Nick Fury: Agent S.H.I.E.L.D.u, část 1.

Světa stojí na pokraji katastrofy, které může zabránit pouze jediný člověk - nejlepší špion v marvelovském vesmíru, Nick Fury, agent S.H.I.E.L.D.u. Musí použít svoji inteligenci a prohnanost, aby ochránil planetu před hordami Hydry, baronem Von Struckerem, ďábelským Žlutým drápem a dalšími. Připravte se na napínavé špionážní dobrodružství od průkopníka komiksu Jima Steranka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292064/nick-fury-agent-s-h-i-e-l-d-u-cast--7yY-292064.jpg 3.621

Ultimátní komiksový komplet (92.)

Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D., Part 1

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Hwaelos
03.04.2017

Sterankovy obrazové kompozice jsou na tu dobu hodně vyspělé a jeho novátorské zacházení s texturami a popartovou či technicistní estetikou je dokonce místy vynikající. Scénář je ale sám o sobě tak nablblý a schematický, že je těžké knížku jako celek hodnotit.

hroubek
14.08.2016

Nick Fury je dobrá postava, o tom se nebudu dohadovat. A Lee a Kirby jsou hodně moc talentovaný tvůrci. A proto mě mrzí jak moc mě to nebere. Je to na mě až moc ujeté a hlavně se to topí v neustále opakující se dialozích. Spousta nápadů je zajímavá, ale ne vždy se je povede dotáhnout do toho správného konce.

martinstefko
17.04.2016

Kdybyste si měli z druhé série Ultimátního komiksového kompletu vybrat nějaký starší komiks, který je skutečně dobrý a který by vás mohl bavit i po téměř 50 letech, tak za mě je to rozhodně komiks Ultimátní komiksový komplet 92: Nick Fury - Agent S.H.I.E.L.D.u část první.

Autoři knihy

Stan Lee