Než jsem tě poznala

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí. Svět Willa Traynora naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud. Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise… Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155109/nez-jsem-te-poznala-Gq9-155109.jpeg 4.66274

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala (1.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Me Before You (2012)

Kniha Než jsem tě poznala

Domča153

Kniha mě opravdu překvapila samozdrejme v nejlepším slova smyslu. Skvěle se čte a příběh je perfektní. Nejedná se o knihu na kterou po odložení na poličku zapomenete.

Spoiler:
Velkým překvapením byl pro mě závěr. Opravdu jsem do poslední chvilky myslela jak to v knihách bývá že to dopadne “šťastně”. Pod heslem: láska vše překoná. Což se zde nestane. Myslím si ale že to knihu nijak nekazí naopak ji to odlišuje.

lucka1998

Úžasná čtivá kniha

Enrill

Perfektně zpracovaný příběh. Doporučuji

Mnaui

Naprosto dokonalé. Vtipné a zároveň nabité emocemi.
Zavěr teda dost ...

Allys

Ku knihe som sa dostala náhodou, nieje to úplne žáner, ktorý vyhľadávam. Neobyčajný príbeh o láske je napísaný krásne a originálne. Počas čítania som sa veľakrát zamyslela nad vecami, ktoré síce beriem ako samozrejmosť, ale pre mnohých ľudí to samozrejmé nieje. Vývoj postáv a hlavne ich cesta k sebe je vykreslená úsmevne a miestami trochu tuctovo (asi to tak v rámci románov má byť :-) ). Záver je síce smutný, ale dojímavý a oceňujem aj spracovanie témy eutanázie. Anotáciu som predtým veľmi nečítala, takže som do poslednej chvíle dúfala v happyend, ktorý žiaľ neprišiel. Film som videla až po knihe a taktiež sa mi páčil (aj keď kniha je vždy lepšia ;-) )

Verča103

četla jsem jedním dechem, i když musím říct, že mě zklamal konec příběhu

VeronikaKrake

Viděla jsem film, tak jsem si chtěla svůj zážitek prohloubit. Příběh je hrozně, ale opravdu hrozně smutný. Na začátku jsem si řikala, že to je na prd. Ale jak příběh šel dál, tak...jsem se cítila nepříjemně polapená. Krásný, ale tragický příběh.

Ufonka123

Kniha byla hodně čtivá, moc mě bavila :) Taková oddechovka