Nevěsta ze zoufalství

Nevěsta ze zoufalství https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90898/nevesta-ze-zoufalstvi-90898.jpg 4 36 5

Hawk's Way Family série

Mara potřebuje peníze na léčbu své malé dcerky. Jediná možnost, jak je získat, je přijmout nabídku k sňatku od Falcona Whitelawa. Mara ze zoufalství se sňatkem souhlasí, na Falcona však čeká těžký úkol. Získat si lásku ženy, která ho doposud nenáviděla.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Unforgiving Bride , 1994

narisa
14.07.2021 4 z 5

Tak Falcona jsem měla moc ráda, s Marou už to bylo těžší. Protože byla dost tvrdohlavá a neústupná. Hlavně vůči Falconovi. Při tom on byl zlatý. Ale i tak to byl pěkný příběh. Bylo mi líto té holčičky. To co zažívala Mara s dcerou bych niky nechtěla zažít. Příběh doporučuji.

havrmoni
11.07.2017 3 z 5

Tak tohle se mi líbilo nejméně. Ne,že by téma bylo špatné,ale hrdinka. Ježiš ta mi byla nesympatická a to tak,že opravdu hodně.

moudivlacek
17.08.2016 4 z 5

Ach - ten osud. Nikdy neříkej nikdy. Oba dva hrdinové musejí změnit zcela své životy a postoji k němu, aby pochopili, v čem je pravá láska.

Barbora H
16.08.2015 4 z 5

Moc hezká harlequinka, jedna z těch určitě lepších...

PomněnkaPrvní
15.01.2014

Jedná se o 6. díl série Hawk´s Way Family. Falcon je syn Candy a Gartha (viz 4. díl Rančer a bohatá dívka). Mara se s Falconem vezmou jen kvůli jeho pojistce, která může zaplatit léčebné výlohy pro nemocnou Zuzanu. Falcon Maru miluje, Mara svůj cit objevuje pomaleji, ale brání se mu, protože dává Falconovi za vinu smrt prvního muže. Příběh je moc hezký, líbil se mi Falconův vztah k Zuzaně. Kdyby to nebyla harlekinka, ale delší román, daly by se postavy i děj rozepsat lépe a více.

harlekýnky

Joan Johnston
americká, 1970
2007  83%Bosá nevěsta
1999  85%Stíny minulosti
2006  85%Cena za lásku
2009  81%Jiskra naděje
2001  80%Drsný cizinec

Kniha Nevěsta ze zoufalství je v