Nevěsta z Vysočiny

Nevěsta z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102525/bmid_nevesta-z-vysociny-Orn-102525.jpg 4 11 4

Trouville série

< 3. díl

Skotská vysočina, léto 1335. Mairi MacInnessová se má provdat za Roberta, udatného rytíře z rodu Trouvilleů. Sňatek domluví jeho pobočník, a tak Mairi netuší, že její vyvolený je hluchý. Ještě před svatbou Mairiin proradný bratranec přepadne jejich sídlo a smrtelně zraní jejího otce. Robert mu ještě před jeho skonem přísahá, že Mairi odveze do bezpečí. Ta však chce pomstít otcovu smrt a Robertovi nedůvěřuje. Podaří se mu ji přesvědčit o své lásce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Highland Wife , 2001

uzivatel83509
26.01.2024 5 z 5

Kniha byla moc hezká, příběh byl velice poutavě napsaný. Mairi nebyla rozhodně hloupá a Robert ji mohl své tajemství klidně svěřit hned na začátku a nemusel ji - a hlavně SOBĚ - něco dokazovat. Ale chápu ho - hluchý muž, kterého právě odmítla snoubenka, se asi necítí zrovna dvakrát sebevědomě. Super počtení, takové knihy mám moc ráda!

Květinka008
28.05.2021 5 z 5

Mercedes mezi Harlequinkami. Krasne napinave a neobykle (v ramci zanru) sobotni oddechove poctenicko :-)

pavlinkaa
31.05.2017 5 z 5

To bylo tak hezký .....
Příběh se krásně četl, vše tak příjemně plynulo, pořád se něco dělo. Z celé serie je tento díl, pro mne, nejlepší.
Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, k Mairi bych možná nějaké malé výtky měla, ale Robert byl dokonalý. Nevím jak to paní Stone dělá, ale její muži jsou v příbězích k sežrání :)
Musím paní spisovatelku zařadit mezi své oblíbené, protože za sebe mohu říct, že její příběhy mě moc baví a řadím téměř všechny, mezi ty nejlepší Harlequinky

Andulienka
10.03.2013 5 z 5

Som rada, že píšem prvý komentár ku knihe :)
Kniha patrí k historickým romanciam v brožovanej väzbe...V knižnici ma zaujala možno aj obálkou, ale hlavne tým, že mám veľmi rada Škótsko a Vysočinu :) Čítanie nesklamalo, dokonca som ju zhltla za jednu noc. Zaujímavý bol hlavný hrdina Robert tým, že bol hluchý a ako ho jeho nevesta spoznávala (tá totiž nevedela, že nepočuje...) . Ich pocity a vnímanie sa navzájom bolo nádherne opísané a mne tento príbeh prirástol k srdcu...