Nezoufejte, jsou ještě horší děti než ty vaše

Nezoufejte, jsou ještě horší děti než ty vaše https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42617/nezoufejte-jsou-jeste-horsi-deti-nez-ty-vase-42617.jpg 4 43 11

S humorem napsaná knížka přišla na svět jako útěcha všem rodičům, kteří občas propadají trudomyslnosti, když přehlížejí výsledky svého výchovného působení na potomky. Už jako mladý otec si autor získal přízeň ostatních rodičů, neboť jako jeden z mála na obligátní otázku a co vaše děti? nespustil chvalozpěv na jejich geniální vlastnosti, ale rozhořčeně informoval o všem, čím ho jeho děti štvou. Když zjistil, že jeho příběhy pomáhají rodičům najít ztracenou duševní rovnováhu, sepsal je a nyní je předkládá veřejnosti k útěše a pobavení již ve druhém vydání, doplněném o popis životního putování svých hrdinů k dospělosti.... celý text

kamila5406
kamila5406
16.03.2020 3 z 5

Kniha je vtipně napsaná, místama jsem se musela smát takže pro mě super odreagování až na ten konec ten mě nebavil.

knihyKeMne
knihyKeMne
26.02.2020 4 z 5

Dostanete přesně to, co od této knihy čekáte :-) Vlastně jedno překvapení se konalo - velká část vyprávění se týká potomků už značně odrostlých. Překvapení to bylo spíš milé, protože trable s miminy píše kde kdo :-)

Hani77
Hani77
19.02.2020 5 z 5

Kouzelné povídání pro rodiče všech typů dětí. Určitě se ke knize zase vrátím.

klara2449
klara2449
22.10.2019 3 z 5

Vtipné počtení "ze života"...

LejcaS
LejcaS
16.09.2018 5 z 5

Ze začátku knihy jsem podezírala pana autora, že se nějakým pokoutným způsobem dostal i k pozorování naší rodiny a z vesela četla úryvky dětem, schválně jestli se v nich poznají..., poznali :-D. S přibývajícími léty dětí v knize budu muset ve srovnávání pár let vyčkat, až jak se situace vyvine u nás ☺️. Jedno vím ale jistě, i naše děti by se v knize v lajně různorodých zástupců malých tyranů báječně vyjímaly :-D. Doporučuji ke čtení všem dětmi unaveným, neupjatým rodičům, které zajisté potěší zjištění, že všude je to stejné.

genie
genie
25.02.2017 5 z 5

Děkuju autorovi za tohle dílko ... Jeho životní zkušenosti s nadhledem a humorem podané na mě skutečně pozitivně zapůsobily a aspoň na chvíli mám pocit, že ta "traumata", která prožívám se dvěma pubertálními syny, jsou vlastně úplně normální a JE světlo na konci tunelu :-)

Gretka66
Gretka66
01.02.2017 5 z 5

Super knížka.

Lucissia
Lucissia
09.09.2016 5 z 5

Tak, přečteno a mně zbývají jen dvě věci... Přidat si autora do oblíbených a mazat do knihovny pro další jeho knihu.
Páni, přesně takovou knihu jsem potřebovala, protože mám pocit, že mi z těch dvou raubířů, co mám doma, praskne hlava. A vidím, že to může být i horší. :-) Opravdu jedna z nejlepších knih, co jsem četla, sem tam jsem něco přečetla manželovi, takže i on názor na naše dětičky přehodnotil. Odteď už je budu brát víc s nadhledem. Myslím, že mi kniha dala přinejmenším stejně - ne-li víc - jako sezení u psychologa. :-)

Dáda4
Dáda4
28.10.2014 5 z 5

Naprosto souhlasím s předchozími komentáři a doporučuji všem rodičům, a to nejen těm, kteří si zrovna myslí, "proč oni mají takové děti". Kniha je napsaná velmi zábavnou formou, kdy v některých pasážích máte pocit, že autor musel být u Vás doma.

Renik
Renik
31.01.2012 5 z 5

Humoru není nikdy dost, k tomu od českého autora a dá se přečíst neuvěřitelně rychle. Doporučuji k přečtení.

vpin
vpin
20.12.2011

Super knížka, doporučila bych ji všem rodičům jako terapii, když je zrovna ty jejich zlatíčka rozčílí.