Nevysvětlené fenomény lidské mysli

Nevysvětlené fenomény lidské mysli https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219303/bmid_nevysvetlene-fenomeny-lidske-mysli-UkN-219303.jpg 4 10 2

Možná považujete jevy jako telepatie či předvídání budoucnosti za nadpřirozené či neexistující. Tato kniha vám však s pomocí vědeckých metod dokáže, že jsou naopak naší přirozenou součástí. Doktor Rupert Sheldrake ve své knize shrnul více než 25 let trvající výzkum. Do svých experimentů zahrnul i nejnovější technologie a zkoumá telepatii ve spojitosti s mobilními telefony a e-maily. Zajímavé a objevné jsou rovněž jeho výzkumy týkající se telepatických schopností zvířat. Sheldrake zkrátka boří vědecká dogmata, a to rovněž s pomocí vědy!... celý text

Literatura naučná Věda
Vydáno: , Pragma

The Sense of Being Stared At: and other aspects of the extended mind , 2003

Metroušek
22.02.2018 4 z 5

Důležitá kniha poctivého badatele, který se snaží dokázat a vysvětlit řadu záhadných jevů a schopností. Pokud věříte, že vědomí je pouhou funkcí lidského mozku, a že nedosahuje dál než na špičku našeho nosu, zbystřete a rozšiřte si obzory. Pár podobných slušných knih jsem si dovolil přidat do Podobných knih.

valecekm
24.07.2017 3 z 5

Pokud jste u sebe něco podobného objevili a dokážete, tak Vás tato kniha nijak už neobohatí, nehledejte v ní žádný návod. Je to spíše čtení jen o tom, že tyto věci nějak tak fungují. To je ale vše.