Něžná náruč rodičů

Něžná náruč rodičů https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56378/bmid_nezna-naruc-rodicu-HxA-56378.jpg 4 169 44

Tato publikace s filmem je určena všem, kteří chtějí porozumět nejmenším dětem a nabídnout jim kvalitní péči. Vzhledem k tomu, že největší vliv na rozvoj dítěte v nejranějším věku mají rodiče, je kniha věnována zejména jim. Čerpat z ní ale mohou také dětské a ženské sestry, které se věnují předporodním kurzům, novorozenecké sestry, které po narození dítěte pravidelně poskytují informace rodičům, zdravotní sestry, které pracují s kojenci v nemocnicích nebo kojeneckých ústavech, dětští lékaři soustavně sledující vývoj dětí v poradnách, rehabilitační pracovníci zabývající se rehabilitací kojenců a batolat, ale také pracovnice mateřských center a instruktorky baby klubů, které se věnují programům pro nejmenší děti.... celý text

Hrefna
18.07.2015 4 z 5

Zatím přečteno, v praxi vyzkouším za měsíc. Kniha je přehledná a srozumitelná, oceňuji množství fotografií a obrázků, bez kterých by nebylo možné se úchopům samostatně naučit. Souhlasím, že zakoupení není nutné, půjčila jsem si jí z knihovny a až se budu cítit zručnou, tak jí vrátím a na druhé dítě budu již vybavená.

zuzi1162
22.10.2014 3 z 5

V očekávání prvního dítěte jsem tuto knihu hltala, pak už jsem jen čerpala zkušenosti z ní nasbírané ... ale s druhým dítětem už jsem ji z knihovny nevyndala. Takže kniha dobrá, ale radši si ji půjčte v knihovně nebo od kamarádky.

Zuzvil
24.03.2014 4 z 5

Velmi pěkně zpracovaná kniha pro nastávající rodiče, kteří chtějí umět správně manipulovat se svým dítětem. Autorka velmi hezky knihu doplňuje jednoduchými popisky a hlavně fotografie, které člověku nejvíce řeknou. Určitě bych se knihy dogmaticky nedržela, ale doporučuji do ní rozhodně nakouknout, protože je tam spoustu zajímavých možností manipulace s těmi nejmenšími, kdy mají sedět, jak se mají nosit, atd.

Abhors3nka
01.10.2012

Velmi užitečná kniha pro všechny rodiče, kteří čekají svého prvního potomka a netuší jak s prckem šetrně manipulovat. Obzvlášť v prvních měsících života mého syna mi byla dobrým pomocníkem. Kniha je přehledně rozdělena na oddíly podle věku dítěte od narození po období po 9. měsíci; v úvodu obsahuje kapitoly o zásadách správného zacházení s dítětem, polohování dítěte a manipulaci s ním. Je bohatě ilustrována, takže i zničená matka novorozence pochopí jak na to :) Doporučuji