Ničiteľ ríše

Zvláštna temnota začína rásť v Allwarde. Corayne an-Amarat, ukrytá vo svojom malom mestečku na okraji mora, to sama cíti. Za chvíľu ale zistí pravdu: Je poslednou z pradávnej línie a je jedinou, ktorá môže zachrániť svet pred jeho zničením. No nebude v tom sama. Keď sa na mesto spustí temnota, spojí sa s jedinečnou skupinou, ktorú tvoria: Šľachtic, ktorý si musí vybrať medzi domovom a cťou Nesmrteľník, ktorý chce pomstiť porušenie sľubu Vrah, vyhnanec, ktorý baží po krvi Pradávna čarodejnica, ktorej hádanky ukrývajú zlovestný podtón Kováč s tajomnou minulosťou Nájomný vrah, ktorý si potrebuje vyrovnať účty Všetci sa spoja proti krutému nepriateľovi, ktorý je neporaziteľný a je odhodlaný zničiť všetky kráľovstvá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476173/big_nicitel-rise-uZ8-476173.png 3.43

Ničiteľ ríše 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Motýľ

Realm Breaker

Kniha Ničiteľ ríše

Majka1979

Knihu som nečítala príliš dlho no možno dlhšie ako som zvyknutá. A čím to je? Možno tým, že sa tam veľakrát striedali miesta, ľudia.
Ale musím povedať, že ma príbeh zaujal, určite námet bol skvelý. Možno mi tam trošku niečo chýbalo, ale asi ma v tomto berte s rezervou, som príliš náročná.
Zachrániť krajinu pred jej zánikom nie je jednoduché... Boj smrteľných s nesmrteľnými a inými bytosťami je neuveriteľný. Avšak každý boj má svoje pravidlá a aj víťazov, či porazených. Tu však je toho oveľa viac. Určite odporúčam prečítať ;)