Temné noci

Temné noci https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61603/bmid_temne-noci-gyH-61603.jpg 4 138 25

Noční příběhy série

Noční směna: Cilla O’Roarkeová je moderátorkou rockové rozhlasové stanice, která žije se svou mladší sestrou Deborah, neboť tragicky přišly o oba rodiče – matka policistka a otec právník byli zastřeleni při výkonu povolání. Když Cille začne pravidelně volat anonym s výhrůžkami, že ji zabije, dostane jako bodyguarda detektiva Boyda Fletchera, s nímž se postupem času sblíží. Bojí se však citově vázat na člověka s tak riskantním povoláním… Noční přízrak: Deborah po studiu práv nastoupila jako prokurátorka a právní systém pro ni znamená téměř tolik jako vlastní etické zásady. Proto ji vyvede z míry, když se zamiluje a zaplete se dvěma muži najednou. Jedním z nich je bývalý policista Gage, druhým je tajemný noční přízrak, nazývaný novináři i obyvateli města Nemesis. A ještě ke všemu se snaží vyřešit případ, kdy jí jde o život…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Night Shift + Night Shadow , 1991

Kudík
23.11.2020 3 z 5

(SPOILER) Noční směna: Příběh moc pěkný, jen hlavní hrdinka Cilla mi chvílemi přišla až arogantně protivná. Její chování a reakce mi nepřišly jako způsobené komplexem méněcennosti, ani telefonickým obtěžováním. Naopak Boyd byl takový kříženec Sherlocka s kovbojem, ale sympaťák každým coulem. :) Zápletka byla lehce uvěřitelná a celkově na 4* to má.
Noční přízrak: Mladší sestra Cilly, a to Deborah byla jiný "materiál", přišla mi mnohem sympatičtější, jen trošku sebedestruktivní. Chodit sama pěšky po nechvalných čtvrtích je dost nezodpovědné. No a Gage/Nemesis byl zase křížencem Batmana se Zorrem s mixem Sue (z Fantastic Four). Tu vlastnost Sue bych autorce odpustila a docela mi to přišlo úsměvné, ale těch několik dějových chyb už ne. Např. Frank volá z bytu Deborah, že našel... co našel. No a o stránku dál chce Gage volat na pohotovost a linka je "najednou" mrtvá, i když se správně už Frank neměl dovolat? Tady to vidím na 3*.

Nonča
17.11.2020 4 z 5

Trochu mi vadilo, že v knížce jsou dva příběhy... Jinak oddechovka pěkná.

petraj30
07.11.2020 5 z 5

První z příběhů byl krásný. Bylo to rychlé čtení na jedno odpoledne bez všelijakých zbytečností. Jak už tu bylo psáno, připomnělo mi zkrácenou verzi knihy Zdravím tě, temnoto od Sandry Brown. Ale bylo to moc pěkné.
Druhý příběh byl tak trochu úlet. Hlavní hrdina byl hrdina, asi všichni hrdinové v jednom, ale nejvíc mi to připomnělo Zorra. Tento příběh podle mě patří do 19. nebo na začátek 20. století i s hrdinou. Bylo to v mnoha ohledech nereálné se sci-fy detaily, ale moc pěkně a poutavě napsané. V budoucnosti se k tomu určitě vrátím. Oba dva příběhy byly moc povedené.

janina66
03.08.2020 5 z 5

Oba příběhy sester brilantní a napínavé. Žádné zdlouhavé natahování děje, který je velice čtivý a svižný. Výborné zápletky obou příběhů. První "Noční směna" o moc zajímavější. V druhém trošku překombinované, ale dohromady hodnotím vysoko.

Monike
28.04.2019 5 z 5

Opet skvele napsane. Bez zbytecnych popisu. Pohodovka na dva vecery. ☺

zuzana1995
20.11.2018 5 z 5

První kniha ,kterou jsem od teto autorky přečetla a velké nadšení. Žádné zbytečné natahování příběhu, zápletka a její rozuzlení. ..proste super čtení na dva večery

Skalara
15.11.2018 4 z 5

Oba příběhy velice napínavé.

Lee7
28.10.2018 4 z 5

Pěkně čtivé příběhy, jsem zvyklá na delší rozpracování knih, ale jako na dobrou noc něco hezkého a nočního :)

helenkan
29.08.2018 4 z 5

Pěkná romantika s napětím.

Princezna_1
29.08.2018 5 z 5

Napínavá, žhavá a sexi knížka!

TaLu
23.07.2018 4 z 5

Plně souhlasím s předchozím komentářem. První příběh se mi velmi líbil a v rámci žánru jsem ho hodnotila opravdu vysoko. Byla to uvěřitelné romance s velmi příjemnými hrdiny.
Ve druhém příběhu jsem byla vděčná za propojenost s předchozím, ale to je asi tak vše. Zápletka v podobě tajemného hrdiny mi přišla opravdu přitažená za vlasy. Nebudu prozrazovat detaily. V každém případě ale stojí kniha v rámci romantického žánru za přečtení, a to hlavně díky první části.

moudivlacek
22.07.2018 4 z 5

Tato kniha jsou vlastně 2 příběhy, první je skvělý a super, kde jeden maniak vyhrožuje rozhlasové moderátorce a ona netuší dlouho proč. Byl pro mne reálný a hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí. Druhý byl pro mne trochu zklamáním. Je to míchanina Batmana a Zorra. Hlavní mužský hrdina mi prostě nepadl do noty. Byť to nebyl špatný příběh, hra o moc a peníze, likvidovat nepohodlné svědky. Láska tam je též, ale pro mne nebyla taková čistá jako v prvním příběhu.

Evka3814
07.11.2017

Moc pěkně napsané, z cela určitě si zaslouží 5*

cukrovka
02.02.2017 3 z 5

Jednoduché a čtivé. První příběh mi připoměl knížku od Sandry Brown - Zdravím tě, temnoto a ten druhý zase batmana.

angelbooks
11.09.2016 5 z 5

Tentokrát dávám 5* :).
Je to kniha, kterou bych si přečetla víckrát (dokonce už ji mám 2x přečtenou :D).
Příběh je opravdu skvělý a poutavý, vtáhne Vás do děje a nepustí, dokud knihu nedočtete.
Noru Roberts jsem si opravdu oblíbila a ani tato kniha mě nezklamala.

ina77
22.01.2016 4 z 5

Knihy od Nory Roberts se prima čtou,je to perfektní relax a odpočinek.

mariva
18.08.2014 5 z 5

Zajímavé a napínavé příběhy, výborně se čtou, jako ostatně všechny knihy autorky.

Aracely
04.08.2014 5 z 5

Doporučuju nejdřív přečíst Temné noci, pak to navazuje dílem Stopy ve tmě ...

koki.veru
04.02.2014 5 z 5

Velmi zajímavé dva příběhy o dvou sestrách. Druhý příběh se mi tedy líbil víc, byl napínavější se zajímavější zápletkou.

vaili
30.09.2013 4 z 5

Krátké, napínavé, lechtivé a dobré :)