Nežijte dokonalostí, žijte přítomností

Nežijte dokonalostí, žijte přítomností https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335009/bmid_nezijte-dokonalosti-zijte-pritomnos-lep-335009.jpg 4 12 2

Žijte plnohodnotný život plný lásky a spojení místo touhy po dokonalosti Před několika lety jsem se cítila vyčerpaná a izolovaná, s nemocnou duší i tělem. Byla jsem unavená a vyhořelá. A zdálo se, že téměř každý, s kým jsem mluvila, na tom byl stejně. Jsem žena, matka, dcera, sestra, přítelkyně, sousedka a spisovatelka, a vím až příliš dobře, co znamená vyhoření. Ale v průběhu několika posledních let jsem si osvojila způsob, jak žít v milosti, lásce a klidu. Tato kniha je výzvou k této cestě, která změnila můj život. Půjdu touto cestou s vámi – cestou od zoufalého prosazování se a touhy po dokonalosti v každém směru – směrem k vlastnímu já a uvědomění si své vlastní ceny a předností. Sbírka esejů se zaměřuje na nejdůležitější transformaci života – od zběsilého shonu k uklidnění a spokojeností sama se sebou... celý text

Duchovní literatura Náboženství Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

Present Over Perfect: Leaving Behind Frantic for a Simpler, More Soulful Way of Living

marukm
22.09.2020 2 z 5

Ráda čtu příběhy lidí, kteří si našli v životě tu svou cestu a pochopili, že mamon či přízeň ostatních lidí opravdové štěstí nepřinášejí. Nicméně mi kniha přišla plná opakujících se témat, spousta věcí byla popsána velmi obecně a tak nějak nemastně neslaně. Volnočasové počtení asi fajn, ale nic, co by mě někam posunulo.

marcela4160
02.02.2018 5 z 5

Krásná kniha, která mě učarovala autorčinou upřímností, jakou mluví o sobě a svém životě. Myslím, že dobře reflektuje problémy životního stylu západního světa - stálý tlak na výkon, na to být stále perfektní, schopná a produktivní, mít krásná 'selfíčka' s plochým břichem. Knihu doporučuji všem, kteří by si rádi jen tak užívali, že jsou. Autorka se opírá o křesťanskou víru, nicméně bych ji doporučila i všem věřícím v něco nebo někoho jiného či nevěřícím.

Autorovy knížky

2017  75%Nežijte dokonalostí, žijte přítomností

Kniha Nežijte dokonalostí, žijte přítomností je v