Nevyřešené záhady posledních 5000 let

Nevyřešené záhady posledních 5000 let https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350981/bmid_nevyresene-zahady-poslednich-5000-l-2vN-350981.jpg 3 6 3

Autor zve čtenáře na napínavou cestu časem, jež je zavede k dodnes nevyřešeným hádankám a nepochopitelným skutečnostem posledních 5000 let. Došlo před 5000 lety v bavorském Chiemgau k dopadu meteoritu jako součásti globální katastrofy, jež vedla k zániku řady vyspělých kultur? K uzavření těžkých poranění lebky byly transplantovány přesně pasující úlomky kostí – a to před tisíci lety. Kdo tehdy operoval? Kdo dal k dispozici know-how pro „disk z Nebry“ – astronomický počítač z doby bronzové? A odkud pocházejí neuvěřitelné odborné lékařské znalosti, jež jsou doloženy v čínských knihách z 2. století př. n. l.?... celý text

Záhady
Vydáno: , Pragma

Dandulka
13.07.2019 3 z 5

Na mě tato kniha působila spíše jako nějaký souhrn známých informací, které jsem už dříve někde četla. Autor sám velice často cituje Danikena ( omlouvám se za chybu ve jméně, ale nějak neumím napsat přehlasované "a"). Takže spíše jen pro osvěžení paměti. Jinak mi tahle četba nic nového nepřinesla.

Kulhajs
06.09.2018 3 z 5

Soubor záhad pro nováčky, kde se poutavou a rychlou formou dozví o různých záhadách a pak se mohou zajímat hlouběji. Pro někoho, kdo má již něco načteno to moc není - o arše úmluvy, stroji z Antykythéry, zelených dětech atd. jsem už četl mnhokrát.

Thebookman
10.01.2018 5 z 5

Velice zajímavé čtení. Pan Hausdorf ví, jak upoutat pozornost. :-) Klidně by mohl v tématu pokračovat a vydat 2. pokrčování. Těch záhad a tajemství je dozajista nespočet... :-) Jinak určitě doporučuji k přečtení! :-)

tajemno

Kniha Nevyřešené záhady posledních 5000 let je v