Nic nemusím

Nic nemusím https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253225/mid_nic-nemusim-253225.jpg 3 22 8

Mezi mladými manželi Kamilou a Dušanem to poslední dobou pořádně skřípe. Dcera Vanesska pro ně byla až donedávna centrem vesmíru, avšak poté, co Kamila Dušana podezřívá, že si našel milenku, se rodina hroutí. Žárlivá Kamila se ve snaze zachránit manželství dopouští fatálních chyb. Když už se zdá, že se z toho všeho vymotá, že našla člověka, kterému na ní opravdu záleží, rázem přijde šok – a všechno je jinak. A mnohem hůře, nežli si dokázala představit…... celý text

werick
13.06.2023 3 z 5

Knížka na jedno přečtení, ze začátku mě příběh trochu nudil, potom se z něj stala zajímavá zápletka s překvapivým koncem

Zlatinka.Emilly
04.01.2021 4 z 5

Pisatelka si vystačila s pár lidmi, aby napsala koktejl rodinné ságy s thrillerem, jak se příběh ke konci jevil. Neříkám, že se mi to extrémně líbilo, byly tam zajímavé momenty, ale co mě štvalo, tak právě ta nelogičnost ať už se jednalo o Franka, Pavlíka a dvě osudové ženy. Styl Dany Hlavaté mi místy připomínal dílo Táni Keleové-Vasilkové.

adelinka
10.02.2019 2 z 5

Začiatok mi prišiel dosť nudný, rozčuľovalo ma aj chovanie Kamily. Postupne to trochu nabralo rýchlosť, ale celkovo len taký slabý dojem. Také ľahšie čítanie, prečítate, ale nejaký dlhší dojem nezanechá....

Verry148
29.08.2018

Knížka mě zezačátku nudila, ale nakonec mě mile překvapila. Řeší se tam hlavně problémy jako nevěra, hádky, rozvod..
Četla jsem jí hlavně kvůli čtenářské výzvě, ale vůbec mě nezklamala

MisaK81
22.06.2018 odpad!

Knihu jsem četla v rámci výzvy 2018 jako knihu slovenského autora. Protože mi padla do ruky v naší místní knihovně a zaujal mě obal. Musím říct, že se mi nečetla dobře. Všechny postavy v knize jsou nesympatické s výjimkou babičky. Těžko se s někým identifikovat, těžko někomu fandit. Zápletka hodně neuvěřitelná ve stylu každý s každým techtle, někdy i mechtle. Hlavní ženská postava je samozřejmě úchvatná kráska s vysokoškolským vzděláním, přesto její chování odpovídá spíš osobě s podprůmerným iq. Za mě tedy jedno velké NE.

helča5
07.08.2016 4 z 5

kniha mě zaujala,zajímavé zápletky a nečekaný konec

RADOST
13.10.2015 2 z 5

Četba o rodinno/přátelském vztahovém propletenci. Téma vděčné a čtivé pro typ žen, jaký představuje hlavní hrdinka. Schematické, předvídatelné a stylisticky neobratné až křečovité. Místy jsem si připadala, že čtu slohovou práci studentky tvůrčího psaní, která si neumí poradit se začleněním popisů.

Andy6
28.07.2015 4 z 5

Paní spisovatelku neznám, ale musím přiznat, že se mi líbil přebal knihy a anotace. Na úplném začátku jsem se nemohla začíst,ale pak se mi to začalo líbit. Knížka pro ženský, ale ne červená knihovna. Manželé, manželky,milenky a život. Nenudila jsem se a myslím, že stojí za přečtení. Hezky napsaný.