Nic než přítomnost

Nic než přítomnost https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402300/mid_nic-nez-pritomnost-najdete-svobodu--smE-402300.jpg 5 6 1

Ve své stěžejní knize přináší proslulý Jack Kornfield, úžasný vyprávěč a učitel, nadčasové poselství: je možné nalézt štěstí i svobodu, a to kdykoli a kdekoli. Nesejde na tom, zda procházíte bolestným obdobím osobní ztráty či neúspěchu nebo vás třeba čekají náročné změny. Ve skutečnosti právě tehdy, když se musíme vyrovnávat se složitou situací, nastává ideální okamžik otevřít mysl a srdce a odvahu, bdělost a soucit. Meditačními technikami můžeme dosáhnout harmonie a klidu. Neexistuje nic než přítomnost.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Pragma

No Time Like the Present: Finding Freedom, Love, and Joy Right Where You Are , 2017

Jitty82
19.03.2021 5 z 5

Smysluplná a krásná kniha. Vyzařuje z ní laskavost a hluboké porozumění lidského utrpení. Během čtení ve mně vyvolávala hřejivý pocit a klid.

Díky své nesrovnatelné směsi hluboké moudrosti, inspirativních příběhů a silných meditací je tato kniha plodem celoživotního duchovního učení. Poselstvím Jacka Kornfielda je, že nemusíte čekat. Láska, radost a svoboda jsou tady pro vás, přímo tady a teď tvoří součást vašeho života.

Doporučuji každému, kdo se zajímá o hlubší hodnoty života.

buddhismus hledání smyslu života

Jack Kornfield
americká, 1945
2005  92%Po extázi prádelna
2008  90%Cesta srdce
2019  97%Nic než přítomnost
2008  96%Hledání srdce moudrosti
2001  93%Umění shovívavosti, dobrého srdce a vnitřního míru

Kniha Nic než přítomnost je v