Neymar: Můj příběh

Neymar: Můj příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287246/bmid_neymar-muj-pribeh-VMD-287246.jpg 4 8 2

Jak se z mladíčka s bláznivými účesy stal světoznámý fotbalista? Co stojí za jeho fenomenálním úspěchem? Kde se v něm vzala všechna ta energie? Neymar Jr. ohromil Brazílii a v dresu FC Barcelona se jeho hvězda rozzářila naplno. Svou cestu za slávou a úspěchem líčí s pokorou, děkuje za ni Bohu a své rodině, zejména otci. Ten vypravuje příběh Neymara Jr. ze svého pohledu – popisuje, jak ho poprvé přivedl na hřiště, radil mu, aby se neustále pohyboval a nezastavoval se, pomáhal mu s přestupy a obezřetně nakládal s vydělanými penězi. Svému synovi chtěl zkrátka dopřát maximální svobodu, aby mohl zářit. A to se mu podařilo.... celý text

Literatura světová , Biografie a memoáry

Vydáno: , XYZ (ČR)

Neymar: My Story , 2014

snílkařka
01.11.2019 3 z 5

Neni to špatné.Libí se mi že je to bráno ze dvou pohledu.Neymara a jeho otce.3* dávám,proto že si myslím,že v knize mohlo být daleko více zážitku a příběhů ze života tohoto talentovaného hráče.

luci14
01.11.2019 5 z 5

Nádherná autobiografie slavného fotbalisty. Kniha vypráví o začátcích a osobním i fotbalovém životě neymara je psaná z pohledu samotného neymara a jeho otce.

sportovci

Autorovy knížky