Nevinná hra

Nevinná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465924/bmid_nevinna-hra-KZF-465924.jpg 4 12 2

Fredrik a Elisa Blixovci žijú pokojný, predvídateľný, takmer až nudný život v malebnom nórskom mestečku Sandefjord. To sa však navždy zmení, keď ich sedemročná dcéra Lucia po noci strávenej u spolužiačky zmizne, akoby sa do zeme prepadla. Blixovci zažívajú tú najhoršiu nočnú moru, z ktorej niet úniku. Vyšetrovanie čoskoro ukáže, že únos dievčatka bol naplánovaný do najmenších detailov. V mysliach utrápených rodičov sa vynára množstvo znepokojivých otázok: Naozaj Luciu uniesla zločinecká sieť? Prečo si únoscovia vybrali práve ich dieťa? Je možné, že sa im chcel niekto pomstiť? Fredrik s Elisou postupne zisťujú, že ak chcú, aby sa im dcéra vrátila, dávno pochované tajomstvá z ich minulosti budú musieť opäť uzrieť svetlo sveta...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Playdate , 2020

Lexie321
09.04.2023 4 z 5

Miestami super miestami mi to pripomínalo Dievča s cudzím srdcom. Alex Dahl ale vždy prípraví pútavý a zamotaný psychologický triler.

Artep25
21.09.2022 4 z 5

Kniha nemá příliš vysoké hodnocení,ale já si myslím, že špatná není. Zaujala a byla i čtivá.Zápletka nebyla špatná a chvíli jsem i soucitila se zloduchem nebo teda zloduškou.A naopak kladná postava Elisa mně docela znechutila. Takže za mně doporučuji.