pykat.

westerny

John Kirby
německá
2002  60%Bílé peklo
2004  40%Den zúčtování
2001  60%Ztracenci
2001  44%Velký boss
2000  64%Léčka

Kniha Nikdo mi neunikne je v