Život po tobě

Život po tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293194/bmid_zivot-po-tobe-vN9-293194.jpg 4 2879 701

Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět? V pokračování světového bestselleru Jojo Moyesové Než jsem tě poznala najdeme Louisu Clarkovou v přesně takové situaci. Po intenzivním půlročním vztahu s ochrnutým Willem Traynorem, který se rozhodl ukončit svůj život asistovanou sebevraždou, zůstává Louisa sama, zmítána smutkem a výčitkami svědomí. Po vážném úrazu se navíc musí vrátit domů k rodičům. Jako by byla najednou zpátky na začátku cesty – život po Willově smrti totiž znamená učit se leccos znovu, stavět na nových základech. Záchranář Sam Fielding, pro něhož je kontakt se smrtí každodenní náplní práce, by snad mohl být právě tím, kdo Louise pomůže se zase vrátit do života, jenomže pak se z Willovy minulosti nečekaně jako uragán vynoří Lily – jeho šestnáctiletá nezvladatelná dcera. A všechno je rázem jinak…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

After You , 2015

babsi66
20.04.2017 4 z 5

Kdyby se nejednalo o pokračování superúspěšného Než jsem tě poznala, kniha by se nijak výrazně neodlišovala od jí podobných v rámci žánru. Na druhou stranu se to čte samo a zdaleka to není tak ufňukané, jak jsem se obávala. Takže jako oddechovka ideální, ale asi těžko si o knize budete po dočtení pamatovat více než jen to, že je to pokračování prvního dílu.

monte
18.04.2017 4 z 5

První díl byl krásný a neopakovatelný, nasadil vysokou laťku. Druhý díl se mi také moc líbil.

sabca
13.04.2017 5 z 5

Nejdříve jsem se nemohla začíst, tak jsem čekala, že to bude a méně hvězdiček, ale pak se to rozjelo a musím dát 5. Byla stejně pěkná jako první díl Než jsem tě poznala. Louisa byla sympatická hrdinka se srdcem na pravém místě. I když trochu ztřeštěná, ale obětavá . Já za sebe mohu knihu doporučit.

Terez67
09.04.2017 5 z 5

Druhý díl se mě líbil jako první a úplně jsem se do Lou vcítila a chápala ji . Pokračování bylo super aspoň vím jak žila po tom.. takže za mě moc povedený :)

mirunda
05.04.2017 4 z 5

Příběh hezký, dobře se četl, ale ani zdaleka pro mě nedosahoval kvality prvního dílu.

bagel
03.04.2017 5 z 5

Byla jsem velmi příjemně překvapena, protože jsem se bála, že druhý díl bude jen vynuceným pokračováním prvního. Moc jsem od toho nečekala, ale i další pokračování osudů Louisy bylo zajímavé.

Michaela91
03.04.2017 3 z 5

Nechci říct, že mě kniha zklamala ale ani nenadchla. Čekala jsem, že Louisa procestuje celý svět. Zatím bylo vše jinak a Lily do toho vnesla trochu děje. Nicméně mě to nebavilo tak jako první díl. Čekala jsem od knihy trochu více

alabra
01.04.2017 2 z 5

Po prvním dílu jsem zvědavě očekávala zápletku této knihy. Autorka má dar udržet čtenáře u knihy, nutí vás pokračovat v naději, že teď už ten zlom nastane a příběh se někam posune. Bohužel se tak nestalo. Jen přešlapování na místě a návraty, chyběl tomu náboj, nápad, něco, co by chytilo čtenáře a už nepustilo.

Marselle
31.03.2017 5 z 5

Čtivý příběh o velké ztrátě někoho blízkého, ale zároveň o uvědomění si, že i tak pro vás život nekončí a můžete být znovu šťastni.
Některé hrdiny si oblíbíte, a některým by jste nejraději nafackovali.
Tuto knihu určitě doporučuji si přečíst. Jejím hlavním motem je, nikdy se nevzdat a nepřestat doufat, že bude zase dobře.

Paja85
29.03.2017 3 z 5

Musím říct, že za mě teda slabé. Patlání se v minulosti, ne příliš zajímavá přítomnost. Škoda

Flowers
27.03.2017 5 z 5

Krasna kniha. Precteno jednim dechem.

Jessie26
27.03.2017 5 z 5

První díl jsem viděla zfilmovaný,aniž bych věděla, že je v knižní podobě, proto když jsem narazila na druhý díl, byla jasná volba zjistit na papírových stránkách, jak to vlastně s Lou pokračuje. Jak už bylo níže několikrát napsáno, nejsem zklamaná, ale čekala jsem taky trošku víc.

Kája5951
26.03.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala mě dostala, a proto když jsem se dozvěděla, že je pokračování, hned jsem věděla, že si to musím přečíst. Od této knihy jsem čekala docela dost. Neříká, že mě zklamala, to rozhodně ne, jen jsem od Život po tobě čekala trošku něco jiného. Vlastně když o tom tak přemýšlím, co jiného jsme mohli čekat od Lou než právě něco takového. Takže všichni co jste četli Me before you, by jste si měli přečíst After you, dokončí to celý příběh Lou Clarkové a Willa Traynora.

EliaBooks
25.03.2017 4 z 5

Na první díl sice nemá, ale jinak moc pěkná kniha. Občas mi přišla trošičku zdlouhavá, ale příběh je zajímavý a prostě jsem si ji musela přečíst už jen proto, že mě zajímalo jak se teď Louisa vypořádá se životem... :-)

evago
25.03.2017 4 z 5

dávám 4 a to jen proto,že mám Jojo ráda...jinak kniha mne zklamala,příběh o ničem a to jsem uvažovala o jejím koupení....

amladar
24.03.2017 5 z 5

Parádní kniha, ať ji vezmu jako pokračování nebo samostatný příběh, prostě nemám co vytknout. Doporučuji.

NADEI
23.03.2017 5 z 5

Poutavý příběh, který mě dostal,hlavně závěr. Mrzí mě ,že jsem ještě nečetla první díl, Než jsem tě poznala, takže to budu to mít pozpátku - škoda, ale i tak se na něj těším. Kniha je opravdu skvělá.

_Michelle_
22.03.2017 4 z 5

Doufala jsem, že další život Clarkové bude úplně jiný. Vysnila jsem si ji v Paříži, tj. ve městě módy a umění, které je jako stvořené pro nový začátek. Nic takového se však nekonalo, což jsem nakonec přeci jen přijala. Musím uznat, že autorka vytvořila zajímavý příběh, který dle mého názoru rozhodně má hlavu a patu, a tak kdo ví, třeba se k němu zase někdy vrátím.

amanda99
22.03.2017 4 z 5

Jojo opět nezklamala.

Katka14
21.03.2017 2 z 5

První díl byl prostě skvělý a i proto jsem se strašně těšila až si přečtu druhý, ale bylo to pro mě veliké zklamání :/