Než jsem tě poznala

Než jsem tě poznala https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155109/bmid_nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 5 8327 2067

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Me Before You , 2012

adrianna0305
adrianna0305
24.05.2015 3 z 5

Dramatičtější verze knihy Adamův pád od Sandry Brown. Jen mi Louisa přišla nezajímavá, neměla žádné záliby, mizerný všeobecný přehled a co umí internet objevila až v 27letech (ale i přesto dokázala naplánovat dovolenou na Mauriciu :) hahaha). A bylo by to tak romantické i kdyby Will neměl ty peníze?? hmm
Čtivé, ale ne bestsellerové :-)

jaja10
jaja10
24.05.2015 5 z 5

Ne,ne,ne. Proč, proč, proč? Krásná knížka, kterou určitě zařadím mezi své nej,nej knížky. Jen škoda, že to skončilo, jak to skončilo. Přála bych si šťastnější konec.....

(K)Belík
(K)Belík
23.05.2015 5 z 5

Normálně čtu trochu jiný žánr četby, ale asi začnu číst podobné knihy jako je tato. Je to velice poučná kniha. Konec mě dohnal k slzám... Brečela jsem ještě dlouho potom co jsem knihu dočetla. :D
Rozhodně doporučuji ;)

Sali88
Sali88
23.05.2015 5 z 5

Po prvním přečtení obsahu jsem si říkala, tenhle tip literatury mě bavit nebude a odložila jsem jí. Nakonec jsem si jí přidala do seznamu, a rezervovala v knihovně, a jsem opravdu ráda. Neskutečně silný příběh, úžasná, krásná knížka, která mě znovu rozbrečela, i několik minut po přečtení. Doporučuju přečíst si ji. Jiné hodnocení než pět hvězdiček dát snad ani nejde.

mysacka
mysacka
22.05.2015 5 z 5

Páni! Strašná knížka :-) dočetla jsem si s pláčem, neschopná mluvit se svým přítelem, který nechápal a ptal se, co se stalo.Kniha mě uplně rozhodila. Musím říct, že je to nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Do kůže Lou jsem se vžila hned a do Willa se zamilovala :D knihu nelze posuzovat, kdo chce, tak si ji přečte a uvidí sám. Je to opravdu silný příběh jedné velké lásky a určitě ho budu vstřebávat několik dní, jako by byl můj vlastní. Až tak nečekaně se mnou kniha zamávala :-)

SimonaD4
SimonaD4
21.05.2015 5 z 5

Včera jsem dočetla tuto úžasnou knihu, která se mě dotkla neskutečným způsobem. Ani na vteřinu jsem se od ní nemohla odtrhnout a přečetla ji jedním dechem. Ještě dnes mám oči oteklé pláčem a při vzpomínce na silný příběh, odehrávající se v knize, se mi ještě stále po tvářích kutálí slzy! Nádherná!

Merynkaw
Merynkaw
20.05.2015 5 z 5

Uff velmi čtivá a za srdce beroucí příběh..
Když jsem četla knihu, nemohla jsem se od ní odtrhnout, když jsem ji nečetla, tak jsem o ní stále přemýšlela..

alena4154

Jedním slovem ÚŽASNÁ!

books_my_love
books_my_love
17.05.2015 5 z 5

Silný vodopád slz. To ve mně probudila tato kniha. Moc krásný příběh.

Zdeňula
Zdeňula
14.05.2015 5 z 5

Moc pěkná knížka se smutným koncem...pobrečela jsem si.

ITGIF
ITGIF
13.05.2015 4 z 5

Příjemné. Clarkovou jsem si moc oblíbila.

wilsonka
wilsonka
11.05.2015 4 z 5

Hned od začátku jsem věděla, jaký bude konec, ale nakonec jsem ji přečetla za dva dny. Moc nefandím těmto knížkám, ale stejně jsem na konci brečela... Všichni mí známí, kteří ji četli, si knížku chválí.

viladora
viladora
11.05.2015 5 z 5

Krásné čtení, bylo mi jasné jak to bude probíhat, ale na konci jsem stejně plakala jak malá holka....

kam-pak
kam-pak
11.05.2015 5 z 5

Věděla jsem do čeho jdu. Věděla jsem, jak bude příběh probíhat, věděla jsem jak dopadne. No a stejně mě to dostalo.

misule.b1
misule.b1
07.05.2015

Nejlepší knížka kterou jsem kdy četla. Věřila jsem, že to nedopadne tak, jak to dopadlo, ale i tak jsem si knížku zamilovala...Když jsem ji se slzama v očích dočetla, musela jsem nad ní ještě do noci přemýšlet, opravdu silný příběh....Tato knížka převálcovala i Hvězdy nám nepřály!

Gama93
Gama93
07.05.2015 5 z 5

Tak to ani nevím, co k tomu napsat! Ze začátku jsem si nebyla moc jistá, jestli jsem sáhla po správné knížce, ale po pár stránkách mě naprosto uchvátila a už jsem ji nedokázala dát z ruky!! Hodně silný příběh u kterého jsem se neubránila slzám.

Lenka-123
Lenka-123
06.05.2015 5 z 5

ufff... knížka mě naprosto dostala! konec jsem četla na pokračování, protože jsem přes slzy neviděla...hodně silný příběh a autorka prostě nemám slov...

cérka
cérka
05.05.2015 5 z 5

Já taky tušila, ale tak strašně moc jsem nechtěla...Poplakala jsem si, zároveň musím říct NÁDHERNÁ KNIHA. Děkuju.

lucka4906
lucka4906
03.05.2015 4 z 5

Tušila jsem jak příběh dopadne, i když jsem doufala, že se pletu. Krásně čtivá poutavá knížka, skoro jsem se od ní nemohla odtrhnout.