Šťastně až navěky ekniha

O životě Hallie Hartleyové se dá říct všechno kromě toho, že by byl dokonalý. Mladá fyzioterapeutka se vzdala téměř všeho – dokonce i milostného života – kvůli své krásné blonďaté nevlastní sestře Shelly. I když ta jako herečka nikdy neprorazila, umí dokonale ronit krokodýlí slzy, aby dostala to, co chce. Když Hallie jednoho osudného dne dorazí nečekaně domů, zjistí dvě překvapivé věci, jež jí obrátí život vzhůru nohama: nejenže jí jakýsi záhadný příbuzný odkázal dům na Nantucketu, ale Shelly se jí ho navíc snaží ukrást. Hallie hodí všechny potíže za hlavu a vypraví se na Nantucket.Nové problémy však na sebe nenechají dlouho čekat, protože se usadí v podobě nejnovějšího klienta v jejím pokoji pro hosty. Bohatý a mladý Jamie Taggert si totiž zlomil nohu při lyžování. Hallie tento pohledný mladík okouzluje na každém kroku. Díky jeho pozornosti rozkvete – jenomže Jamie má jisté temné tajemství a sužují ho noční můry, proti kterým pomáhá pouze Halliina přítomnost. Z cyklu Nevěsty z Nantucketu (3)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271608/stastne-az-naveky-LaS-271608.jpg 4.483

Montgomeryovi 31.

Vydáno (ekniha), Baronet

Ever After, 2015

Kniha Šťastně až navěky

pip11
08.05.2020

Tento duchařsky laděný příběh se moc povedl. Bylo to skvělé :)

Kudík
23.01.2020

Dle mého názoru se jedná o nejhezčí díl z celé trilogie. Obě hlavní postavy, ať už Hallie nebo James mi byly sympatické. Zamlouvala se mi i jeho větev rodiny, ať už bratránci či sourozenci. Naopak u Shelly mi přišel závěr moc kladný.
Duchové v této části byly asi nejlepší, takové dohazovací duo, a co teprve jejich bezkalorická strava. :) Na Nantucket bych se jako letní náplava podívala hned, jen bych tam nechtěla řídit. :)

katst
06.05.2018

Deveraux nikdy nezklame. Vždy když mám náladu na "holčičí" čtení, jsou právě její knihy ty nej... Mám pro ně slabost od puberty :-)

s.w.88
07.01.2018

Naprosta BOMBA!!!

Gi-Gi
11.12.2017

klasická Deveraux, zaujala mě postava Jamieho - ve smyslu otevření tématu, které je asi ve spoustě zemí tabu, syndromů z války si vozí i naši vojáci, jak se k nim postavit....

liletka_a
13.07.2017

Pro mě to byla spíš taková průměrná kniha..:) Jamie byl moc fajn, ale Hallie mi přišla, jak nerozhodná, šesnáctiletá husa... podle těch pochvalných komentářů jsem čekala něco víc..

LilianaFalcon
25.05.2017

Za me zatim nejlepsi dil :-) Ducharinu bych sice ozelela, ale vadila mi nejmin ze vsech dilu ;-)
Hlavne mam rada zapletky s fyzioteraputy a traumatizovanymi veterany, takze tohle byla idealni kombinace :-D

locin
04.01.2017

Poslední díl naprosto fantastické série. Přečteno jedním dechem, byl to prostě zase jednou krásný zážitek :)