Horká krev

Horká krev https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58896/bmid_new-orleans-horka-krev-IwV-58896.jpg 4 279 58

New Orleans série

V zašlém hotelovém pokoji byla nalezena uškrcená prostitutka. Několik mil odtamtud zvedne populární rozhlasová moderátorka Samantha Leedsová telefon a z něj poprvé uslyší neznámý mužský hlas, který jí sděluje, že nastal čas, aby začala pykat za své hříchy. Kdo by si tehdy pomyslel, že mezi těmito dvěma ženami může existovat nějaká vazba? A pak se objeví další mrtvola prostitutky a Samantha čelí dalším anonymním výhrůžkám. Detektiv Rick Bentz je přesvědčen, že vrah, který vnesl strach do celého New Orleans, je nějakým způsoben spojen s osobou Samanthy. Za těchto okolností nemůže Samantha nikomu věřit, zejména se pak musí mít na pozoru před svým novým sousedem Ty Wheelerem, který o ní ví mnohem více, než se na cizího člověka sluší… Někdo odhalil Samanthino nejtemnější tajemství. Někdo je přesvědčen, že napáchané hříchy lze odčinit jen smrtí. Doposud byly všechny oběti cizí lidé, ale Samanthu začíná paralyzovat obava, že příští obětí má být právě ona…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Domino

Hot Blooded , 2001

moudivlacek
02.02.2018 5 z 5

Zkusila jsem od této autorky novou sérii a jsem z ní nadšená. Opravdu prima detektivka, na hranici psycho thrilleru. Od začátku budete tušit, že Sam se pokouší zlikvidovat opravdový psychopat, tajemný soused nakonec to nebezpečí není, ale nikdo nemůže dotyčné zlo dostat a zastavit.
Vystupňované napětí na konci opravdu graduje, člověk pocítí to úzko a bolest. Jen konec mě nenechává v klidu a doufám, že to nebude pokračovat tak, jak jsem si na chvíli pomyslela. Ale tohle je opravdu povedené a mohu doporučit pro milovníky tohoto žánru.

kercah
23.01.2018 3 z 5

Vraždy s náboženskou tématikou, močál,.. ze začátku knihy jsem se nemohla zbavit pocitu, že jsem už takový příběh četla, ale jen mi připomínal jiné, které jsou psány na podobné bázi. Na můj vkus vražd s tématikou náboženství je až příliš. Ale i přes to se knížka díky navazujícím kapitolám četla velice snadno. Konec zůstal jakoby otevřený a jelikož jsem si koupila oba díly zároveň,jsem zvědavá, jak bude navazovat druhý díl.

NADEI
07.01.2018 5 z 5

Prostě dobrý. Knížka má vše co má mít, sympatické postavy, zvráceného magora,napětí i trošku zvrhlosti a romantiky a skvělý závěr, takže se emoce při čtení pěkně střídají a to mě moc bavilo.

JustWomen
06.12.2017 3 z 5

Takový průměr, něco tomu chybělo a něco nadbývalo. Sakra sexy nadrženého vraha bych asi více ocenila, kdybych měla zájem o sekci červená knihovna. Sbohem Liso Jackson.

denisa7400
26.08.2017 3 z 5

Neurazí ani nenadchne. Moje třetí kniha od autorky, všechno je na jedno brdo. Zkusím ještě jednu a pak si najdu něco jiného ke čtení.

veronie
29.07.2017 5 z 5

Tato autorka je mým novým objevem. Kniha se mi moc líbila a těším se na pokračování. Konec příběhu zůstal otevřený, máme se tedy určitě na co těšit :)

putpuda
11.07.2017 5 z 5

Dobré to bylo! Sice jsem četla celou sérii tak nějak na přeskáčku, ale ono to vůbec neva. Ze začátku mi to přišlo trošku divné....protože jsem věděla jak to bude (či nebude?!) s "otcem"Johnem ;).Nemohla jsem tento díl nikde sehnat pěkně dlouho. A řekla bych, že celá série New Orleans se mi líbí víc než Alvarezová a Pescoliová. No jo.....Montoya a Bentz jsou prostě sympaťáci :D

konicekbily
26.02.2017 2 z 5

Natahování knihy za účelem co největšího počtu stran, přetažený závěr, moc odboček od hlavního směru krimipříběhu. Průměr.

Paja1709
18.02.2017 5 z 5

Moje prvni kniha od Lisa Jackson a vim ,ze neni posledni.Miluji krimi ,kdyz az dokonce nevime vubec co prijde.Tako kniha ma vse co ma mit spravna krimi a to nemluvim o stylu psani.Za me proste parada.Takze neni co resit plny pocet hodnoceni.

jana3099
14.02.2017 4 z 5

Super čteníčko, reportérka a psycholožka Samantha se musí vypořádavat s vraždícím chladnokrevným psychopatem..........jdu pokračovat s její další knihou - Chladná krev ;-)

ellescorpio
05.12.2016 2 z 5

Velké zklamání. Autorka mi byla doporučena jako excelentní v thrillerech, ale ouha. Naprosto průhledná zápletka zbytečně roztahaná na téměř 400 stranách a na můj vkus moc červené knihovny. Kdybych měla chuť číst o svůdném opáleném cizinci s pevnou čelistí, neústupnou bradou, mohutnými rameny, který je neskonale zdatný milenec a podobné cancy, tak bych nešla do sekce thrillerů, ale do červené knihovny.

martina.tim
05.11.2016 5 z 5

Parádní jízda na vlnách WSLJ :) Skvěle napsaný příběh o psycholožce Sam, která radí New Orleans. Když si položím otázku: Která z postav mě nejvíce štvala? Tak odpovím jednoznačně Melanie - asistentka Sam v rádiu. Je to taková naivní husička a velice ambiciózní a kariéristka, která nevidí okolo sebe. Dále se mi líbila i taková ta romantická vsuvka s Tylere Wheelerem. Bylo to takové odlehčení té brutality toho magora "Johna". Vřele doporučuji.

radka73
26.04.2016 5 z 5

Napětí od začátku až do konce! Skvělé čtení.

lalaserka
02.04.2016 5 z 5

Skvělá kniha od skvělé autorky, Hned jsem se do napínavého děje začetla. Už sem moc těším až si přečtu chladnou krev, doufám, že bude stejně dobrá jako tato

evin84
14.10.2015 5 z 5

Skvela kniha do ktere jsem se hned zacetla.

monte
16.08.2015 4 z 5

čtivá a napínavá, líbila se mi

rose
22.07.2015 4 z 5

Takové čtení na dovolenou. Dobře namíchané ukázky thrilleru, detektivky, erotiky... od každého něco. Napínavé od začátku až do konce, myslím, že půjdu i do dalších dílů.

malena21
20.07.2015 5 z 5

již jsem psala k Chladné krvi tyto dvě knihy číst spolu navazují na sebe a opět OK

TereziaH
19.06.2015 5 z 5