Než zazvoní zvonec

Pohádka vznikla původně jako soutěžní pořad pro Radio Proglas, až posléze autor přepracoval rozhlasové scénáře do knižní podoby. Romantický příběh prince, princezen a hodného Honzy zaručeně potěší všechny dívčí duše. Klukovské povahy možná zase zaujmou intriky královny Dobrušky a jejích sluhů, řádění loupežníků v Černém lese nebo vícehlaví draci, olizující se nad princeznami. Každý příběh oživují myšáci Meloun a Oliva vtipnými komentáři a osobním nasazením. A co víc, pozorní filmoví fanoušci objeví v textu řadu hlášek a pasáží ze známých i méně známých filmů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147085/nez-zazvoni-zvonec-147085.png 4.78

Kniha Než zazvoní zvonec

Potolu
20.12.2021

Radek Habáň je opravdu pan spisovatel. Krásných několik pohádek v jednom! Mistrovsky si dokáže hrát s češtinou, ovládá vtípky, příběhy mají hlavu a patu. Kniha nejen pro děti, ale také pro dospělé, kteří ocení právě ty skryté vtípky. Hádanky a úkoly provázejí děti příběhy. Prostě parádní a vřele všem doporučuji!

klodnerovic
31.07.2017

Než zazvoní zvonec aneb S na třetí. Srandovní, smělá, skvělá. Skrátka super knížka! Jasně, správně se píše zkrátka, ale … rozumíš mi, viď? Dostala se mi pod kůži. To slovíčkaření! Ty slovní přestřelky mezi Melounem a Olivou! Princ Radek, hodný Honza a ty tři treperendy s modrou krví! A ta mistrnost, se kterou Radek Habáň píše o citech a pocitech! A ten jeho ostrovtip! Přála bych si umět psát tak jako on. Fakt že jo. Jo a taky by bylo super, kdyby napsal pokračování. Zajímalo by mě, jak to dopadlo s hledáním princova bratra a mezi kým přeskočila jiskra. Meloun a Oliva jsou jasní, ale … Můj ty světe! Takhle to přeci skončit nemůže!

Sarča
22.02.2014

Vtipná knížka, která se dobře čte.