Chladná krev

Chladná krev https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82951/bmid_new-orleans-chladna-krev-PNo-82951.jpg 4 235 44

New Orleans série

Na podlaze ponurého bytu v New Orleans leží zmasakrované tělo mrtvé ženy. Vrah si je jist, že žádný svědek neexistuje. Netuší ovšem, že každý jeho krok sledovala jistá žena, která v době činu snila hrůzný sen ve své posteli na opačném konci města. O několik týdnů později probere Olivii Bechetovou další děsivá vize. Nyní už si je jistá, že její sny nejsou nahodilé a že městem obchází sériový vrah. Když se obrátí na policii, detektiv Rick Bentz jí nevěří - a jeho přezíravou skepsi nenahlodá ani nález druhé mrtvé ženy, jež byla zavražděna přesně tak, jak to viděla Olivie ve snu. Zatímco New Orleans paralyzuje přízrak nelítostného zabijáka, Olivia se trápí Bentzovou nedůvěřivostí a tím, jak silně ji detektiv přitahuje. Netrvá dlouho a do jejích snů proniknou vize o další vraždě. O vraždě, která teprve má být spáchána. A tentokrát Olivia nespatří pouze tvář oběti, ale i tvář vraha… a obě tváře jsou jí známější, než by si sama přála.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Domino

Cold Blooded , 2002

lalaserka
28.10.2016 5 z 5

Další moc dobrá knížka od této autorky, napínavá až do konce.

putpuda
21.07.2016 5 z 5

Napínavé od začátku do konce, hlavně druhá polovina ;) Jedna z těch lepších z celé série. Protože jsem četla všechny další knihy "New Orleans" , tuto jedinou v knihovně neměli, tak jsem měla ze začátku trochu problém s tím, že se mi prolínaly soukromé životy postav z knih, co následují po téhle.......no nebudu nic prozrazovat. Ale jak jsem se začetla, tak už to jelo ;).

radka73
26.04.2016 5 z 5

Opět bezvadná kniha s bezvadným příběhem a napětím.

Juzzy
03.03.2016 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale po vynikajícím příběhu, plném napětí, mě vyvrcholení trochu zklamalo. A těch posledních 10 stran plných sentimentality a slz mě donutilo ubrat pátou hvězdu.

evin84
14.10.2015 5 z 5

Uzasna kniha ktera navazuje na prvni dil.

malena21
20.07.2015 5 z 5

jen samé nej , musí se ,ale číst oba díly

sipkulka
25.05.2015 5 z 5

Opět skvělá knížka se zajímavym a napínavým příběhem do které jsem se ponořila a nepustila dokuď sem nedočetla ;)

Laf
10.05.2015 4 z 5

Velmi napínavé čtení od začátku do konce. Rozhodně můžu doporučit :)

malen
29.03.2015 4 z 5

První půlku jsem doslova hltala, pak můj zájem trochu opadl, z konce jsem byla trochu rozpačitá. Ale celkový dojem dobrý, určitě se ráda k této autorce vrátím..

Pavlnka
15.01.2015 5 z 5

Opět napínavé a dobré čtení. Objevila jsem tuto autorku nedávno a vše, co jsem od ní přečetla, se mi líbí.

stopař
26.12.2014 5 z 5

Naprostá spokojenost

caldap
26.12.2013 5 z 5

Další kniha, kde spisovatelka opět nezklamala. Čte se velice dobře. Doporučuji

Catie_
09.12.2013 5 z 5

Líbila se mi více než Horká krev. Uvidíme, jak bude série pokračovat. Fajn na tom je, že se jedná o uzavřené příběhy, takže člověk se neklepe na další díl :).

Věro
30.08.2013 5 z 5

Pozor! Je to velmi nebezpečná kniha - nelze ji odložit, dokud ji nepřečteš! Supr napínavé čtení.

Michaela91
15.08.2013 5 z 5

Posledních dvacet stránek jsem ani nedýchala. Velmi napínavé a moc dobře napsané, tato autorka je moje nejoblíbenější.

sabca
16.07.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila jako ostatně všechny knihy této autorky a je mi líto, že již u nás v knihovně není žádná, kterou jsem nečetla. Byla plná napětí od začátku až do konce. Taky trochu lásky.

evasamankova
23.05.2013 4 z 5

Čtivé a napínavé. Avšak o kousek slabší než Horká krev.

Vlasta610
14.04.2013 5 z 5

Kniha perfektí, byla jsem spokojená od začátku do konce.

Nuttelka
31.03.2013 5 z 5

Super knížka, byla jsem napnutá od začátku do konce :-)

petka-2007
10.01.2013 5 z 5

Skvěle se čte, pro mne naprostá spokojenost!