Nezoufejte! V každé rodině je něco...

Nezoufejte! V každé rodině je něco... https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105607/nezoufejte-v-kazde-rodine-je-neco-105607.jpg 3 16 5

Autor se snaží povzbudit čtenáře, který nežije zrovna v příjemném rodinném prostředí.Po vydání knihy "Nezoufejte! Jsou ještě horší děti než ty Vaše" autor s napětím očekával reakce okolí. S uspokojením zjistil, že nebyl inzultován žijícími hrdiny svých povídek a že mnoho ostatních rodičů se pobavilo o cizích nevycválancích.Obě skutešnosti ho povzbudily, že se pomstil zbytku své rodiny. Autor doufá, že po přečtení knihy bude život čtenáře v rodině snesitelnějším... celý text

Pavlína197
02.01.2021 3 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na autorův přehnaně ironický styl. Pak už mě povídky bavily a občas i rozesmály.

Damato
12.02.2018 4 z 5

Určitě odpočinkové čtení, které potěší každého člověka, žijící v naší české kotlině, neboť vidíme, že v úplně každé rodině je nějaký kostlivec ve skříni a to hurá- nejsme v tom sami. Jak kdysi kdosi pravil - nevadí, že mě chcíplo na dvorku prase, hlavně ať taky chcípne sousedovi.

Lucissia
03.05.2017 4 z 5

Sice jsem u této knížky neřvala smíchy tak jako u jeho předchozí a ani nebyla tak zábavná, ale stála za přečtení a pěkně jsem si u ní odpočinula. :-)

montaana219
25.02.2017 1 z 5

Autorův styl mi naprosto nesedí.

Rafa-P
16.06.2013 3 z 5

Snad to bude humorné.....Jo dalo se to číst a humor v tom byl také :)