Nezapomeň na mě

Nezapomeň na mě

Psychologický román pro ženy s dobrodružnou zápletkou se odehrává převážně ve vysokých horách ve Wyomingu. Tam hlavní hrdinku potkala dramatická nehoda, která ji málem připravila o život a při níž se zabil její manžel. Mladá žena šokem ztratila paměť, nevzpomíná si, co se během kritických dnů odehrálo a její podvědomí odmítá vydat podrobnosti o hrůzném zážitku. Vrací se proto na bratrův ranč a na místě tragédie doufá, že se její paměť obnoví. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32500/nezapomen-na-me-32500.jpg 3.735

Forget Me Not (1984)

Vydáno:, Alpress

havrmoni

Já nemohu jinak než souhlasit s moudivlacek. Tady už není co dodat snad jen, že mě to dost bavilo. Jen mě tak při popisu hrdiny napadlo,že ve všech knihách co jsem zatím četla, autorka dává přednost tmavovlasým a kníratým hrdinům.

moudivlacek
17.03.2016

Toto není klasická červená knihovna, ale klasický psychologický román, a to na velmi skvělé úrovni. Ztráta paměti je vždy nepříjemná a lidi, které to poslechne, to velmi trápí, byť by si nemohli vzpomenout jen na pár hodin. Zde hrdince zmizí šest dní. Hlavní hrdina má můj obdiv, jak skvěle si vedl v jejím "uzdravování", možná to bylo tím, co zažil sám.
Prostě napětí až do poslední chvíle, super popsané momenty, kdy se hrdince vracejí střípky paměti, a kdy automaticky a pudově se brání něčemu, co sama nedokáže pochopit. Bratr by chtěl pomoci, ale nemůže. Čiší z něj beznaděj, ale zároveň láska k sestře a snaha ji pomoci stůj co stůj.
Super, super, super.

Evaevelína
23.12.2012

kniha mě moc nebrala, ale nechci nikoho odrazovat.Četla jsem lepší knihy od této autorky.

kika 13
25.11.2012

Na začátku tragiská smrt a pak jen tvrdý boj se žiivotem.Nakonec i nová láska.