Podfuk

Podfuk https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296985/bmid_podfuk-PHP-296985.jpg 4 229 69

ON JE LUPIČ-GENTLEMAN. ONA AGENTKA FBI. EXTRÉMNĚ VÝBUŠNÁ KOMBINACE! Těžko si představit nesourodější dvojici, než je Nick Fox a Kate O’Hareová. On je prvotřídní podvodník a zloděj, ona zvláštní agentka FBI, která mu posledních pět let šla po krku. Jenže právě když se Kate podaří Nicka konečně zatknout, vytasí se Nick se svým nejlepším švindlem vůbec – přesvědčí FBI, aby ho tajně zaměstnala, a navíc mu za parťáka přidělila Kate. Ve spletitém podfuku si budou muset společně poradit s fingovanými únosy, falešnými identitami a zběsilými honičkami s policií i indonéskými piráty. Pokud se dřív nezabijí navzájem.... celý text

Literatura světová Humor Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

The Heist , 2013

Blaufik
28.03.2017 3 z 5

Kniha je plná akce s plánem, který nemá chybu. Čtení krásně plyne a nechybí ani spousta humoru a skvělých hlášek, u kterých se pobavíte.

Více v mé recenzi v záložkách.

Makropulos
08.03.2017 2 z 5

Ani jako oddechovka mě tahle knížka neuspokojila.

Evina74
02.03.2017 2 z 5

Je mi to líto, i když je to moje oblíbená autorka - série se Stephanií Plumovou byla skvělá, ale nemůžu jinak. Čekala jsem vtipné scény nesourodé dvojice podfukářů, ale vše jelo jak po másle, žádný zádrhel, žádná vtipná situace - ne vyloženě nuda, ale prostě průměr. Škoda.

--Eri--
10.02.2017 5 z 5

Boží knížka. Hned po první kapitole jsem si Kate i Nicka zamilovala. Sice akce bylo celkem málo, ale druhý díl vypadá líp. Už se nemůžu dočkat.

katkavasik2908
10.01.2017 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale bohužel všechna akce a zábava přišla až s posledními 50 stránkami. Ale dám této sérii ještě šanci, třeba druhý díl bude lepší a u Nika a Kate se to víc rozjede.

Joyce24
28.12.2016 3 z 5

Příjemná oddechovka, taková pohádka.....

rodak
12.09.2016 3 z 5

Veselá pohádka pro dospělé přečtená za dva dny. Z knihy ve mne nic nezůstalo .Budu věrný svým thrillerům.

Nita
01.09.2016 3 z 5

Pro mě zklamání, těšila jsem se na novou Stephanii, ale ta nepřišla. Kate a Nick - v podstatě se shodli, hezky spolupracovali, žádný velký problém spolu neměli. Podfukářské téma nereálné, děj sice plynul rychle, ale až moc hladce a bez komplikací. Jako bych četla scénář k filmu na letní večer - zábavný, ale nenadchne. Ale dám jim ještě šanci.
Další díl si koupím, už jen pro to, že v případě dobré prodejnosti,nakladatelství zváží vydání nové Stephanie.

kalimaskry
31.08.2016 5 z 5

Tak toto je parádní oddechovka, už se těsím na další díly. Škoda, že knihy máme s letitým zpožděním :(

fis.rena
07.08.2016 3 z 5

Tuto špionážní oddechovku jsem četla s úsměvem na tváři pro její absolutní nereálnost. Nic moc jsem neočekávala a zůstala jsem u toho i po přečtení. Když jsem byla tázána : "jaký to je?" První,co mě okamžitě napadlo...taková pitominka.

bookie25
07.08.2016 4 z 5

Taková nereálná pohádka.Trochu zklamání. Čekala jsem víc. Stephanie Plum je lepší. Zpočátku jsem knihu dokonce odložila, protože mě to nezaujalo. Nakonec jsem se začetla a dočetla asi během dvou dnů. Autoři to mohli víc propracovat a bylo by to vynikající. Třeba se to ještě rozjede v dalších dílech. Jako oddechovka na pár večerů dobré.

alzbeta4340
06.08.2016 3 z 5

Pro mě bohužel zklamání, i když jsem se moc těšila. Musím srovnávat s předcházejícími knihami J.Evanovich o lovkyni zločinců Stephanii a všechny tyto knihy jsou dle mého o hodně lepší. Tady mi připadlo, že čtu literární scénář, nedokázala jsem se do hrdinů vžít a jejich osudy mi byly celkem jedno. Snad s výjimkou tatínka hlavní hrdinky, který umí zabít člověka pinzetou šestnácti způsoby, ten mi byl sympatický.

Barbarka_CZ
27.07.2016 3 z 5

Fajn letní oddechovka, ráda si přečtu další díly. Hlavní hrdinové mi sice připadají možná až moc dobří, ale když to vezmete s nadhledem, tak to ničemu nevadí. :)

JanaDor
25.07.2016 4 z 5

Jediné z čeho jsem byla jemně zklamaná, byly hlavní postavy. Čekala jsem někoho ve stylu seriálové dvojce Dempsey a Makepeaceová, kterou jsem měla moc ráda. Bohužel tato knižní dvojce neměla ten správný šmrnc. Mohlo tam být více špičkování a ironických vtipných dialogů. Nebyl plně využit potenciál, který se nabízel.
Toto malé mínus vyvážil velmi dobře vymyšlený děj. Lupič Nick byl geniální. Líbilo se mi, jak chytře svoje podvody prováděl. Upřímně, mě by to nikdy nenapadlo. Proto asi nejsem bohatý lupič….

blonďatá.luc
24.07.2016 4 z 5

Na tuto knihu jsem se opravdu těšila - anotace zajímavá, hodnocení víc než dobré. Po přečtení cca 90 stran jsem nechápala, co na knize všichni vidí - ano, začátek se postaral o skvělý rozjezd, ale pak to trochu upadlo. Velmi mě ale překvapilo, že se kniha dokázala znovu rozjet a já si čtení užila až do samotného konce. Bohužel se mi od knihy ale dařilo docela pěkně odtrhnout, což není plus, a také mi chybělo popichování Nicka a Kate - jako jiskřilo to mezi nimi, ale že by nějaké větší handrkování nebo něco podobného? Bohužel...

msjadepaton
20.07.2016 5 z 5

Opravdu skvělé. Kniha se čte sama a děj odsýpá, v podstatě mi většinu času připadalo, jako bych se dívala na film nebo na televizní seriál, protože byl velký důraz na dialogy a na akci. A vlastně celá kniha by se dala popsat jako kříženec Castla na zabití (postavy), White Collar (koncept) a Dannyho parťáků (děj). A u jména Nick Fox jsem se rozesmála, protože mi to připomnělo postavičku z Disneyovské Zootropolis, kde je jednou z hlavních postav lišák jménem Nick. Dokonce je i podobného ražení :).
Četla jsem většinu knih o Stephanie Plumové a i když ji mám ráda, tohle se mi líbilo víc. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Airin
15.07.2016 3 z 5

Kniha se četla dobře, svižně, ale čekala jsem od samotného příběhu něco víc. Sice se v anotaci píše “Pokud se dřív nezabijí navzájem.“ A mě opravdu nepřišlo, že by se ti dva během celého příběhu nějak pošťuchovali, nebo nenáviděli a nebo si dělali naschvály. To mě trochu zklamalo, protože právě na tyto pasáže jsem se těšila nejvíce a žádných jsem se nedočkala. Občas jsou zde momenty, kdy se na sebe oba hrdinové dívají a vědí, že se navzájem přitahují. To je ale asi tak všechno co se týče romantiky, nebo vztahů.
I přesto se mi kniha líbila. Uvidíme, jak bude vypadat druhý díl :))

kristyna2349
13.07.2016 3 z 5

Pro mě trochu zklamání, možná jsem byla příliš natěšená. Asi tady se mnou nikdy moc souhlasit nebude, ale mě to přišlo trochu rozvleklý a překombinovaný.

Nunynka
07.07.2016 5 z 5

Kniha byla super. Mám ráda americký televizní detektivky a tato kniha byla přesně jako ony. Sranda,občas i napětí a také zamilovanost mezi hlavními hrdiny. Kdyby tato kniha byla zfilmovaná,hned bych na to šla do kina!

Gewinner
01.07.2016 5 z 5

Perfektní knížka na dovolenou, zábavný letní příběh se špetkou napětí a akce. A mezi Kate a Nickem to setsakra jiskří, uvidíme, co bude dál!

Autoři knihy

Janet Evanovich