Neymar: Můj příběh

Jak se z mladíčka s bláznivými účesy stal světoznámý fotbalista? Co stojí za jeho fenomenálním úspěchem? Kde se v něm vzala všechna ta energie? Neymar Jr. ohromil Brazílii a v dresu FC Barcelona se jeho hvězda rozzářila naplno. Svou cestu za slávou a úspěchem líčí s pokorou, děkuje za ni Bohu a své rodině, zejména otci. Ten vypravuje příběh Neymara Jr. ze svého pohledu – popisuje, jak ho poprvé přivedl na hřiště, radil mu, aby se neustále pohyboval a nezastavoval se, pomáhal mu s přestupy a obezřetně nakládal s vydělanými penězi. Svému synovi chtěl zkrátka dopřát maximální svobodu, aby mohl zářit. A to se mu podařilo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287246/neymar-muj-pribeh-VMD-287246.jpg 4.54
Literatura světová, Biografie a memoáry
Vydáno, XYZ (ČR)

Neymar: My Story, 2014

Kniha Neymar: Můj příběh

snílkařka
01.11.2019

Neni to špatné.Libí se mi že je to bráno ze dvou pohledu.Neymara a jeho otce.3* dávám,proto že si myslím,že v knize mohlo být daleko více zážitku a příběhů ze života tohoto talentovaného hráče.

luci14
01.11.2019

Nádherná autobiografie slavného fotbalisty. Kniha vypráví o začátcích a osobním i fotbalovém životě neymara je psaná z pohledu samotného neymara a jeho otce.

My děti ze stanice ZOO
My děti ze stanice ZOO